Klopt!quote:Op vrijdag 22 september 2006 00:28 schreef Price het volgende:
De Trivium toren in Etten-Leur? Ook wel de ROC West-Brabant toren genoemd. (voormalige Spaarselectgebouw)
Scheelt enorm of je het van bovenaf zietquote:Op vrijdag 22 september 2006 09:56 schreef Walter81 het volgende:
pff.. rij er iedere dag langs... maar zou t niet herkennen..
Nee, kom erlangs via Google Earthquote:Op vrijdag 22 september 2006 10:53 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Weet niet hoe jij er lnags komt, vliegen?
Meestal passeer ik het gewoon op 0 meter hoogte, aangezien ik de kunst van het vliegen nog niet goed beheersquote:Op vrijdag 22 september 2006 10:53 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Weet niet hoe jij er lnags komt, vliegen?
Klopt!quote:
Jepquote:Op vrijdag 22 september 2006 15:03 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Perkpolder (oude veerhaven)
Klopt! DJKoster +1quote:Op vrijdag 22 september 2006 17:53 schreef DJKoster het volgende:
Tolsysteem van de Westerscheldetunnel
Vooral op zoek naar kenmerken die je ziet. Bij de foto hierboven herken je al snel dat het een tol-systeem is. Toevallig wist ik dat je die in Zeeland had. Had beter meteen kunnen posten ipv dubbelcheck, dan was ik eerder geweestquote:Op vrijdag 22 september 2006 17:57 schreef Pino_666 het volgende:
Hoe doen jullie dit?
Zijn jullie allemaal helikopterpiloot ofzo?![]()
Ok, maar wel altijd in NL dus?quote:Op vrijdag 22 september 2006 18:01 schreef Impry het volgende:
[..]
Vooral op zoek naar kenmerken die je ziet. Bij de foto hierboven herken je al snel dat het een tol-systeem is. Toevallig wist ik dat je die in Zeeland had. Had beter meteen kunnen posten ipv dubbelcheck, dan was ik eerder geweest
Maar vaak kun je wel het e.e.a. aan informatie zien zoals heide, een snelweg, de ligging van een dorp/stad op de foto. Of je herkent het gewoon in één keer. Maar meestal is het gewoon een beetje rondzoeken en flink in/uitzoomen
Yep, en dat is al moeilijk genoegquote:
Was wel geinig toenquote:Op vrijdag 22 september 2006 18:09 schreef DJKoster het volgende:
[..]
Yep, en dat is al moeilijk genoeg![]()
Gisteren 3 kwartier lopen zoeken naar info over dat jehova-gebouw..
Correct!quote:Op vrijdag 22 september 2006 18:10 schreef Price het volgende:
Nes op Ameland
Ik had bijna heel Zeeland al gehadquote:Op vrijdag 22 september 2006 18:12 schreef DJKoster het volgende:
[..]
Correct!
Dacht ik eindelijk een moeilijke te hebben...![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |