Vandaag net de sleutels gekregen van de middelwegquote:Op woensdag 4 oktober 2006 19:28 schreef descendent1 het volgende:
Middelweg it is! Mits het er allemaal goed uitziet natuurlijk van binnen enzo.
1e!![]()
Wie helpt er over een week of wat mee met verhuizen? Iemand met een auto en aanhanger graag!![]()
quote:Op woensdag 4 oktober 2006 19:47 schreef navvy het volgende:
[..]
Vandaag net de sleutels gekregen van de middelwegkunnen we samen klussen
En ow ja, ik ga een busje huren volgende week, ik heb maar 2 uur nodig denk ik, de rest van de dag mag je m gebruiken wat mij betreft.
omg, ja die kan je er echt van af helpen jaquote:Op woensdag 4 oktober 2006 23:23 schreef Sitethief het volgende:
Gheghe, Ik kom aan de Maanmos te wonen. Wat ben ik blij zeg, ik had net mijn coming out bij mijn ouders...............wat zijn die bekrompen zeg....raden ze een pscycholoog aan..
Jaa,quote:Op woensdag 4 oktober 2006 23:38 schreef Sylvana het volgende:
[..]
omg, ja die kan je er echt van af helpen ja
quote:Op woensdag 4 oktober 2006 23:41 schreef Sitethief het volgende:
[..]
Jaa,.
Iedereen volgt tegenwoordig maar zijn gevoelens, mensen moeten eens leren om hun wil te gebruiken om die binnenboord te houden. < mijn ma
Blijkbaar niet nee, en daarnaast is het met mijn vriendin uit, kutwijf.................quote:Op woensdag 4 oktober 2006 23:42 schreef Sylvana het volgende:
[..]
sorry hoor, maar wat een ma heb jij zeg, kan ze je niet gewoon respecteren om wie je bent ofzo?
Dikke knuffel dan maarquote:Op woensdag 4 oktober 2006 23:53 schreef Sitethief het volgende:
[..]
Blijkbaar niet nee, en daarnaast is het met mijn vriendin uit, kutwijf.................
Coming out van wat? Als ik vragen mag?quote:Op woensdag 4 oktober 2006 23:23 schreef Sitethief het volgende:
Gheghe, Ik kom aan de Maanmos te wonen. Wat ben ik blij zeg, ik had net mijn coming out bij mijn ouders...............wat zijn die bekrompen zeg....raden ze een pscycholoog aan..
Beide staan los van elkaar, ze wist er al langer van. Ik heb het zelf uitgemaakt omdat 'ze' een verwend kreng is.quote:Op donderdag 5 oktober 2006 08:24 schreef annoylikethewind het volgende:
Coming out... en vriendin? Dan is het waarschijnlijk niet het meest voor de hand liggende?
Moge trouwens. Op naar Utrecht!
Mooi zo! Dat zal dr lerenquote:Op donderdag 5 oktober 2006 08:29 schreef Sitethief het volgende:
[..]
Beide staan los van elkaar, ze wist er al langer van. Ik heb het zelf uitgemaakt omdat 'ze' een verwend kreng is.
Kan ook een eerste (schrik)reactie zijn he, misschien zijn ze vandaag of morgen in staat tot een redelijker reactiequote:Daarnaast heb ik gisteren mijn ouders verteld dat ik Biseksueel ben, (wat al lang op Fok! staat,) . En die reageerde niet fijn, zie een paar posts hierboven.
Ik wil ze best tijd gunnen, maar hoop heb ik niet, ik bedoel, als ze het als een ziekte zien, iets wat rot is aan iemand...............quote:Op donderdag 5 oktober 2006 08:53 schreef Mwanatabu het volgende:
Kan ook een eerste (schrik)reactie zijn he, misschien zijn ze vandaag of morgen in staat tot een redelijker reactie
Mijn ouders moesten niet huilen, ze zaten daar met strakgetrokken gezichten. En ze zeiden dat het niet konden accepteren, dat is nog wel het ergste.quote:Mijn vader moest eerst ook even huilen toen mijn broertje (ook bi, meer richting homo eik) het aan mijn vader vertelde, en hij zei er meteen eeven eerlijk bij dat hij daar aan zou moeten wennen. (Dat was dan meteen het integerste moment in hun slechte relatie trous).
Geweldig verhaalquote:Saillant detail 1: mijn broertje is PDD-Nosser, ook een AS dus
Saillant detail 2: deze coming out werd mede mogelijk gemaakt door het feit dat mijn vader mijn broertjes Grote Liefde in diens bed aantrof 's ochtends (broertje was naar school, vriendje sliep lekker uit) toen hij zijn schone was daar neer wilde leggen. Hij zag lieve blonde krulletjes en dacht: "Ach gos, mijn zoon heeft zijn eerste meisje mee naar huis genomen". Komt er ineens een kerel onder die deken vandaan
Um ja, dat is wel erg boud, zelfs als eerste reactie. Bleh.quote:Op donderdag 5 oktober 2006 08:58 schreef Sitethief het volgende:
[..]
Ik wil ze best tijd gunnen, maar hoop heb ik niet, ik bedoel, als ze het als een ziekte zien, iets wat rot is aan iemand...............
[..]
Ik denk dat dat het beste is. En de aanpak van "als we het er niet meer over hebben is het probleem er niet". Is niet leuk om jezelf zo te moeten verstoppen, maar misschien wel het werkbaarste.quote:Mijn ouders moesten niet huilen, ze zaten daar met strakgetrokken gezichten. En ze zeiden dat het niet konden accepteren, dat is nog wel het ergste.
Maar ik laat alles van me afglijden hoor.......... En over 2 maanden ga ik het huis uit.
Yup, had mn zwager ook al ontmoet geloof ik, dus ik kon me die blonde krulletjes helemaal voorstellenquote:En ik ben best in staat om het contact te verbreken als ik merk dat ze me alleen maar pijn doen....
[..]
Geweldig verhaal, laat me raden, jij iwst het al wel?
dat soort mensen weten niet beter joh... gewoon negeren als ze weer eens wat doms zeggen.quote:Op donderdag 5 oktober 2006 08:29 schreef Sitethief het volgende:
[..]
Beide staan los van elkaar, ze wist er al langer van. Ik heb het zelf uitgemaakt omdat 'ze' een verwend kreng is.
Daarnaast heb ik gisteren mijn ouders verteld dat ik Biseksueel ben, (wat al lang op Fok! staat,) . En die reageerde niet fijn, zie een paar posts hierboven.
Helemaal juist,quote:Op donderdag 5 oktober 2006 10:16 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
dat soort mensen weten niet beter joh... gewoon negeren als ze weer eens wat doms zeggen.
ik vind het ook vreemd dat anderen zich er zo mee bemoeien.
neem Dave ( nee niet letterlijk!) dies homo.. maar ook een super lache gozer... wat maakt mij het nu uit of hij jongentjes of meisjes leuk vind... daar word iemand toch niet aardiger / minder aardig door?
Niet teveel taart eten hé, dan ben je je sixpack kwijt. Maar volgens mij kun jij wel wat hebben,quote:Op donderdag 5 oktober 2006 10:57 schreef BarraCupraCuda het volgende:
hmmm net taart gescoort bij de multivlaai
hehehe ik kan naar binnen stoppen wat ik wil.. word niet dik... hoewel het laatste jaar het erger is geworden! :0quote:Op donderdag 5 oktober 2006 10:59 schreef Sitethief het volgende:
[..]
Niet teveel taart eten hé, dan ben je je sixpack kwijt. Maar volgens mij kun jij wel wat hebben,.
Ruilen? Ik hoef maar te kijken,quote:Op donderdag 5 oktober 2006 11:03 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
hehehe ik kan naar binnen stoppen wat ik wil.. word niet dik... hoewel het laatste jaar het erger is geworden! :0
Dat ga ik ook doen,quote:Op donderdag 5 oktober 2006 11:06 schreef BarraCupraCuda het volgende:
hehehe neuh ben wel tevreden zo
lekker makkelijk... plus dat ik vrij veel sport dat helpt ook
Geweldig zegquote:Op donderdag 5 oktober 2006 08:53 schreef Mwanatabu het volgende:
Saillant detail 1: mijn broertje is PDD-Nosser, ook een AS dus
Saillant detail 2: deze coming out werd mede mogelijk gemaakt door het feit dat mijn vader mijn broertjes Grote Liefde in diens bed aantrof 's ochtends (broertje was naar school, vriendje sliep lekker uit) toen hij zijn schone was daar neer wilde leggen. Hij zag lieve blonde krulletjes en dacht: "Ach gos, mijn zoon heeft zijn eerste meisje mee naar huis genomen". Komt er ineens een kerel onder die deken vandaan
![]()
Ik ben al blij als ik 1 keer in de maand haalquote:Op donderdag 5 oktober 2006 11:13 schreef BarraCupraCuda het volgende:
ik word er ook veel opgewekter van...
veeel meer energie. ik sport veel minder dan vroeger (2 jaar geleden) toen zat ik 4 dagen per week in de sportschool... nu ben ik al blij als ik de 2 haal)
Weet je zeker dat dat de hoogste is? Of tel je BG niet mee als verdieping; ik ben er nl net ff langsgefietst (was in de buurt) en volgens mij hebben die dingen 4 verdiepingen. Wij komen evt niet op de bgne grond, maar op de 1e verdieping zag ik net. Beter vind ik wel. Aan de buitenkant zien ze dr trouwens niet echt uit; in ieder geval de ingang niet...quote:Op woensdag 4 oktober 2006 20:13 schreef navvy het volgende:
de hoogste (3e), ik heb plattegrond liggen hier van de woning, zelfs een extra exemplaar. Kan die zo meenemen vrijdag.
hehe het geen zin hebben heb ik ook heel vaak hoor.. maar als je dan toch gaat dan vind ik het ook wel weer leuk.quote:Op donderdag 5 oktober 2006 11:19 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Ik ben al blij als ik 1 keer in de maand haal
Ik heb 's avonds echt geen zin meer om te gaan sporten en nou is me fiets ook nog es vernield, en ga nou maar een vouwfiets kopen, maar tot die tijd kan ik ook niet naar de sportschool dus. Nou maar es kijken of ik thuis maar wat kan trainen, voordat ik een Michelin poppetje ben
Ik ben wel echt Bi heur,quote:Op donderdag 5 oktober 2006 11:37 schreef descendent1 het volgende:
Ehh. Sitethief: Sterkte met de hele handel. Maar wat je ouders betreft: die zullen er even aan moeten wennen denk ik; en is het niet zo dat ze je een psych aanraden omdat ze denken dat je een beetje 'in de knoop zit' om wat er allemaal is gebeurd enzo (verkering uit) en dat ze denken: Nou, volgens mij is ie alleen be- omdat ie meisjes niet meer vertrouwt oid. (Wat ik eigelijk wil zeggen: Neem het ze maar niet te veel kwalijk en geef ze ff de tijd; ze wennen er vanzelf aan. (hoop ik).
Ik lees net hierboven dat t toch allemaal wat gecompliceerder in elkaar zit..![]()
k weet nog goed dat een ex van me beste maat me opbelde.quote:
Tot nu toe reageren alleen mijn ouders raar, komop tis 2006, niet de 1906,quote:Op donderdag 5 oktober 2006 11:47 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
k weet nog goed dat een ex van me beste maat me opbelde.
ik dacht dat ze gewoon wat wou afspreken maar ze zei:
freek, ik ga je nu iets vertellen en daardoor weet ik of je een echte vriend bent.
Barra: ehh oke..
zij: ik ben bi
Barra: .... COOL
zij: ehh ja ... oke... dat ging makkelijkwas een heel tof en lekker meisje... zie der alleen nooit meer... ze heeft al 4 jaar een vriendin nu en woont in amsterdam
ach ja oudersquote:Op donderdag 5 oktober 2006 11:48 schreef Sitethief het volgende:
[..]
Tot nu toe reageren alleen mijn ouders raar, komop tis 2006, niet de 1906,.
Dat geloof ík ook wel; maar ik dacht dat je ouders er ff aan moesten wennen. Toen ik verder keek las ik dat het wat anders in elkaar zat..quote:
Ik doe bodypump, bodystep en gewoon fitness/cardio, dus op zich wel genoeg afwisseling, maar nog steeds geen zin/disciplinequote:Op donderdag 5 oktober 2006 11:38 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
hehe het geen zin hebben heb ik ook heel vaak hoor.. maar als je dan toch gaat dan vind ik het ook wel weer leuk.
deed eerst allen fitness en toen ben ik er muay thai bij gaan doen. 2 verschillende sporten houd het ook leuker!
dan ga je toch voor de lekkere gespierde mannen?quote:Op donderdag 5 oktober 2006 11:55 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Ik doe bodypump, bodystep en gewoon fitness/cardio, dus op zich wel genoeg afwisseling, maar nog steeds geen zin/discipline
Kun je dat ergens kopen ofzo, zou handig zijn als je dat bij een sportschoolabonnement er gratis bijkreeg
Waar? *kijkt om zich heen*quote:Op donderdag 5 oktober 2006 12:08 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
dan ga je toch voor de lekkere gespierde mannen?
sportschoolquote:
ik ken er verder niemand, zit echt bij zo'n sportschool waar mensen alelen komen om te sporten en verder nietquote:Op donderdag 5 oktober 2006 12:18 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
sportschool
k ga altijd voor de strakke vrouwenen een klasgenoot is nu fitness instruc. bij mijn sportschool. ik ken heleboel lui daar dus is het altijd wel gezellig!
Je hebt asperge en je bent bisexueel, oke, dat is dan iets van jou. Ik snap niet waarom je je vriendin een verwend kreng noemt. Nu is jouw oordeel over een ander bepalend voor het beeindigen van een relatie. Sorry kerel, dat is niet logisch. Als je uit elkaar gaat heeft dat een goede reden, lijkt me. Een relatie is oa een afspraak die je met elkaar hebt. Zo zie ik het. Een oordeel als deze zegt ook iets over jouw perceptie, namelijk. Zelfs met voorbeelden. Ik ben wel benieuwd hoe dat zit.quote:Op donderdag 5 oktober 2006 08:29 schreef Sitethief het volgende:
[..]
Beide staan los van elkaar, ze wist er al langer van. Ik heb het zelf uitgemaakt omdat 'ze' een verwend kreng is.
Daarnaast heb ik gisteren mijn ouders verteld dat ik Biseksueel ben, (wat al lang op Fok! staat,) . En die reageerde niet fijn, zie een paar posts hierboven.
Die relatie deed zich anders voor dan dat ze was.............quote:Op donderdag 5 oktober 2006 12:58 schreef Integrity het volgende:
[..]
Je hebt asperge en je bent bisexueel, oke, dat is dan iets van jou. Ik snap niet waarom je je vriendin een verwend kreng noemt. Nu is jouw oordeel over een ander bepalend voor het beeindigen van een relatie. Sorry kerel, dat is niet logisch. Als je uit elkaar gaat heeft dat een goede reden, lijkt me. Een relatie is oa een afspraak die je met elkaar hebt. Zo zie ik het. Een oordeel als deze zegt ook iets over jouw perceptie, namelijk. Zelfs met voorbeelden. Ik ben wel benieuwd hoe dat zit.
Hoe bedoel je? Hoe deed ze, was ze en waarom?quote:Op donderdag 5 oktober 2006 13:00 schreef Sitethief het volgende:
[..]
Die relatie deed zich anders voor dan dat ze was.............
Dat ga ik hier liever niet posten, mail/Pm/msn maar ,quote:Op donderdag 5 oktober 2006 13:44 schreef Integrity het volgende:
[..]
Hoe bedoel je? Hoe deed ze, was ze en waarom?
Omdat je een relatie hebt vanaf een grote afstand, zul je ZELF een ideaal beeld krijgen van haar. Als je haar beter leert kennen, blijkt het beeld wat je hebt, niet de werkelijkheid is.quote:Op donderdag 5 oktober 2006 13:00 schreef Sitethief het volgende:
[..]
Die relatie deed zich anders voor dan dat ze was.............
Kom eens op msn, dan word je wel wat duidelijk..............quote:Op donderdag 5 oktober 2006 14:09 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
Omdat je een relatie hebt vanaf een grote afstand, zul je ZELF een ideaal beeld krijgen van haar. Als je haar beter leert kennen, blijkt het beeld wat je hebt, niet de werkelijkheid is.
Been there, done that, got a t-shirt of it![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |