Juist daarom moet hij de eer aan zichzelf houden en niet zomaar naar de pijpen van BB dansen. Beetje protestaktie duurt langer dan 1 nacht. Gewoon blijven weigeren in een bed te slapen tot je eruit moet en dan kun je tenminste zeggen dat ze de pik op je hadden.quote:Op donderdag 21 september 2006 10:44 schreef Snoet123 het volgende:
Ik heb ook het idee dat BB niet echt onder de indruk zal zijn van E10's fratsen en nukken.
Denk zelfs eerder dat dit juist in hun straatje past.....
Misschien hebben ze die prinsessenkamer gegeven met de bijbedoeling een klein "bommetje" richting E10 te gooien
Die staat er alleen voor de show.quote:Op donderdag 21 september 2006 10:47 schreef itsme het volgende:
Gisteren gebeurde er geen moer, ja de zusjes kregen een kamper.
Vandaag de rode telefoon?
quote:Op donderdag 21 september 2006 10:52 schreef rickfcdb het volgende:
Als de rode telefoon gaat moet je hem opnemen en daarna roepen "Quick Robin to the Batmobiel".
Het beddegoed rook nogal muf. Kwam zo uit de opslag ws.quote:Op donderdag 21 september 2006 10:23 schreef Snoet123 het volgende:
Ik zie dat het bed van de zusjes alweer afgehaald is, gaan ze dat Nu alweer wassen???? Ze hebben er 1 nachtje in geslapen!![]()
Iemand maakte gisteren inderdaad een opmerking dat de dekbedovertrekken een rare geur hadden.quote:Op donderdag 21 september 2006 11:06 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Het beddegoed rook nogal muf. Kwam zo uit de opslag ws.
Was al bekend...quote:Op donderdag 21 september 2006 11:23 schreef schizolientje het volgende:
http://home.tiscali.nl/va(...)e/diversen000231.htm
Hilde IJpelaar
--------------------------------------------------------------------------------
Hilde IJpelaar [4633], geb. te Amsterdam op 26 nov 1963.
Vader:
Adrianus P.M. alias Ad IJpelaar [4327], geb. te Waalwijk op 31 jul 1928, ovl. te Abcoude in 1998, tr. [1288] te Drunen in jul 1958.
Moeder:
Wilhelmina Adriana Maria alias Willy van de Wiel [4326], dr. van Andreas van de Wiel [806] (schoenmaker) en Hendrika Wilhelmina (Rika) van Mierlo [597], geb. te Drunen op 11 mei 1934, ovl. te Amsterdam op 28 aug 1986.
relatie(1) [4939]
met
Rein Mulder [13781], geb. mogelijk te Amsterdam circa 1960.
woonde sinds 1999 te Drunen.
Uit deze relatie:
naam geb. plaats ovl. plaats oud relatie kinderen
1 Milica *1983 Amsterdam 0 0
relatie(2) [1406]
met
Raymond Vietor [4634], geb. mogelijk te Amsterdam circa 1960.
woonde sinds 1999 te Drunen.
Uit deze relatie:
naam geb. plaats ovl. plaats oud relatie kinderen
1 BiBi *1992 Amsterdam
Ik heb het vermoeden dat het noodrantsoen wat heftiger is dan de vorige keerquote:Op donderdag 21 september 2006 11:36 schreef Verida het volgende:
laatste kans om te eten het noodrantsoen komt eraan
Denk dat het dit keer wel minimaal zal zijn...quote:Op donderdag 21 september 2006 11:44 schreef Kaat38 het volgende:
BB had het over een karig noodrantsoen dus ik mag aannemen (hopen) dat het nu eens echt karig is!
uien en pindakaas toch?quote:Op donderdag 21 september 2006 11:44 schreef Kaat38 het volgende:
BB had het over een karig noodrantsoen dus ik mag aannemen (hopen) dat het nu eens echt karig is!
Ze zit zich te bedenken in welke achtergestelde hoek ze zich nu weer kan manouvreren.quote:Op donderdag 21 september 2006 11:50 schreef Verida het volgende:
Waarom zit Janine zo remi te doen bij het zwembad, is ze weer ergens kwaad over?
E10 (kennende) gaat ie echt niet naast Tijn liggen hoorquote:Op donderdag 21 september 2006 11:40 schreef pullup het volgende:
Heeft ie nou het bed naast Tijn toegewezen gekregen maar sliep hij uit nijd in de serre ? Dat is me niet helemaal duidelijk
Dat is zo BB5quote:
ik denk eerder dat ze rustig wakker wil worden en ff geen gelul aanhorenquote:Op donderdag 21 september 2006 11:50 schreef Verida het volgende:
Waarom zit Janine zo remi te doen bij het zwembad, is ze weer ergens kwaad over?
Als je iemand niet mag, kan ik me daar iets bij voorstellen.quote:Op donderdag 21 september 2006 11:54 schreef Bluezz het volgende:
[..]
E10 (kennende) gaat ie echt niet naast Tijn liggen hoor
De rest van de huichelaars lult alleen achter iemands rug.quote:Op donderdag 21 september 2006 11:58 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Als je iemand niet mag, kan ik me daar iets bij voorstellen.
Waar is het eigenlijk op gebaseerd?quote:Op donderdag 21 september 2006 11:58 schreef scanman01 het volgende:
Als je iemand niet mag, kan ik me daar iets bij voorstellen.
Moet je tegenwoordig een reden hebben om iemand niet te mogen? Algehele voorkomen van Tijn lijkt me reden genoeg.quote:Op donderdag 21 september 2006 12:02 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Waar is het eigenlijk op gebaseerd?
Hij heeft het over zijn stem die hem niet aanstaat, maar wát is de hoofdreden, heeft hij die eigenlijk wel?
Tijn knuffelt ook af en toe met Sabrina. Dat kan ie niet hebben.quote:Op donderdag 21 september 2006 12:02 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Waar is het eigenlijk op gebaseerd?
Hij heeft het over zijn stem die hem niet aanstaat, maar wát is de hoofdreden, heeft hij die eigenlijk wel?
* zet het geluid even aan*quote:Op donderdag 21 september 2006 12:05 schreef scanman01 het volgende:
Janine haalt nu Milica even grandioos onderuit. Rik haalt Jeroen onderuit... Janine haalt ook Jeroen onderuit. Hoor haar nu toch pratenAlsof zij zelf zo geweldig is.
Daarvoor zei hij wel dat hij waarschijnlijk Etienne gaat nomineren komende keer.quote:Op donderdag 21 september 2006 12:10 schreef pullup het volgende:
* hoort in ieder geval Rik uit de discussie van gisteren nog iets positiefs over Etienne zeggen*
Dat klopt maar in ieder geval kan hij hem waarderen dat hij tijdens een discussie nog dingen kan oppikken, ook al zijn ze erg scherp tegen hemzelf gericht. Rik noemde dat knapquote:Op donderdag 21 september 2006 12:10 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Daarvoor zei hij wel dat hij waarschijnlijk Etienne gaat nomineren komende keer.
Pas nadat Jeroen eruit is gegaan. Maar wat ze (Rik + Sjaan) positief aan Etienne vinden is dus dat hij kritiek op een goede manier in ontvangst kan nemen. Hij schiet niet in de verdediging na negatief commentaar.quote:Op donderdag 21 september 2006 12:10 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Daarvoor zei hij wel dat hij waarschijnlijk Etienne gaat nomineren komende keer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |