Het spijt me om je illusie te moeten verstoren, maar Roda had met zijn tweede plek omgerekend 76 punten, Ajax werd het jaar erna kampioen met 83 punten.quote:Op woensdag 8 november 2006 13:30 schreef cohen het volgende:
Enkele jaren geleden werd Roda JC 2e in de competitie. Het jaar daarna werd Ajax met minder punten kampioen dan Roda JC het jaar ervoor had.
Maar zijn er toen veel successupporters bijgekomen?
Alsjeblieft niet! Succes is niet te koop, en ik heb AZ nog geen prijzen zien pakken met al dat gespendeerde geld!quote:Op woensdag 8 november 2006 12:19 schreef fuckbuddy het volgende:
Ik denk dat AZ een goed voorbeeld voor Roda zou moeten hoe je het moet doen
quote:Op woensdag 8 november 2006 13:39 schreef cohen het volgende:
Nouja 1 reden is al genoeg: Roda JC is een kleurloze club met 0,0 uitstraling en zonder potentie, dus kan me voorstellen dat de supportersschare daar niet hard groeit
Jij bent écht jaloers eh...quote:Op woensdag 8 november 2006 15:33 schreef DarkShine het volgende:
Alsjeblieft niet! Succes is niet te koop, en ik heb AZ nog geen prijzen zien pakken met al dat gespendeerde geld!
Wazig, ze deden het best goed in de competitie en tegen Porto verliezen is toch niet erg? Okee, ze zijn gezakt van 3 naar 8, maar het is en blijft een middenmoterquote:Braga stuurt trainer de laan uit
Door Olga (Nuongirl) op woensdag 8 november 2006 14:56
Bron: Metro
De Portugese voetbalclub Braga heeft trainer Carlos Carvalhal vandaag ontslagen. Het ontslag volgt na de 0-3 nederlaag afgelopen maandag van Braga tegen Sporting in de Portugese competitie.
Carvalhal was aan zijn eerste seizoen bezig. In de groepsfase van de UEFA-beker verloren de Portugezen met 3-0 van AZ. In de Portugese comtitie staat Braga achtste, op acht punten van koploper Porto.
Waarop? Wij hebben 2 bekers gepakt de laatste 10 jaar zonder gek te doen. Leuke Europese wedstrijden gespeeld. Spelen in een mooi stadion (dat van jullie oordeel ik niet over alvorens ik er zelf geweest ben).quote:Op woensdag 8 november 2006 18:08 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Jij bent écht jaloers eh...
Op het huidige succes.quote:Op woensdag 8 november 2006 18:24 schreef DarkShine het volgende:
Vraag me af waar ik jaloers op moet zijn?
Dat vraag ik me ook steeds af, maar je post je echt suf in deze (en de vorigequote:Vraag me af waar ik jaloers op moet zijn?
Uitwedstrijd in Milaan was leuk van Rodaquote:Op woensdag 8 november 2006 18:24 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Waarop? Wij hebben 2 bekers gepakt de laatste 10 jaar zonder gek te doen. Leuke Europese wedstrijden gespeeld. Spelen in een mooi stadion (dat van jullie oordeel ik niet over alvorens ik er zelf geweest ben).
Vraag me af waar ik jaloers op moet zijn?
Het doet ook goed om SV Meerssen er uit te kegelen ipv een Feyenoord bijv, je wil toch je AZ CV een beetje opleuken natuurlijk.quote:Op woensdag 8 november 2006 22:38 schreef twi het volgende:
Enorme prestatie inderdaad. SV Meerssen is natuurlijk niet de minste!
quote:Op donderdag 9 november 2006 01:45 schreef Stereotomy het volgende:
Goeie wedstrijd AZ. Hakje van Cziommer was natuurlijk werelds.
Bordeaux was beterquote:Op woensdag 8 november 2006 19:55 schreef BobRooney het volgende:
[..]
Uitwedstrijd in Milaan was leuk van Roda
Komt vooral door de trainer. Van Gaal eist dat. Altijd. Overal.quote:Op woensdag 8 november 2006 23:32 schreef addictivebeat het volgende:
damnn weer de 10. AZ blijft altijd gas geven, zelfs tegen de kleintjes.
Als AZ maar niet tegen Jong AZ loot, dan wordt het 10-8 ofzoquote:Wedstrijd begonnen om 20.00 uur.
Minuut 17: 1 - 0 Molhoek!
Minuut 28: 2 - 0 Narsingh!
Minuut 31: 3 - 0 Plat!
Minuut 34: 4 - 0 Vormer!
Minuut 45: 5 - 0 Molhoek!
- En het is rust -
En we zijn begonnen aan de 2e helft.
Qua score gebeurd er weinig tot nu toe.
Minuut 79: Doelpunt Genemuiden: Herman van Dijk
Minuut 86: Doelpunt Plat!
Minuut 87: We hebben weer een zevenklapper! Kees Luyckx scoort de 7 - 1!
Minuut 90: Doelpunt Plat! En einde wedstrijd. Jong AZ ook door naar de volgende ronde!
Geel: Joey Gudjonsson ('27), Kattenberg ('89)
Opstelling:
Job Bulters, Bennie van Noord, Ruud Vormer, Mike Derlagen, Gijs Luirink, Joey Gudjonsson (IJs), Kees Luyckx, Rogier Molhoek, Johan Plat, Furdjel Narsingh, Jeremain Lens
Duh dat ze het lastig krijgen tegen Roda. Is een jeugdteam tegen een subtop eredivisisieclubquote:Op vrijdag 10 november 2006 10:46 schreef cohen het volgende:
Waarom speelde Hulst niet mee met Jong AZ? Die is veel beter dan Plat! Narsingh is toch een A-speler? Wel een talentje hoor.
Ik denk dat ze t wel lastig krijgen tegen Roda
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |