Foppe kon moelijk anders, als hij zegt dat ie een paar maanden uit competitie moet............ dan kun je hem niet meteen gaan oproepenquote:Op vrijdag 29 september 2006 15:20 schreef mcyodogg het volgende:
Afellay niet opgeroepen voor Jong Oranje.Toegegeven, hij zit in een mindere periode, maar hij hoort gewoon in dat team thuis.
Overigens zit Aissati er wel bij.
quote:„Westerhof kreeg nooit echte kans”
Van onze speciale verslaggever
EINDHOVEN, zaterdag
Precies twee jaar geleden introduceerde Harry van Raaij op deze pagina zijn opvolger Rob Westerhof. Het motto van de nieuwe PSV-voorzitter: bruggen bouwen. Vandaag kan worden vastgesteld dat daar geen sprake van is geweest. Zelfs geen ophaalbruggetje over sloten, laat staan over meren. Al na twee jaar houdt Westerhof het voor gezien. Van Raaij betreurt dat vroegtijdige vertrek.
„Ik vind het jammer. Rob heeft direct gezegd dat hij de lengte van mijn termijn als voorzitter niet wilde evenaren, maar ik had wel het gevoel dat hij het tenminste vier jaar zou volhouden. Ik ben ook nog steeds van mening dat hij een goede voorzitter zou kunnen worden.”
Volgens de ’pensionado’ zit er ook meer achter dan de hoofdreden die Westerhof gaf voor
zijn afscheid. „Als hij de functie te belasten vond, had hij ook kunnen zeggen: ik neem er een rechterhand bij, zodat ik voorzitter kan blijven. Dat heeft Rob niet gedaan.”
Westerhof zou, zo beloofde hij bij zijn aantreden, in elk geval niet proberen zijn illustere voorganger op het persoonlijke vlak naar de kroon te steken. Hij noemde Van Raaij een man „met een hoge aaibaarheidsfactor”, een rechtgeaarde Brabander bovendien. Zelf is Westerhof afkomstig uit Rotterdam. Tijdens de trip door China met PSV in 2002 was Van Raaij echter onder de indruk geraakt van de man die behalve een voetbalachtergrond ook in het bedrijfsleven zijn sporen verdiend had.
Het leek de ideale combinatie voor een topclub. Van de meeste plannen is echter weinig terechtgekomen. Van Raaij denkt dat het niet alleen aan Westerhof heeft gelegen. „Het eerste jaar was moeilijk. Hij moest zijn weg vinden in de voetbalwereld, en dan vooral in de omgang met supporters en de pers. Maar uiteindelijk moet je concluderen dat er ook geen goede samenwerking met de raad van commissarissen is opgebouwd. Dat voelde hij en dat zette hem extra onder druk.”
En de bruggen die nooit zijn gebouwd? Van Raaij: „Ach, dat is een breed begrip. Rob heeft ook nooit de mogelijkheden gekregen om zijn beleid te concretiseren. Omdat hij steeds werd teruggefloten door de commissarissen. En die steun heb je nodig om iets neer te kunnen zetten.”
Aan de zijlijn wacht Van Raaij af hoe PSV nu zal reageren. „Ik heb de indruk dat ze de structuur willen veranderen, met een voorzitter op de achtergrond, zoals John Jaakke dat bij Ajax is. Hij is de voorzitter van de commissarissen, niet van de directie. Maar naar mijn mening los je met zo’n structuur de problemen bij PSV niet echt op.”
onhaalbaar, moeten we hem kopen van Chelsea, als er grote clubs in de markt zijn is dat onhaalbaar.quote:Op zaterdag 30 september 2006 16:26 schreef AminBen het volgende:
Ik hoop nog steeds dat Alex definietief vast kan worden gelegd.
Enig idee hoe het daarmee zit? Want PSV heeft toch aangeven dat ze willen
Poging tot propaganda van PSV.nlquote:Jaar na dato: winst dankzij weergaloze Kone
Met de uitwedstrijd tegen Heerenveen in aantocht gaat de herinnering terug naar hetzelfde affiche vorig seizoen, toen PSV met 3-2 won dankzij drie doelpunten van Arouna Koné. De Afrikaan was die dag goud waard voor het team.
In het Abe Lenstra stadion waren het captain Phillip Cocu en Arouna Koné (22) die PSV aan de hand namen en het verschil maakten. De aanvoerder stond aan de basis van alle doelpunten, die tevens alle drie op naam kwamen van Koné. De Afrikaan toonde zich in Friesland een koele afmaker die moeiteloos tegenstanders van zich afschudde en in scoringspositie ijskoud bleef. Ook toen was de wedstrijd in het laatste weekeinde voor weer een interlandblok (2 oktober 2005). Koné scoorde voor rust één keer, erna nog tweemaal. Vorig jaar speelde Koné tegen Heerenveen samen met Beasley (nu Manchester City) en Farfán (herstellende van een hersenschudding). In totaal maakte de Ivoriaan vorig seizoen 11 goals voor PSV, en nog 2 voor Roda JC. Dit seizoen heeft Koné er eentje gemaakt (tegen Kozakken Boys), afgelopen woensdag in Bordeaux gaf hij de assist op Mika Väyrynen waardoor PSV drie punten pakte in Frankrijk. Morgen wordt duidelijk of Koné het een jaar na dato opnieuw op zijn heupen heeft in Friesland (aftrap 14.30 uur).
Als het zo door gaat met de interlands dan vertrekt Alex aan het eind van het seizoen naar Chelsea, die zullen toch onderhand ook wel doorkrijgen dat het een topverdediger is...quote:Op zaterdag 30 september 2006 16:26 schreef AminBen het volgende:
Ik hoop nog steeds dat Alex definietief vast kan worden gelegd.
Enig idee hoe het daarmee zit? Want PSV heeft toch aangeven dat ze willen
toch was het zoquote:Op zaterdag 30 september 2006 17:10 schreef JustJunior het volgende:
[..]
Poging tot propaganda van PSV.nl
Ik hoor het een maat van me toen nog zeggen: "Daar gaan we nog veel plezier aan beleven!" Toen ik zijn optimisme iets wilde temperen viel de rest van mijn vrienden over me heen op een wijze die gelijk was aan hoe er hier aanvankelijk gereageerd werd op mijn kritiek op Konéquote:Op zaterdag 30 september 2006 17:10 schreef JustJunior het volgende:
[..]
Poging tot propaganda van PSV.nl
quote:1/10/2006 - 'PSV geinteresseerd in terugkeer Rommedahl'
Volgens de Sunday Mirror zou PSV geinteresseerd zijn in een terugkeer van Dennis Rommedahl. De rechtsbuiten heeft zich nooit echt kunnen aanpassen aan het Engelse voetbal, zo liet hij afgelopen week zelf ook weten. Volgens de krant is PSV favoriet om de speler van Charlton Athletic over te nemen in de winterstop. Hij zou 1,5 miljoe pond moeten kosten. Maar ook het Deense FC Kopenhagen zou nadrukkelijk in de markt zijn voor de aanvaller.
Hij haalde 100x per wedstrijd de achterlijn, maar dan die voorzettenquote:Op zondag 1 oktober 2006 14:27 schreef WooZ het volgende:
Rommedahl was een soort Kone... hij kwam z'n man regelmatig voorbij maar hield daar een te laag rendement aan over
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |