Stuger zou vandaag beedigd worden: http://www.refdag.nl/artikel/1275098/LPF&rsquo%3Ber+Stuger+neemt+plek+Van+As+in.htmlquote:Op donderdag 21 september 2006 17:01 schreef dVTB het volgende:
De rol van de LPF is allang uitgespeeld. Slechte zaak trouwens, dat ze de zetel van Van As nog niet hebben ingevuld. Dat zou, met het oog op de algemene beschouwingen en belangrijke debatten zoals vandaag, toch eigenlijk wel moeten. Bovendien moeten ze nu ook nog de zetel van Eerdmans invullen.
Volgens mij is het onvermogen bij de LPF inmmiddels zodanig dat ze daar amper in zullen slagen.
Running Matquote:Stuger nieuwe lijsttrekker LPF
DEN HAAG - De 37-jarige Olaf Stuger is de lijsttrekker van de LPF bij de Tweede Kamerverkiezingen van 22 november. De partij heeft dat maandag bekendgemaakt. Ze zal aan de verkiezingen deelnemen onder de naam Lijst Vijf Fortuyn en mikt volgens partijvoorzitter Bert Snel op tien zetels.
Nummer twee op de lijst is fractieleider Mat Herben ("Running Mat", grapte hij maandag zelf). De rest van de lijst wordt later bekendgemaakt.
Stuger zat ook al in de Tweede Kamer tijdens het kabinet-Balkenende 1. Hij ziet zichzelf als degene die de ideeën van Pim Fortuyn "in de volle breedte" kan vertegenwoordigen. De Lijst Vijf Fortuyn zal de verkiezingen ingaan met een vijfpuntenplan. Onderdeel hiervan is een streng migratiebeleid.
Stuger wil Nederland zo veel mogelijk sluiten voor asielzoekers en gezinshereniging, voor zover de Europese verdragen waaraan Nederland is gebonden, daar de ruimte voor bieden. Een ander speerpunt van de lijsttrekker is dat de burgers meer bij de besluitvorming in politiek Den Haag worden betrokken.
Je hebt niet goed geluisterd. "Ze kunnen mij van de wereld schieten, maar mijn ideeën kan je niet wegslaan" is de tekst die met een Fortuyn-achtige stem wordt uitgesproken.quote:Op maandag 25 september 2006 20:11 schreef JohnDope het volgende:
Zo my God, ik heb net die reclame gezien van ze, en die is steengoed!
Vooral ook die pistool schoten en de tekst erbij iets als:
"Ze konden Fortuyn wegschieten, maar de id-en zijn niet stuk te slaan".
Dat bedoel ik "Ze".quote:Op maandag 25 september 2006 20:26 schreef dVTB het volgende:
[..]
Je hebt niet goed geluisterd. "Ze kunnen mij van de wereld schieten, maar mijn ideeën kan je niet wegslaan" is de tekst die met een Fortuyn-achtige stem wordt uitgesproken.
Verbijsterend vind ik het. Nog afgezien van de misselijkmakende smakeloosheid en de lijkenpikkerij, is eigenlijk nog wel het allerergste dat Fortuyn gewoon woorden in de mond gelegd krijgt. Weerzinwekkend is het enige woord dat bij me opkomt- niet vanwege de politieke ideëen van de LPF, maar vanwege de manier waarop Fortuyn wordt misbruikt voor electoraal gewin.
Dat broer Marten Fortuyn furieus reageert is ook geen wonder. Dat JohnDope het een goed spotje vindt, is veelzeggend....
Die reclame is echt het top punt van smakeloosheid. Ze staan nu in de peilingen waar ze horen op 0 zetelsquote:Op maandag 25 september 2006 20:11 schreef JohnDope het volgende:
Zo my God, ik heb net die reclame gezien van ze, en die is steengoed!
Vooral ook die pistool schoten en de tekst erbij iets als:
"Ze konden Fortuyn wegschieten, maar de id-en zijn niet stuk te slaan".
Als je niks met Fortuyn hebt (zacht uitgedrukt) dan moet jij je er helemaal niet mee bemoeien.quote:Op maandag 25 september 2006 20:58 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Die reclame is echt het top punt van smakeloosheid. Ze staan nu in de peilingen waar ze horen op 0 zetels
Uiteraard.quote:Op maandag 25 september 2006 20:58 schreef JohnDope het volgende:
Heb jij die link ff voor me dan?
thanks.quote:Op maandag 25 september 2006 20:59 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Uiteraard.
Lijst Vijf Fortuyn reclame-spot
Vertel... je hebt een lijntje met boven? Misschien moet je daar iets mee gaan doen joh... Char verdient er een aardige bak met geld mee.quote:Op maandag 25 september 2006 20:31 schreef JohnDope het volgende:
Dat bedoel ik "Ze". Fortuyn had dit goed gevonden!
Netzoals dat Fortuyn het goed vond dat de burgers `s avonds 6 mei het binnenhof stonden te slopen.
Olaf Stuger met Running Mate Matje.quote:Partijvoorzitter Bert Snel zei toen ook dat de LPF met een nieuwe lijsttrekker zou komen van wie hij de naam nog niet bekend wilde maken. Hij zei wel: „Het wordt een enorme klapper.” Nu zegt Snel dat die kandidaat nog steeds de lijsttrekker zou kunnen worden. „Maar deze kandidaat kwam later zelf met iemand anders die óók zou willen en hij zei: ‘Als die het doet, wil ik nummer twee zijn’.”
http://www.nrc.nl/binnenland/article398089.ece
En en waar basseer jij dat op?quote:Op maandag 25 september 2006 20:58 schreef JohnDope het volgende:
Als je niks met Fortuyn hebt (zacht uitgedrukt) dan moet jij je er helemaal niet mee bemoeien.
Walgelijk spotje inderdaad. De LPF staat inderdaad waar ze horen, 0 zetels. Lijkenpikkerij en toppunt van smakeloosheid. En nee ik ben niet linksquote:Op maandag 25 september 2006 20:26 schreef dVTB het volgende:
[..]
Je hebt niet goed geluisterd. "Ze kunnen mij van de wereld schieten, maar mijn ideeën kan je niet wegslaan" is de tekst die met een Fortuyn-achtige stem wordt uitgesproken.
Verbijsterend vind ik het. Nog afgezien van de misselijkmakende smakeloosheid en de lijkenpikkerij, is eigenlijk nog wel het allerergste dat Fortuyn gewoon woorden in de mond gelegd krijgt. Weerzinwekkend is het enige woord dat bij me opkomt- niet vanwege de politieke ideëen van de LPF, maar vanwege de manier waarop Fortuyn wordt misbruikt voor electoraal gewin.
Dat broer Marten Fortuyn furieus reageert is ook geen wonder. Dat JohnDope het een goed spotje vindt, is veelzeggend....
Inderdaad. Niet verbazingwekkend, want het is de LPF, maar toch.quote:Op maandag 25 september 2006 20:58 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Die reclame is echt het top punt van smakeloosheid.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |