zo kan het dus ook.quote:Op zondag 17 september 2006 11:32 schreef Katinkat het volgende:
Wij willen ook niet alitjd bereikbaar zijn; ik heb een pre-paid die in principe uitstaat. Ik gebruik hem hooguit om de wegenwacht te bellen en in de vakanties hebben we hem mee voor noodgevallen. Hij staat dus alitjd uit, en in de vakantie checken we 1 keer per dag of er niet gebeld is door onze ouders (die zijn ook niet meer de jongsten); wij maken nl altijd trektochten met fiets of rugzak, en hebben geen verblijfsadres waarop we bereikbaar zijn.
Toen mijn vriend 5 jaar geleden een andere baan kreeg, waren ze verbaasd dat hij geen mobiel had, hij kreeg er uiteindelijk één van het werk, die ook alleen voor het werk gebruikt wordt.
Als we niet thuis zijn, bellen ze later nog maar eens....
Dat gebeurt bij mij gelukkig niet zo vaak. Hoor die dingen het meest in het OV. Ik hoop dan altijd dat ze dat ding zo snel mogelijk opnemen om van dat rotgeluid af te komen.quote:Op zondag 17 september 2006 11:26 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
ik vind het ook tering irritant, veel van mijn vrienden hebben een mobiel en dan zitten ze terwijl je bij ze op bezoek bent of zelfs wanneer ze bij jou komen gewoon te smsen en iedere keer weer zon tututututu geluid door de kamer heen en dan pakken ze dat kutding weer en gaan ze weer lopen bliepen.
dat mobieltjesbashen zou landelijk ingevoerd moeten worden.
ik vraag mensen altijd dat klote ding uit te zetten, maar dat zijn dus gevallen waarin ik bij mensen op bezoek ben of mensen bij mij op bezoek zijn, maar ze houden em altijd aan... tot grote irritatie wegens bliepbliep geluiden om de minuut. (sms bullshit enzo) waarna mijn gesprekspartner weer dat apparaat moet pakken en zelf mee gaat drukken op de knopjes ervanquote:Op zondag 17 september 2006 11:39 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Dat gebeurt bij mij gelukkig niet zo vaak. Hoor die dingen het meest in het OV. Ik hoop dan altijd dat ze dat ding zo snel mogelijk opnemen om van dat rotgeluid af te komen.
geweldige postquote:Op zondag 17 september 2006 11:54 schreef Ringo het volgende:
Heel goed, TS. Ik snap helemaal wat je bedoelt. Wat heb ik een pesthekel aan dat apparaat. De terreur van de mobiele telefoon. Ze zijn best handig hoor, SOMS, maar het nut ervan wordt heel erg overschat, vorm van self-fulfilling prophecy.
Ik zie genoeg mensen om me heen die ALTIJD met dat ding bellen, ook gewoon in gezelschap, heel lomp is dat. En ik ken genoeg mensen die van je verwachten dat ding ALTIJD aan te hebben staan.
"Waarom nam je niet op??"
"Omdat-ie uit staat, hert."
"Maar waarom staat-ie uit dan??"
"Omdat ik het lef niet heb dat onding in de sloot te flikkeren."
Het is trouwens vooral iets van vrouwen om de mobiele telefoon te idealiseren. Dat zijn toch doorgaans wezens met een sociale dwangneurose, bemoeizuchtige netwerkers-pur-sang. Mannen begrijpen meestal beter waarom iemand ervoor kiest geen aansluiting te zoeken bij de buitenwereld.
Dat vind ik dus ook zo irritant.quote:Op zondag 17 september 2006 11:32 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
dat vind ik ook de meest irritatie opwekkende eigenschap van dat achterlijke apparaat, dat mensen altijd dat kutding opnemen wanneer je met een RL conversatie bezig bent, ik zeg dan ook vaak van, zet dat ding goddomme gewoon uit man.
respect.quote:Op zondag 17 september 2006 12:06 schreef SeLang het volgende:
[..]
Dat vind ik dus ook zo irritant.
Iemand die de moeite heeft genomen om fysiek naar je toe te komen moet altijd prioriteit hebben over iemand die die moeite niet neemt en je alleen maar opbelt. Mijn telefoon staat altijd in de trilstand (zonder ringtone) en als mijn gesprek met een RL persoon voorbij is dan bel ik evt zelf terug.
Of gewoon niet opnemen.quote:Op zondag 17 september 2006 00:21 schreef Mike het volgende:
Je kunt je telefoon natuurlijk ook gewoon uitzetten op de momenten die je niet bereikbaar wil zijn.
Ik heb een aantal situaties meegemaakt waarbij een mobiele telefoon erg handig was en veel tijd en ellende bespaard heeft, dus ik vind het prima om er altijd een bij me te hebben.
ik zit bijna op het punt dat ik ook ga mobieltjes bashen, maar dan zonder het op te nemen.quote:Op zondag 17 september 2006 12:21 schreef B4CO het volgende:
mensen die dingen doen of niet doen uit principe en die denken dat anderen het iets scheelt haha
vind je het dan niet gemakkelijk als je bijvoorbeeld onderweg bent? misschien dat je pech krijgt in een verlaten gebied in het buitenland, dan is een mobiele telefoon toch echt wel gemakkelijk.quote:Op zondag 17 september 2006 13:34 schreef zoalshetis het volgende:
het aantal mensen dat ook geen mobiel heeft, of er nauwelijks gebruik van maakt, valt me trouwens reuze mee!![]()
nee dat is saai, dan word je meteen opgehaald terwijl je anders mischien een avontuur zou beleven.quote:Op zondag 17 september 2006 13:35 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
vind je het dan niet gemakkelijk als je bijvoorbeeld onderweg bent? misschien dat je pech krijgt in een verlaten gebied in het buitenland, dan is een mobiele telefoon toch echt wel gemakkelijk.![]()
quote:Op zondag 17 september 2006 13:41 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
nee dat is saai, dan word je meteen opgehaald terwijl je anders mischien een avontuur zou beleven.
quote:Op zondag 17 september 2006 13:41 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
nee dat is saai, dan word je meteen opgehaald terwijl je anders mischien een avontuur zou beleven.
M'n vader gebruikt er ook geen. Ging hij eens met de trein naar een vergadering in Amsterdam (we wonen vlakbij Rotterdam), en werden we gebeld dat het niet doorging vijf minuten nadat hij weg was en hij waarschijnlijk nog niet eens bij het station was. Maar ja, geen gsm he.quote:Op zondag 17 september 2006 00:15 schreef zoalshetis het volgende:
ja ik dus!
ik heb nog nooit een mobiele telefoon gehad en wil dat graag zo houden.
meer mensen die kiezen voor een bestaan waar niet altijd geacht wordt dat je bereikbaar bent?
op mijn werk ben ik de enige met een leeg vakje op de lijst van mobiele telefoonnummers
quote:Op zondag 17 september 2006 11:56 schreef BaajGuardian het volgende:
geweldige post!!!
hulde aan dat laatste stukje trouwens hahah
edit: zie sig.
lekker ff weg van het gezinquote:Op zondag 17 september 2006 13:45 schreef Henno het volgende:
[..]
M'n vader gebruikt er ook geen. Ging hij eens met de trein naar een vergadering in Amsterdam (we wonen vlakbij Rotterdam), en werden we gebeld dat het niet doorging vijf minuten nadat hij weg was en hij waarschijnlijk nog niet eens bij het station was. Maar ja, geen gsm he.
ik zie mensen dat wel vaker zeggen, maar als ze dan gebeld worden nemen ze vaak wel op, of bellen niet veel later ff terug. ik denk dat dat komt omdat men, eenmaal in bezit van een mobiel, altijd verweten kan worden/wordt dat hij of zij niet bereikbaar is/was.quote:Op zondag 17 september 2006 14:02 schreef SuperRogier het volgende:
Ik heb altijd een mobiel bij me, maar ik ben niet voor iedereen bereikbaar
Simpelweg sommige oproepen weigeren, werkt perfect
Jij was toch postbode ?quote:Op zondag 17 september 2006 01:00 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Op mijn werk hebben ze gewoon een telefoonaansluiting, hoor. In noodgevallen ben ik dan ook bereikbaar. Maar hoe is de verhouding noodgevallen/onzin?
Mischien is het voor andere mensen belangrijk dat ze mobiel bereikbaar zijn.quote:Op zondag 17 september 2006 00:26 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
waarom niet dan? ik kan prima zonder
Als hij gaat trilt hij; heb ik er geen behoefte aan kijk ik ook niet eens wie er belt en laat ik hem gewoon 20 sec trillenquote:Op zondag 17 september 2006 14:04 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik zie mensen dat wel vaker zeggen, maar als ze dan gebeld worden nemen ze vaak wel op, of bellen niet veel later ff terug. ik denk dat dat komt omdat men, eenmaal in bezit van een mobiel, altijd verweten kan worden/wordt dat hij of zij niet bereikbaar is/was.
Dan sta je als persoon erg zwak in je schoenen, als je vanuit groepsdruk (of wat dan ook) de ander moet terug bellen of sowieso moet opnemen, ook als het jou niet uitkomt.quote:Op zondag 17 september 2006 14:04 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik zie mensen dat wel vaker zeggen, maar als ze dan gebeld worden nemen ze vaak wel op, of bellen niet veel later ff terug. ik denk dat dat komt omdat men, eenmaal in bezit van een mobiel, altijd verweten kan worden/wordt dat hij of zij niet bereikbaar is/was.
Op zaterdag, ja... hoe lang denk je dat ik in de wijk ben? Da's niet langer dan zo'n twee uurtjes, hoor.quote:
Als je bij ons komt om te bellen, krijg je nog een kop koffie ook!quote:Op zondag 17 september 2006 14:18 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
En als ik hulp nodig heb, bel ik gewoon ergens aan of ik daar even de telefoon mag gebruiken. Mag altijd.
Wat zal ik lachen als je op een boerenpad met pech komt te staan om 4 uur 's nachts, en het eerste dorp is 10km lopenquote:Op zondag 17 september 2006 00:26 schreef zoalshetis het volgende:
waarom niet dan? ik kan prima zonder
jij drinkt zeker vaak prik in de discoquote:Op zondag 17 september 2006 14:23 schreef jors het volgende:
mobiel zijn is belangerlijk
waarom?
waarom niet?
Dan ga je 10 km lopen. Net alsof dat onoverkomelijk is. En alsof dat wekelijks voorkomt.quote:Op zondag 17 september 2006 14:37 schreef Hari-Bo het volgende:
Wat zal ik lachen als je op een boerenpad met pech komt te staan om 4 uur 's nachts, en het eerste dorp is 10km lopen![]()
Mijn vader het het ongeveer 10 jaar geleden meegemaakt, eerst werken op een kermis daarna naar huis en dan opeens panne, ik weet zeker dat je dan heel graag een mobieltje op zak heb.quote:Op zondag 17 september 2006 14:44 schreef Modus het volgende:
[..]
Dan ga je 10 km lopen. Net alsof dat onoverkomelijk is. En alsof dat wekelijks voorkomt.
Ik ook niet maar ik heb een mobiel waar de tijd op staatquote:Op zondag 17 september 2006 00:20 schreef zoalshetis het volgende:
ik draag ook geen horloge trouwens. maar dat is off topic.
10 km is iets langer dan een uur lopen. Kun je ondertussen mooi je vrienden bellen wat je nu weer overkomen isquote:Op zondag 17 september 2006 14:44 schreef Modus het volgende:
[..]
Dan ga je 10 km lopen. Net alsof dat onoverkomelijk is. En alsof dat wekelijks voorkomt.
En hoe vaak heeft ie in de afgelopen 10 jaar weer pech gehad op een afgelegen plek?quote:Op zondag 17 september 2006 14:50 schreef Hari-Bo het volgende:
Mijn vader het het ongeveer 10 jaar geleden meegemaakt, eerst werken op een kermis daarna naar huis en dan opeens panne, ik weet zeker dat je dan heel graag een mobieltje op zak heb.
En de dag erna maar 1 aangeschafd, en het is niet makkelijk voor enkel autopech maar ook als er iets anders gebeurd.
Helemaal mee eens..quote:Op zondag 17 september 2006 00:22 schreef rekenwonder het volgende:
Vroeger maakten we gewoon goede afspraken. Dat is wel een nadeel van de mobiele maatschappij; je kunt met niemand meer goede afspraken maken. Men heeft immers altijd de mobiele telefoon als back-up.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |