Ik bedoelde de FB van BB6.quote:Op vrijdag 22 september 2006 03:08 schreef KRIBBET het volgende:
FB kom ik niet maar wel in of op Frontpage maar ook daar is het meer ieder voor zich.
En dat mis ik nu dus, de scherpe en harde discussies maar vraag me af of we dat vorig jaar ook al in het begin hadden of dat er een paar weken overheen gingenquote:Op vrijdag 22 september 2006 03:09 schreef APK het volgende:
[..]
Helaas is een sociaal leven voor jou niet een keuze momenteel.
Maar dan wil je toch lekkere scherpe discussies, die hadden we vorig jaar vaak, ipv oeverloos gelul over de zusjes en hoe leuk ze wel niet () zijn?
OK, dan daag ik je nu even uitquote:Op vrijdag 22 september 2006 03:17 schreef APK het volgende:
[..]
Ik bedoelde de FB van BB6.
BB [FB] #10 Dwergwerpen voor beginners
Daar werd vorig jaar (ook eerder dit jaar trouwens) menig veldslag -op het scherpst van de snede- gevoerd.
Maar ook in dat topic is flauwe slowchat momenteel de baas.![]()
Die blonde dozen zijn dan ook helemaal niet zo interessant. Maar ja, als....quote:Op vrijdag 22 september 2006 03:19 schreef KRIBBET het volgende:
[..]
En hoe leuk kunnen 2 blonde meiden zijn dat er weet ik hoeveel mensen over blijven posten? Het ergste is dat die 2 waarschijnlijk de meest spraakmakende bewoners zullen blijken te zijn![]()
Dat is niet jouw taak als mod.quote:Op vrijdag 22 september 2006 03:19 schreef Day het volgende:
Als jij mod was, wat zou jij dan doe om de boel hier op te krikken! (serieuze vraag dit)
OOHH daarquote:Op vrijdag 22 september 2006 03:17 schreef APK het volgende:
[..]
Ik bedoelde de FB van BB6.
BB [FB] #10 Dwergwerpen voor beginners
Daar werd vorig jaar (ook eerder dit jaar trouwens) menig veldslag -op het scherpst van de snede- gevoerd.
Maar ook in dat topic is flauwe slowchat momenteel de baas.![]()
Hmmm. het is misschien niet de hoofdtaak, maar vind wel dat je als mod best daarover na mag denken.quote:
Slaap lekker, Kribsquote:Op vrijdag 22 september 2006 03:26 schreef KRIBBET het volgende:
Mijn pil (en blow) beginnen een feestje onder mijn schedel, het is tijd om te gaan slapen![]()
Morgenavond ben ik weer fris en ...........![]()
Mee eens, maar creativiteit kun je helaas niet afdwingen.quote:Op vrijdag 22 september 2006 03:25 schreef Day het volgende:
Hmmm. het is misschien niet de hoofdtaak, maar vind wel dat je als mod best daarover na mag denken.
Van gedachten wisselen met de users, vind ik dan een goeie start.![]()
Slaap lekker!!quote:Op vrijdag 22 september 2006 03:28 schreef APK het volgende:
[..]
Mee eens, maar creativiteit kun je helaas niet afdwingen.
Ik ga slapen en dat mag ik hier zeggen! [afbeelding]
Dan mag ik ook mijn zegje doen als newbiequote:Op vrijdag 22 september 2006 03:25 schreef Day het volgende:
[..]
Hmmm. het is misschien niet de hoofdtaak, maar vind wel dat je als mod best daarover na mag denken.
Van gedachten wisselen met de users, vind ik dan een goeie start.![]()
Gelezen en opgeslagenquote:Op vrijdag 22 september 2006 03:45 schreef Morwen het volgende:
[..]
Dan mag ik ook mijn zegje doen als newbie![]()
Ik werd aangetrokken tot BB-forum door de COS met een luchtige noot, dus soms wat offtopic gereutel maar meestal OT. Ging allemaal prima en dat gold voor veel nieuwe en oude users, ook de creatieve users posten mee in dat topic. Allemaal onwijs leuk en geinig. Toen kwam HBB..................Het ging al snel compleet oftopic, mensen haakten af en iedereen kreeg een nare smaak in de bek ervan. Niemand had daar schuld aan, het ging gewoon zo. Die sfeer is meegegaan naar BB6 door strengere regels (en terecht als je naar HBB kijkt), maaaaaar we hebben nu weer een nieuwe echte BB met verse bewoners en een potentie om gewoon weer een leuke editie te worden. Alleen is iedereen afgehaakt met een kater van HBB.
Ben ik nog te volgenDe nieuwe(re) users zullen niet snel gaan posten door de aparte SC en COS. Men wil babbelen en het over de streams hebben. Ik persoonlijk heb er niet zoveel moeite mee, maar door al die regels trek je minder mensen aan of stoot je ze af.
Ligt niet aan jullie, snap het prima door HBB (was er actief bij zelfs en zag het gebeuren). Maar.......Samenloop van omstandigheden. Ik denk/hoop dat het wel goed komt in de loop der tijd![]()
Toppiequote:
Gewoon beide topics open laten staan, doe ik ook.quote:Op vrijdag 22 september 2006 03:55 schreef Zeehond het volgende:
Ik vind het lastig nu opeens over te schakelen naar een ander topic, maargoed, het zij zo.
Maar ik ben verlegen.quote:Op vrijdag 22 september 2006 04:01 schreef Day het volgende:
[..]
Gewoon beide topics open laten staan, doe ik ook.
En hier kun je gewoon over van alles kleppen.![]()
Waarom? Alleen maar aardige (prettig gestoorde) mensen hier. We bijten niet!quote:
Dus jij bent zo'n nieuwe user, kom in mijn armenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |