Neenquote:
Guitarist.nl, misshobje, Sun, Ik ook.quote:
Komt die drummerquote:Op zondag 1 oktober 2006 16:48 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Guitarist.nl, misshobje, Sun, Ik ook.
Ik post er toch? nee dusquote:
quote:Op zondag 1 oktober 2006 16:15 schreef remlof het volgende:
ik zag net op girotel dat ik zaterdagochtend 2 keer een enkeltje utrecht-arnhem heb gekocht
Ik heb het me laten vertellen.quote:
Je vergeet _mimicquote:Op zondag 1 oktober 2006 16:48 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Guitarist.nl, MissHobje, Sun, Ik ook.
Ik dacht serieus even dat ie aan het drummen wasquote:Op zondag 1 oktober 2006 17:08 schreef HeatWave het volgende:
jammer dat Sun er niet echt was Vrijdag, altijd garant voor lekkere relletjes.
quote:
heeft er iemand een goede foto van die gast? ik heb er een gemaakt maar die is te donker en hij draaide net zijn hoofd weg.. nu is er geen bewijs dat SC er wasquote:
Hehe, ik ben bang dat het er toch iets te veel zijnquote:Op zondag 1 oktober 2006 17:12 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Je weet toch.. 2 handen op 1 buik..Gitaarmén en _mimic![]()
Ach gezellig tochquote:Op zondag 1 oktober 2006 17:13 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Hehe, ik ben bang dat het er toch iets te veel zijn
Bedankt voor de mededeling.quote:Op zondag 1 oktober 2006 18:05 schreef Sjakie01 het volgende:
Ik ben ook een baggeraar maar ik vertik het om naar jullie nerd-meeting te komen.
Uiterst tof van jequote:Op zondag 1 oktober 2006 18:05 schreef Sjakie01 het volgende:
Ik ben ook een baggeraar maar ik vertik het om naar jullie nerd-meeting te komen.
Nou, we zijn diep in shock door die reactie van jou. Nee, echt. Allemaal in therapie.quote:Op zondag 1 oktober 2006 18:05 schreef Sjakie01 het volgende:
Ik ben ook een baggeraar maar ik vertik het om naar jullie nerd-meeting te komen.
Als je ook nog de de userfoto achter de naam plaatst, is het helemaal duidelijkquote:Op zondag 1 oktober 2006 16:07 schreef moemoe het volgende:Mensen die aanwezig waren op de meet
- Hele lijst -
58 is een mooi aantal, meer dan verwacht. Mis je jezelf op de lijst of denk je dat je iemand anders mist, vul het aan.
foto van je nieuwe kapsel dan!quote:Op zondag 1 oktober 2006 18:08 schreef Memento-Mori het volgende:
ik ben naar de kapper geweest
ik zag de meetfoto;s en dacht dat kan niet
Nee, nee, nee. Daar was sowieso alleen maar oog voor míj, duh!quote:
Dat zit ik alquote:Op zondag 1 oktober 2006 18:09 schreef Chowi het volgende:
[..]
Nou, we zijn diep in shock door die reactie van jou. Nee, echt. Allemaal in therapie.
Natuurlijk niet, daarvoor heb je minstens een trechter, een fles wodka en een hele ZIP vol chantagefoto's nodig.quote:Op zondag 1 oktober 2006 18:14 schreef DFDuo het volgende:
@ Chowi, dat weet ik dus niet![]()
Ik dacht misschien meldt de dader zich nu wel vanzelf![]()
Ja, precies. Of je vraagt een nieuwe therapie aan, LSD slikken met de psycholoog.quote:Op zondag 1 oktober 2006 18:14 schreef purplerose het volgende:
[..]
Dat zit ik almaar na zijn mededeling ga ik zeker verlenging aanvragen
Bullshit, ik hoorde dat ze bepaalde mensen wilde ontlopen.quote:Op zondag 1 oktober 2006 18:17 schreef pussydeluxe het volgende:
Oh en ik heb clumsy_clown nog even gezien voor de deur van Stairway. Zij ging iets eten met Janetje maar kon jammergenoeg niet blijven.
Owz, 59 mensen dus.quote:Op zondag 1 oktober 2006 18:17 schreef pussydeluxe het volgende:
Oh en ik heb clumsy_clown nog even gezien voor de deur van Stairway. Zij ging iets eten met Janetje maar kon jammergenoeg niet blijven.
Ik maar denken dat er echte nerds zouden komen zoals jijquote:Op zondag 1 oktober 2006 18:05 schreef Sjakie01 het volgende:
Ik ben ook een baggeraar maar ik vertik het om naar jullie nerd-meeting te komen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |