Mika deed dat in het begin ook. Toen heb ik hem met zijn handje op het lakentje neer gelegd en over zijn handjes het dekentje zeg maar. En dan heel strak instoppen. Zo kon hij in ieder geval niet onder de deken komen!!quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 09:39 schreef linda856763 het volgende:
@ Xanthe: Eva's naveltje was oké. Een beetje bloeden was normaal volgens de wijkverpleegkundige.
En dat strak instoppen ga ik maar proberen. (zonder dekentje vind ik wel erg koud voor haar..) Vannacht lag ze even boos te zijn, en toen ik na 5 minuten ging kijken, lag ze achterstevoren aan het hoofdeinde van haar bed. Ik was te suf om een foto te maken... Achteraf vind ik het wel eng ook, ze kan dus ook zo zich onder haar dekentje wurmen. Dus strak instoppen it is!
Tuurlijk gaat het leven van een jonge ouder wel over rozen.... alleen als je net op die doorns staptquote:Op dinsdag 10 oktober 2006 07:52 schreef Belana het volgende:
het leven van jonge ouders gaat niet over rozen
CB gaat uit van wat er in hun papieren staat wat kindjes moeten kunnen....quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 10:09 schreef MeNicole het volgende:
CB zei vorige keer al dat als Mika bij het volgende bezoek zijn hoofd niet op kon tillen we naar de fysio moesten. Ik vind dat al zo vroeg gezegd. Ik kijk het nog gewoon even aan.
Dat trappelen hoort er gewoon bij hoor (lichaam ontdekken, signalen geven). Als je dat gaat beperken is het frustrerend voor zo'n kleintje, en dan gaat ze huilen. Dat wil je ook niet.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 09:39 schreef linda856763 het volgende:
En dat strak instoppen ga ik maar proberen. (zonder dekentje vind ik wel erg koud voor haar..) Vannacht lag ze even boos te zijn, en toen ik na 5 minuten ging kijken, lag ze achterstevoren aan het hoofdeinde van haar bed. Ik was te suf om een foto te maken... Achteraf vind ik het wel eng ook, ze kan dus ook zo zich onder haar dekentje wurmen. Dus strak instoppen it is!
O ja, die gebruik ik dus ook besef ik me ineens.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 16:13 schreef kozakken het volgende:
Hier gewoon de zoutoplossing uit de apotheek. (Het goedkoopste en werkt ook als een tierelier)
Handdoekje onder het hoofdeind heeft ze al (was ook al tegen het spugen en hebben we laten liggen) , bedje heeft ook al "scheef" gestaan door de pootjes 5cm. te verhogen.quote:Op woensdag 11 oktober 2006 11:03 schreef Ingrid19 het volgende:
Xanthe mij is verteld dat je dan het bedje aan het hoofdeinde omhoog moet zetten. Of een handdoek oid onder het matras leggen. Een ui onder bed schijnt te helpen, alleen hier niet.
Ochtendhumeurtje?quote:Op woensdag 11 oktober 2006 11:30 schreef _evenstar_ het volgende:
Overal..
als ik haar gewoon laat kruipen of bij haar speelgoed zet..
Het zijn ook echt van die momenten, want ze laat zich anders goed in de box zetten. Maar nu was niets goed.
moet je ff op de site kijken, het zijn zakjes van verschillende materialen met verschillende vullingen, erg leukquote:Op woensdag 11 oktober 2006 12:02 schreef Suzanna het volgende:
wat zijn 'sakkies' dan, Belana? ik kan me er echt niets bij voorstellen!
Oké! Wij hebben dus het lint netjes langs haar ruggetje mee laten gaan, en dr knieholtes enzo. We zullen later nog eens een poging wagen, of wachten op het CB - 23 oktober...quote:Op woensdag 11 oktober 2006 12:56 schreef bixister het volgende:
linda, dat zou wel behoorlijk lang zijn ja! ze metenbij 't CB in een rechte bak, en strekken de benen van je kind niet al te plat omdat dat niet zo goed is voor de heupjes. misschien is de standaard-meting dus wel wat naar beneden vertekend.
We hebben zoutoplossing van daro. Zal vanmiddag als ik de auto voor de deur heb meteen spray gaan halen.quote:Op woensdag 11 oktober 2006 11:29 schreef Suzanna het volgende:
Xanthe, heb je een neusspray of een zoutoplossing die je moet druppelen? Dat scheelt namelijk een hoop. De neussprays werken veel beter (wel altijd eerst even testen of hij nog sprayt, soms doen ze het ineens niet meer en dan heb je voor niets dat ding in het kleine neusje geduwd...). Ik vind het ook makkelijker bij tegenstribbelende baby's, het gaat sneller en je hoeft niet op de druppeltjes te wachten (die kwamen ernaast).
Ik heb op google gezocht maar vond alleen maar dat het een verbastering van 'zakjes' was...quote:Op woensdag 11 oktober 2006 12:56 schreef Belana het volgende:
[..]
moet je ff op de site kijken, het zijn zakjes van verschillende materialen met verschillende vullingen, erg leuk
Haar post bevat toch een linkje? Op het woordje hier klikkenquote:Op woensdag 11 oktober 2006 15:12 schreef bixister het volgende:
ja, welke site is dat ook alweer belana. ik kom ook alleen maar zuid-afrikaanse sites tegen met google.
Ik weet niet of dat dan alleen aan haar neusje ligt... maar in ieder geval werkt een neusspray beter dan druppeltjes, dat weet ik wel zeker. In ieder geval bij mijn kinderenquote:Op woensdag 11 oktober 2006 14:03 schreef Xanthe het volgende:
We hebben zoutoplossing van daro. Zal vanmiddag als ik de auto voor de deur heb meteen spray gaan halen.
Dit is zo niet te doen , lijkt wel of we een huilbaby hebben gekregen. Mijn meisje heeft dus vanochtend van 7 tot half 12 liggen slapen en toen heb ik dr maar wakker gemaakt voor een voeding. Maar net begon het weer van voren af aan en juist op het moment dat ik ook nog even probeerde wat rust te krijgen.
Ik ben bek af en zie nu alweer tegen de komende nacht op... Ze kan zelf zo toch ook nooit uitrusten?
ah, tnx, niet gezien.quote:Op woensdag 11 oktober 2006 15:22 schreef reese.com het volgende:
[..]
Haar post bevat toch een linkje? Op het woordje hier klikken![]()
Klopt! wel lastig te zien op deze monitor, verschil tussen blauw en zwart...quote:Op woensdag 11 oktober 2006 15:22 schreef reese.com het volgende:
[..]
Haar post bevat toch een linkje? Op het woordje hier klikken![]()
Die uren zijn ook de enige uren die ze echt goed geslapen heeft. Verder valt ze even in slaap om binnen 10 minuten weer snurkend (verstopte neus) wakker te worden , baby's hebben een slaapcyclus van ongeveer 50 minuten die maakt ze dus de rest van de dag niet vol. Op die manier bedoel ik dus dat ze nooit genoeg slaap kan krijgen gedurende de dag.quote:Op woensdag 11 oktober 2006 15:16 schreef YPPY het volgende:
Vanochtend heeft ze lang geslapen Xanthe, dan rust ze toch uit?
Nou ja zeg, wat snel! Jetske kan ook haar hoofd nog niet goed optillen als ze op haar buik ligt. Dat is ook logisch als je ziet hoe zwaar ze was bij de geboorte en nu ook nog. Het is voor haar gewoon wat moeilijker dan voor kleinere babietjes. Als ik haar optil dan doet ze het wel prima. Volgende keer als we naar het CB moeten zouden ze gaan meten hoelang ze haar hoofd kan optillen. Ik ben benieuwd. Ik denk dat ik toch wel moet lachen als ze net zo doet als thuis...als ik haar op haar buik leg dan legt ze haar hoofd naar links of naar rechts gedraaid en gaat liggen lachenquote:Op dinsdag 10 oktober 2006 10:09 schreef MeNicole het volgende:
CB zei vorige keer al dat als Mika bij het volgende bezoek zijn hoofd niet op kon tillen we naar de fysio moesten. Ik vind dat al zo vroeg gezegd. Ik kijk het nog gewoon even aan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |