Blijf hopenquote:Op zaterdag 30 september 2006 03:00 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Misschien wel een heel klein beetje BI ...
Ja.quote:Op zaterdag 30 september 2006 02:59 schreef MsInfidelity het volgende:
Bedoel je nou dat Rob geweldadig is??
Het zijn 2 van haar dierbaren, en ze wil gewoon graag dat die het fijn hebbenquote:Op zaterdag 30 september 2006 03:00 schreef Gert het volgende:
Marcia is bij de verkeerde mensen nu.
Euh..en hoe weet je dat zo zeker??quote:
kotsende monique, die gevingerd is door tijn in bad...quote:Op zaterdag 30 september 2006 03:01 schreef arneaux het volgende:
Net terug van een feest. Niets gemist dus?
Je hebt de beste BB Night gemistquote:Op zaterdag 30 september 2006 03:01 schreef arneaux het volgende:
Net terug van een feest. Niets gemist dus?
Mijn antwoord was vele malen duidelijker dus heb ik dat maar niet gepost.quote:
Je mag ook nooit van een uiterlijk van iemand uitgaan.quote:
Daar vergis je je in, althans volgens vele hier. Ik denk dat je gewoon gelijk hebt. Sterker nog ik denk dat het IQ van Sabrina en Monique net boven de 80 komt.quote:Op zaterdag 30 september 2006 03:01 schreef Kinga het volgende:
Heeft Mo nou echt een IQ onder de 80, of lijkt dat maar zo?
Die wat mij betreft niet kloppen omdat ik dus denk en zo goed als zeker weet dat ze een open huwelijk hebben. Zo gedraagt Monique zich helemaal en ze heeft al verhalen over seksuele relaties met vrouwens verteld. En die waren vast niet voor haar 15e.quote:
No shit?? Cool.quote:Op zaterdag 30 september 2006 03:02 schreef Kinga het volgende:
[..]
kotsende monique, die gevingerd is door tijn in bad...
Nietsquote:Op zaterdag 30 september 2006 03:01 schreef arneaux het volgende:
Net terug van een feest. Niets gemist dus?
Ja echt geweldig... die heb echt moeite met pratenquote:Op zaterdag 30 september 2006 03:00 schreef MsInfidelity het volgende:
Whaha..kacheltjelam
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |