Klopt, al is het zonde dat het nog 2-2 wordt, ondanks alles is het je bijna fataal.quote:Op zondag 1 oktober 2006 15:40 schreef Tvduijn het volgende:
Lekker, die utrechters nog hoop geven en dan alsnog in de laatste minuut pakken hahaha
quote:Op zondag 1 oktober 2006 15:43 schreef denthemen het volgende:
hoorde net van iemand uit het uitvak dat er aan beide kanten verkeerde dingen zijn gezongen, Utrecht is begonnen over Picornie en Para Smit en Ajax heeft erop gereageerd om over Di Tomasso te zingen.. toch erg jammer.. maar dat Utrecht achterbaks is is wel duidelijk.. zo zongen zij ook over Para Smit tijdens de minuut stilte een aantal jaar geleden en hebben zij meerdere malen over Ferry van Vliet (Nac speler die verongelukt is) gezongen.. onder andere toen zij tegen nac speelde op de datum dat Ferry jarig zou zijn geweest..
En Para Smit dan?quote:Op zondag 1 oktober 2006 15:45 schreef RayMania het volgende:
Dat van Picornie kan ik maar niet snappen. Eigen schuld als je daar in dat veld gaat staan hoor om te vechten. Erg laf van die Ajax-supporters om dan over Di Tomasso te zingen, wat totaal niet te vergelijken is.
Idd Dito kon er niets aan doenquote:Op zondag 1 oktober 2006 15:45 schreef RayMania het volgende:
Dat van Picornie kan ik maar niet snappen. Eigen schuld als je daar in dat veld gaat staan hoor om te vechten. Erg laf van die Ajax-supporters om dan over Di Tomasso te zingen, wat totaal niet te vergelijken is.
Ik heb het van een jongen uit het uitvak, heb hem net gesproken, toen zijn er ook pogingen gedaan om uit te breken of zoquote:Op zondag 1 oktober 2006 15:45 schreef paultjuhhh het volgende:
[..]ik heb niets over Picornie / Para Smit / Di Tomasso gehoord hoor dan zijn het hele kleine groepjes geweest ...
Er is wel gezongen over Sneijder , ten Cate enzo
Die andere was al een hele oude, die tegelijkertijd met #461 was gestart maar nooit is dichtgegooid. Daardoor gingen sommige mensen nu daar weer in posten.quote:
En toch de man die als een van de eerste van de rivalen van Utrecht een bos bloemen kwam neerleggen verrot schelden 90 minuten lang???quote:
Sneijder is gewoon stoutquote:Op zondag 1 oktober 2006 15:49 schreef HeatWave het volgende:
Ach ja, spreekkoren, lekker belangrijk ook.. kansloze types zitten er helaas genoeg bij het voetbal..
Bij jullie lopen anders ook behoorlijk wat nare mannetjes rond, gelukkig kregen jullie er ook rood voor..quote:
quote:Op zondag 1 oktober 2006 15:51 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Bij jullie lopen anders ook behoorlijk wat nare mannetjes rond, gelukkig kregen jullie er ook rood voor..
Hier heb ik echt niks van gehoord.quote:Op zondag 1 oktober 2006 15:43 schreef denthemen het volgende:
hoorde net van iemand uit het uitvak dat er aan beide kanten verkeerde dingen zijn gezongen, Utrecht is begonnen over Picornie en Para Smit en Ajax heeft erop gereageerd om over Di Tomasso te zingen.. toch erg jammer..
Mensen die in t uitvak zaten zullen nog niet thuis zijn, maar het schijnt dat die liedjes de aanleiding was van dit incidentquote:Op zondag 1 oktober 2006 16:02 schreef paultjuhhh het volgende:
Wie zat er in het uitvak van jullie? wat gebeurde er nou precies met de bunniksiders en vak U-ers die naar het uitvak kwamen rennen
Nietquote:Op zondag 1 oktober 2006 16:11 schreef twi het volgende:
Yup die is geschorst tegen Groningen.
quote:Op zondag 1 oktober 2006 16:08 schreef Mr.Mills het volgende:
4e
quote:Ze zongen Di Tommaso die is dood toen de Bunnikside laat maar liggen hij is dood zong.
Of nog een 1-0 voor Heerenveenquote:Op zondag 1 oktober 2006 16:25 schreef Mr.Mills het volgende:
Nog ff hopen dat het 0-0 blijft bij PSV
Oprotten, dit is walgelijk genoeg maar doe niet alsof die debielen van de Bunnikside niks geroepen hebben.quote:
naar idd, maar ja, waar was het respect voor Sneijder?quote:
Ik schat Groningen hoger in hoorquote:Op zondag 1 oktober 2006 16:25 schreef Jasza het volgende:
Stam kan beter niet spelen tegen Groningen, anders missen we hem straks tegen feyenoord :
Ik ook, en dat is niet zo gek hoor.. F'noord is helemaal de weg kwijt...quote:
Hey, waar was het respect voor Sneijder?quote:
De media hadden het er vooraf nog over dat Sneijder met gejuich ontvangen zou worden door zijn daad na de dood van Di Tomasso. Dat is dus niet gebeurd?quote:Op zondag 1 oktober 2006 15:45 schreef paultjuhhh het volgende:
[..]ik heb niets over Picornie / Para Smit / Di Tomasso gehoord hoor dan zijn het hele kleine groepjes geweest ...
Er is wel gezongen over Sneijder , ten Cate enzo
Al hebben ze vandaag toch maar knap van NAC gewonnen waardoor ze weer een plekje zijn gestegenquote:Op zondag 1 oktober 2006 16:29 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik ook, en dat is niet zo gek hoor.. F'noord is helemaal de weg kwijt...
Tegen groningen gaan we 'm harder nodig hebben hoor.quote:Op zondag 1 oktober 2006 16:25 schreef Jasza het volgende:
Stam kan beter niet spelen tegen Groningen, anders missen we hem straks tegen feyenoord :
Een discussie over volwassen mannen die liedjes zingen.quote:Op zondag 1 oktober 2006 16:30 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Hey, waar was het respect voor Sneijder?
Nu ze Bosschaart niet meer hebben zijn ze een stuk gevaarlijker die kakkerlakken.quote:Op zondag 1 oktober 2006 16:25 schreef Jasza het volgende:
Stam kan beter niet spelen tegen Groningen, anders missen we hem straks tegen feyenoord :
quote:Ten Cate: Verdiende zege
UTRECHT - „Alleen de mouwen opstropen volstaat dus niet voor een zege op Ajax”, constateerde trainer Henk ten Cate zondag na afloop van de zege op FC Utrecht (2-3). De Amsterdammers verspeelden tussen de tachtigste en 85e minuut een voorsprong van 2-0 maar wonnen door een treffer van Kenneth Perez in de 87e minuut: 2-3.
Ten Cate sprak over een verdiende overwinning. „We hebben de wedstrijd tachtig minuten lang gedomineerd. Ryan Babel krijgt vervolgens geen strafschop en Jaap Stam maakt een overtreding buiten zijn strafschopgebied. Van Egmond fluit vervolgens wél voor een strafschop. Ik vond het slecht dat we daarna ons hoofd verloren. FC Utrecht mag natuurlijk nooit op 2-2 komen. Gelukkig hebben we het nog recht kunnen zetten.”
Verliezend trainer Foeke Booy erkende dat Ajax het betere van het spel had. „Ik vind het wel knap dat we binnen vijf minuten een achterstand van 2-0 ongedaan maken. Het is heel zuur dat Ajax de wedstrijd dan toch nog beslist. Ik wil toch een compliment aan mijn spelers maken. Ajax had ook respect voor ons. Anders hadden ze niet met slechts twee spitsen gespeeld.”
Bron: De Telegraaf
Flikker toch op man. De utrecht supporters mogen wel over Picornie zingen en het uitvak moet maar stil zijn? Terechte reactie gewoon.quote:Op zondag 1 oktober 2006 15:45 schreef RayMania het volgende:
Dat van Picornie kan ik maar niet snappen. Eigen schuld als je daar in dat veld gaat staan hoor om te vechten. Erg laf van die Ajax-supporters om dan over Di Tomasso te zingen, wat totaal niet te vergelijken is.
quote:Op zondag 1 oktober 2006 16:34 schreef Nashje het volgende:
[..]
Flikker toch op man. De utrecht supporters mogen wel over Picornie zingen en het uitvak moet maar stil zijn? Terechte reactie gewoon.
quote:
Ach, Di Tomasso ligt natuurlijk gewoon heel anders, dat is geen bokkelul die er zelf voor gekozen heeft om in een veld te gaan matten. Dat je dan over die speler begint te zingen is natuurlijk te triest voor woorden. Maar Utrecht-supporters hebben weinig recht van spreken na hun wanvertoning.quote:Op zondag 1 oktober 2006 16:34 schreef Nashje het volgende:
[..]
Flikker toch op man. De utrecht supporters mogen wel over Picornie zingen en het uitvak moet maar stil zijn? Terechte reactie gewoon.
Groningen in uitduels ben ik niet bang voorquote:Op zondag 1 oktober 2006 16:33 schreef devv05 het volgende:
utrecht heeft bijna 90 minuten lang vanalles lopen roepen, dus ga dan niet hier komen janken als er wat teruggeroepen wordt svp. Schijnheilig gedoe altijd
[..]
Tegen groningen gaan we 'm harder nodig hebben hoor.
Het gaat er niet om wat Di Tomasso en Picornie hebben meegemaakt. Het is gewoon verdomde triest dat utrecht begint uit te dagen. En het is dan volkomen logisch dat het uitvak er op reageert.quote:Op zondag 1 oktober 2006 16:38 schreef twi het volgende:
[..]
Ach, Di Tomasso ligt natuurlijk gewoon heel anders, dat is geen bokkelul die er zelf voor gekozen heeft om in een veld te gaan matten. Dat je dan over die speler begint te zingen is natuurlijk te triest voor woorden. Maar Utrecht-supporters hebben weinig recht van spreken na hun wanvertoning.
Prachtig wel trouwens hoe Dapp're Strijders door de Galgenwaard galmde tijdens die stilte van de Utrecht-aanhang.
Inderdaad. Zonder Huntelaar en met Van Egmond winnen. Nou, dan is die schaal al zo goed als binnenquote:Op zondag 1 oktober 2006 16:40 schreef MrDoegewoon het volgende:
Ook leuk om te weten dat we ook zeker zonder Klaas Jan kunnen
Helemaal waar, wie de bal kaatstquote:Op zondag 1 oktober 2006 16:41 schreef Nashje het volgende:
Het gaat er niet om wat Di Tomasso en Picornie hebben meegemaakt. Het is gewoon verdomde triest dat utrecht begint uit te dagen. En het is dan volkomen logisch dat het uitvak er op reageert.
Precies.quote:Op zondag 1 oktober 2006 16:42 schreef twi het volgende:
[..]
Helemaal waar, wie de bal kaatstZeker met dat hypocriete vooraf over Sneijder (van zowel Van Dijk als de Utrecht-aanhang).
Dit zijn idd de wedstijden waarin je het verschil maakt. Ik had niet verwacht hier (als je egmond niet meetelt) vrij makkelijk te winnen. het is dat die mongool het ons nog ff lastig maakte, anders is het gewoon afgelopen.quote:Op zondag 1 oktober 2006 16:42 schreef twi het volgende:
[..]
Inderdaad. Zonder Huntelaar en met Van Egmond winnen. Nou, dan is die schaal al zo goed als binnen
Utrecht begint uit te dagen? Ik weet niet waar jij geweest bent..quote:Op zondag 1 oktober 2006 16:41 schreef Nashje het volgende:
[..]
Het gaat er niet om wat Di Tomasso en Picornie hebben meegemaakt. Het is gewoon verdomde triest dat utrecht begint uit te dagen. En het is dan volkomen logisch dat het uitvak er op reageert.
Ik weet niet tegen wie je het hebt, maar ik zeg toch net vrijwel hetzelfde, pino.quote:Op zondag 1 oktober 2006 16:49 schreef CasualJ het volgende:
Utrecht begint uit te dagen? Ik weet niet waar jij geweest bent..
Af en toe werd er wat geroepen oke, over het beroep van Sneijders moeder etc.
Jullie doen net zo hard mee met kk Utrecht etc. Op een gegeven moment ligt er een speler van Ajaks op de grond en wij zingen laat maar liggen hij is dood.. Jullie reageren daarop -> Di Tomasso is nu dood.. Daarna word het rumoerig rond vak U, renden wat mensen naar de Bunnikside om mensen te halen, beetje in de hekken klimmen, daarna is er wel wat geroepen door een aantal jongens, ''laat je vriend maar in de steek..'' maar lang niet zo masaal als jullie over Di Tomasso deden.
En nu kappen met internethooligan spelen en jezelf maar vrijpraten. Zeker niet als je er zelf niet bij was.
Waarom beginnen ze er zowiezo mee. Lata Sneijder lekker met rst.quote:Op zondag 1 oktober 2006 16:49 schreef CasualJ het volgende:
Utrecht begint uit te dagen? Ik weet niet waar jij geweest bent..
Af en toe werd er wat geroepen oke, over het beroep van Sneijders moeder etc.
Jullie doen net zo hard mee met kk Utrecht etc. Op een gegeven moment ligt er een speler van Ajaks op de grond en wij zingen laat maar liggen hij is dood.. Jullie reageren daarop -> Di Tomasso is nu dood.. Daarna word het rumoerig rond vak U, renden wat mensen naar de Bunnikside om mensen te halen, beetje in de hekken klimmen, daarna is er wel wat geroepen door een aantal jongens, ''laat je vriend maar in de steek..'' maar lang niet zo masaal als jullie over Di Tomasso deden.
En nu kappen met internethooligan spelen en jezelf maar vrijpraten. Zeker niet als je er zelf niet bij was.
Ik had kunnen weten dat het teveel gevraagd was...quote:Op zondag 1 oktober 2006 16:31 schreef peaceman het volgende:
[..]
De media hadden het er vooraf nog over dat Sneijder met gejuich ontvangen zou worden door zijn daad na de dood van Di Tomasso. Dat is dus niet gebeurd?
En ik begrijp uit de verslagen dat de supporters en spelers van Utrecht niet bepaald netjes zijn geweest. En de scheids een blunderaar.
Kan iemand dat objectief voor mij toelichten?
Maar je vergeet wel dat Utrecht zich eerder in de Arena vreselijk misdragen heeft tegenover Para Smit? En je vergeet vorig jaar ook maar even?quote:Op zondag 1 oktober 2006 16:49 schreef CasualJ het volgende:
[..]
Utrecht begint uit te dagen? Ik weet niet waar jij geweest bent..
Af en toe werd er wat geroepen oke, over het beroep van Sneijders moeder etc.
Jullie doen net zo hard mee met kk Utrecht etc. Op een gegeven moment ligt er een speler van Ajaks op de grond en wij zingen laat maar liggen hij is dood.. Jullie reageren daarop -> Di Tomasso is nu dood.. Daarna word het rumoerig rond vak U, renden wat mensen naar de Bunnikside om mensen te halen, beetje in de hekken klimmen, daarna is er wel wat geroepen door een aantal jongens, ''laat je vriend maar in de steek..'' maar lang niet zo masaal als jullie over Di Tomasso deden.
En nu kappen met internethooligan spelen en jezelf maar vrijpraten. Zeker niet als je er zelf niet bij was.
Quote toegevoegd.quote:Op zondag 1 oktober 2006 16:51 schreef Bananenman het volgende:
[..]
Ik weet niet tegen wie je het hebt, maar ik zeg toch net vrijwel hetzelfde, pino.
En naar de Bunnikside rennen om mensen te halen... waarom deden jullie dat? Zodat je met tien man extra stoer tegen het hek kan trappen?Zag er wel leuk uit in ieder geval, hele groep die de verkeerde kant op rent!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |