Als ik een fatsoenlijk regenpak had gehad, hield ik hem ook, aangezien ze het ons vast niet kwalijk nemen in Afrika dat we ze niet kunnen beschermen tegen de regen....quote:Op maandag 16 oktober 2006 11:30 schreef Beach het volgende:
Ik zie het al voor me, skinnies in mijn oversized broek
Mn regenpak en sokken hou ik trouwens![]()
Ja ik ook! Al moeten sommige kinderen wel opnieuw opgevoed worden "De postbode is vanaf nu oranje/zwart en heeft een springstof als naam".quote:Op maandag 16 oktober 2006 18:43 schreef ultra_ivo het volgende:
Vandaag meerdere keren op straat aangesproken vanwege het nieuwe uniform. De mensen weten er kennelijk al van.
Dat geen reden om "het bedrijf" te haten, hooguit om jouw vestiging of leidinggevende te haten. Het officiele beleid is dat uitloop gewoon uitbetaald moet worden. Helaas zijn er vestigingen die daar de hand mee lichten. Mijn vestiging hoort daar gelukkig niet toe. Misschien toch aankaarten op de vestiging, of een mailtje naar de OR of de medezeggenschapsraad (mailadres staat vast wel op Intranet) met de vraag wat je hier aan kunt doen.........quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 15:46 schreef Beach het volgende:
God wat haat ik dit bedrijf toch![]()
Werk je je elke dag de tyfus in, krijg je veel minder uren dan je werkt.
Leuk hoor als een wijk veel te krap staat qua tijd en ik ook nog eens flink wat uren mis![]()
Dit hou ik niet lang meer vol op deze manier.
Werk je toevallig in het Noorden van het land?quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 15:46 schreef Beach het volgende:
God wat haat ik dit bedrijf toch![]()
Werk je je elke dag de tyfus in, krijg je veel minder uren dan je werkt.
Leuk hoor als een wijk veel te krap staat qua tijd en ik ook nog eens flink wat uren mis![]()
Dit hou ik niet lang meer vol op deze manier.
middenquote:Op dinsdag 17 oktober 2006 19:08 schreef Dormael het volgende:
[..]
Werk je toevallig in het Noorden van het land?
Net als eerder al gepost is, je uitloop moet betaald worden (er vanuitgaande dat je niet 3 uur pauze tussendoor houdtquote:
Lekker modelletje hadden die dingen ook.quote:Op maandag 16 oktober 2006 22:25 schreef MadGuy het volgende:
Ik heb nog nooit een TPG-broek gedragen.
Mijne was te wijd en te kort, maar het gesjouw met fietstassen levert me vaak strepen op de broek op, dus ik doe het ding maar gewoon aan. Ik draag tijdens het koken ook regelmatig werkkleding als een soort van alternatief schort.quote:Op woensdag 18 oktober 2006 11:27 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Lekker modelletje hadden die dingen ook.!
Dat idee had ik ook al. Toen ik een paar jaar terug wat nieuwe kleding bestelde (in dezelfde maat als mijn oude kleding uit mijn "basispakket" van 1998), bleek dat ze de maten hadden aangepast. Alles bleek ineens veel te groot (en te breed). Kennelijk hadden ze hun definities van de maten in opwaartse richting aangepast, wellicht om dikke postbodes een goed gevoel over zichzelf te geven. Ik begrijp trouwens nog steeds niet hoe het kan dat sommige postbodes zo dik zijn. Sinds ik dit werk doe ben ik flink afgevallen, en moet ik vreten als een bootwerker om niet te ver onder de 65 kg te zakken.quote:Op woensdag 18 oktober 2006 13:50 schreef Hooghoudt het volgende:
Overigens vrees ik het ergste voor de TNT-broeken: ik geloof dat ze er vanuit gaan dat alle postbodes vetkleppen met korte beentjes zijn.Om over bovenkleding maar te zwijgen...
Ik weiger ook TieEnTie te zeggen. Achterlijk gedoe.quote:Wim de Bie op zijn weblog Bieslog
Over de p-mail
(piemail = papermail)
- Is de mail al gedieliverd?
- Sorry, wat zei je?
- Of de poostmèn al is geweest?
- De poost... o, de postbode?
- De TieEnTieEmplojie.
- Nee, ik heb pas nog gekeken. Er is nog geen post. Maar waarom praat je zo raar?
- Omdat ze dat graag willen. De TPG is TNT geworden en Nederlandser kan het niet: oranje bussen, oranje pakken en een gestileerd kroontje in het logo, maar in de Sterspotjes spreken ze consequent over de TieEnTie.
- Maar dan zeg je toch gewoon: is de post al gekomen? Daar ga je toch niet in mee? Vóór deze naamswisseling vroeg je toch ook nooit of de TNG-man al was geweest?
- Of moest je toen al zeggen: de TieEnDjie?
- Ik vind het hoopvol dat er alweer twee T's in de naam zitten. Als de buitenlandse ondernemingen omvallen, komt de P misschien weer terug. PTT, sorry dat zit er toch nog voor generaties ingeramd.
- Wedden dat we dan PieTieTie moeten zeggen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |