Ik zie hem wel, moet je miss ff de nieuwe flash installerenquote:Op vrijdag 15 september 2006 17:52 schreef Tammymara het volgende:
Lama, dat lukt dus niet, die foto plaatsen.In elk geval, het zijn minuscuul kleine balonnetjes en er staat niks in.
Je zit aan het begin van de moeilijke periode, het moment dat ze het haar ouders ging vertellen... Ik moest plots mijn knuffelbeer pakken omdat de spanning teveel voor mij werd... De afwijzing van haar vader... de rest moet je zelf maar zien, arme laura...quote:Op zaterdag 16 september 2006 23:01 schreef Nosh het volgende:
Ik ben nu bij het punt waar de dokter malle toespelingen maakt over Laura's maandelijkse periode! De vuillak!
Ben ik al ver? Ik kan niet wachten tot ik bij de verplichte lesbo-scene kom!
Haar clitoris wordt uitgewoond?quote:Op zaterdag 16 september 2006 23:05 schreef Rosbief het volgende:
Ik ben nu in de episode beland waar haar clitoris wordt uitgewoond met behulp van een staafmixer, dat zal haar leren de slet!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |