Ging de wekker nou goed.quote:
nou ik denk dat CSI Geldrop niet zo effectief is als haar televisiecollega'squote:Op zaterdag 23 september 2006 15:47 schreef Marietje_34 het volgende:
ach god dat meiske. En haar familie... Hoop dat er iig snel duidelijkheid komt over wat er nu precies gebeurd is.
De zaak is nooit opgelostquote:
quote:Op zaterdag 23 september 2006 17:51 schreef Rock-shocker het volgende:
Wat naar voor de familie en vrienden. En voor haarzelf natuurlijk
Mij verbaast niks meerquote:Aanhouding in verdwijningszaak-Melanie Sybers
Uitgegeven: 23 september 2006 22:38
Laatst gewijzigd: 23 september 2006 23:54
EINDHOVEN - De politie heeft zaterdagmiddag in het politiebureau aan de Mathildelaan in Eindhoven een verdachte aangehouden in de zaak rond het overlijden van Melanie Sybers uit Geldrop. De 41-jarige man uit Geldrop wordt verdacht van betrokkenheid bij de verdwijning en het overlijden van het 15-jarige meisje. Dit heeft de politie zaterdagavond bekendgemaakt.
De man is na zijn aanhouding rond 17.30 uur in verzekering gesteld voor verder onderzoek. Hij had zichzelf bij het politiebureau gemeld, aldus de politie.
Sectie op het stoffelijk overschot dat vrijdag werd gevonden in het bos bij Someren heeft zaterdag uitgewezen dat het om het lichaam van Melanie Sybers gaat. De doodsoorzaak wordt nog onderzocht. De recherche werkt nog steeds met een team van vijftien mensen aan de zaak, aldus de politie.
Sporenonderzoek
De technische recherche had zaterdagmiddag het sporenonderzoek afgerond in het bos in Someren waar vrijdag het lichaam van Melanie werd gevonden. Omstreeks 16.00 uur werd het bosgebied vrijgegeven, meldde een poltiewoordvoerster. Kort daarna bezochten familieleden van het meisje de vindplaats.
Vrijdag vond de politie het stoffelijk overschot na een melding van een wandelaar. De hele dag en avond werd daarna op de vindplaats onderzoek gedaan door tien experts. Vrijdagavond laat meldde de politie al dat het waarschijnlijk ging om de tiener die sinds 7 september werd vermist.
Omstreeks middernacht was het sporenonderzoek op de vindplaats afgerond. Het lichaam is toen overgebracht naar het Nederlands Forensisch Instituut (NFI) in Den Haag. Dat heeft zaterdagmiddag sectie verricht om de identiteit van het slachtoffer definitief vast te stellen en meer duidelijkheid te krijgen over de doodsoorzaak. Vermoedelijk is er zondag meer te zeggen over de resultaten, verklaarde de woordvoerster.
Bij het ouderlijk huis van Melanie Sijbers in Geldrop hebben buurtbewoners een monumentje ingericht. Er liggen bloemen en er staan kaarsjes.
Stiefvader van Melanie, of die vader van die vriendin?quote:Op zondag 24 september 2006 10:13 schreef milagro het volgende:
volgens sommige reageerders op dit register is de dader dus die stiefvader ( met dubieus verleden , tbs maar vanwege een vormfout vrij), wiens alibi "ik was aan het vissen met..." niet bleek te kloppen, gezien de gsm-gegevens, althans zo wordt daar beweerd.
stiefvader van vriendin, de man die ondergedoken was, maar zich nu gemeld heeft op het politiebureau.... althans zo begrijp ik het.quote:Op zondag 24 september 2006 12:25 schreef Gia het volgende:
[..]
Stiefvader van Melanie, of die vader van die vriendin?
Natuurlijk is hij het wel!quote:Op zondag 24 september 2006 12:46 schreef Gia het volgende:
Volgens een van de laatste berichten op de site, is die stiefvader al helemaal onderzocht en blijken geruchten over zijn verleden niet te kloppen. Weet ook niet wat waar is, natuurlijk.
Lijkt me beter dat ze het allemaal heel goed uitzoeken dan alleen maar af te gaan op de mening van z'n vrouw en jou.quote:Op zondag 24 september 2006 16:47 schreef Barcelona het volgende:
[..]
Natuurlijk is hij het wel!
Z'n eigen vrouw zegt dat hij het is, dus ja dan zal dat hoogstwaarschijnlijk wel zo zijn hè. Daarbij heeft hij al een verleden van verkrachting.
Dus ik snap echt niet hoe je er bij komt dat hij het _niet_ zou zijn!!![]()
joh!quote:Op zondag 24 september 2006 17:29 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Lijkt me beter dat ze het allemaal heel goed uitzoeken dan alleen maar af te gaan op de mening van z'n vrouw en jou.![]()
Nee, maar het is wel waarschijnlijk dat hij het is. En daar had ik het dus over.quote:Misschien had ie wel ruzie met z'n vrouw en ook al heeft ie een verleden betekent het nog niet dat er niet mogelijk een andere schuldige is.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |