Wat ik alleen niet snap, meeste servers kan ik zelf nog wel benaderen.quote:Geachte klant,
Wij krijgen net de melding dat bij Redbus een stroomstoring heeft plaats gevonden.
Volgens redbus ingenieurs was er een piek in de spanning die dit veroorzaakte.
Ook ons netwerk is hierdoor getroffen. Medewerkers van het datacenter treffen
nu maatregelen om het netwerk weer online te krijgen.
Onze welgemeende excuses voor het ongemak.
Met vriendelijke groet,
Het E-Creative team
O, dus nog ff wachten voor we een nieuwe gaan kopenquote:Op woensdag 27 september 2006 17:56 schreef Suikermais het volgende:
Vanmiddag op m'n werk effe een mail van Intel gelezen. Ze verwachten over 5 jaar cpu's te hebben met 80 kernen...dus een 80 core cpu !!!![]()
Ik dacht dat Fank bij Redbus stage liep..quote:Op woensdag 27 september 2006 18:31 schreef jpjedi het volgende:
Ik was aan het schelden op pcextreme maar reden is overmacht blijkt.
We hebben een digitale camera gekochtEen Pentax Optio S6.
En mijn tennisrakket ligt klaar hier. Mijn zus heeft het langsgebracht.. Ik ga straks even trainen voor morgenavond.![]()
kwam ook al in me op inderdaad..dacht nog bij mezelf: laat ik dat nou maar weer niet zeggen,.quote:Op woensdag 27 september 2006 18:34 schreef ursel het volgende:
[..]
Ik dacht dat Fank bij Redbus stage liep..![]()
Ik heb John McEnroe zover gekregen om me bepaalde tenniscapaciteiten bij te brengenquote:Op woensdag 27 september 2006 18:31 schreef jpjedi het volgende:
En mijn tennisrakket ligt klaar hier. Mijn zus heeft het langsgebracht.. Ik ga straks even trainen voor morgenavond.![]()
Ik ga vanavond ook even trainen voor vanavond, heb 18liter koud staan in de koelkastquote:Op woensdag 27 september 2006 18:31 schreef jpjedi het volgende:
Ik was aan het schelden op pcextreme maar reden is overmacht blijkt.
We hebben een digitale camera gekochtEen Pentax Optio S6.
En mijn tennisrakket ligt klaar hier. Mijn zus heeft het langsgebracht.. Ik ga straks even trainen voor morgenavond.![]()
zolang die nog geen kopje cappuchino aanbied ben je nog niet welkomquote:Op dinsdag 26 september 2006 22:22 schreef jpjedi het volgende:
inderdaad... Rust.![]()
Kom je thuis van cursus over stichting Salvage (slaapverwekkend)... Zit gvd Tinus en Bravo nog binnen hier.![]()
En een miauwende Papagaai.![]()
Tja Annelies, ik kan er niets van makenquote:Op woensdag 27 september 2006 13:28 schreef BattleLies het volgende:
Zowee ... wat een saaaaaaie werkdag! Collega is ziek dus komt al het werk op mijn nek ... Maar dus kan die collega ook geen EXTRA werk naar mij schuiven dus dat is dan weer wel fijn!
Ik ben nu de fouten van een ingehuurde DTP'er aan het wegwerken ... pff .. het helemaal zelf doen had me evenveel tijd gekost ...
het enige wat we van jou zien is of een . of een tvpquote:Op woensdag 27 september 2006 17:38 schreef RudyCarell het volgende:
tvp
Asap eigenlijk hoe eerder hoe beter.. Was iig 1 vacature die 30 sept afloopt.quote:Op woensdag 27 september 2006 19:48 schreef staticdata het volgende:
ursel wanneer moet je cv en brief gecheckt zijn?
war?quote:Op woensdag 27 september 2006 19:46 schreef BattleLies het volgende:
Kutforum!
Hoe moet ik nu weten hoe, wat en hoelaat we gaan oefenen voor de war??
Wie kan me wat vertellen????
quote:Op dit moment is er een gedeeltelijke stroomstoring in RedBus Interhouse.
Onze engineers in het datacenter zijn bezig met alle servers en apparatuur weer van stroom te voorzien.
Onze excuses voor het ongemak.
16:27 De stroomstoring blijkt groter dan verwacht. Diverse delen van het RedBus datacenter zitten zonder stroom.
16:48 Het netwerk begint weer deels online te komen.
17:55 Het netwerk is weer grotendeels online. Aan de laatste onderdelen wordt nog gewerkt.
19:52 Als gevolg van de stroomstoring zijn een aantal servers hardware matig defect geraakt.
Hier wordt op dit moment nog aan gewerkt.
Heeft dat te maken met de kwaliteit van het forum of de interesses van jou..quote:Op woensdag 27 september 2006 20:09 schreef Sickert het volgende:
[..]
war?
welke war?
kun je nagaan hoe kut dat forum is!
ik weet van niks
Naar hetzelfde email zeker??quote:Op woensdag 27 september 2006 20:12 schreef staticdata het volgende:
je heb je cv i.i.g zuruck
Opgelostquote:
geef je andere adres dan sjaakquote:Op woensdag 27 september 2006 20:13 schreef ursel het volgende:
[..]
Naar hetzelfde email zeker??![]()
Dat is mijn werk email, heb ik hier op dit moment weinig aan, maar geeft niet..
Weer een "connection lost" Annelies ? Hier istie nml wel snelquote:
LACH MAARquote:Op woensdag 27 september 2006 21:25 schreef FJD het volgende:
[..]
Weer een "connection lost" Annelies ? Hier istie nml wel snel
quote:Op woensdag 27 september 2006 21:58 schreef Incolumis het volgende:
[..]
tja Annelies, ik kan er niets anders van maken
jij snapt mequote:Op woensdag 27 september 2006 18:50 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Ik ga vanavond ook even trainen voor vanavond, heb 18liter koud staan in de koelkast
Als je nou eens post in het forum feedback topic wat je dan niet goed vind dan kunnen ze er misschien wat mee.. botte lulquote:Op woensdag 27 september 2006 20:09 schreef Sickert het volgende:
[..]
war?
welke war?
kun je nagaan hoe kut dat forum is!
ik weet van niks
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |