Ho, jullie is een groot woord. Ik geef Rob gelijk. Ik zou het ook niet leuk vinden en kan Rob heel goed begrijpen.quote:Op donderdag 14 september 2006 09:10 schreef berney het volgende:
Ik snap niet dat jullie die man van moon een boeman vinden.. Hij&Monique hadden een "afspraak" gemaakt, en die is hij nu nagekomen. Dat jullie dan vinden dat hij een boeman is so be it.
Het lijkt mij in ieder geval een leuke/lieve man
Nieuw topic staat erop !quote:Op donderdag 14 september 2006 09:03 schreef pullup het volgende:
[..]
Start hem op![]()
Ik kom net binnen en heb geen zin om terug te lezen![]()
dan zit straks je hele beeldscherm onder de tipexquote:Op donderdag 14 september 2006 09:14 schreef noucky het volgende:
Als BB de streams niet wegfiltert dan gebruik ik wel tipex als ik E10 met Sabrina samen zit.
je is ook fout denk om iemand op zijn of haar beslissing te corigeren ,die moet je respecteren,is allen wel jammer dat niemand hard zegt wat ze denkenquote:Op donderdag 14 september 2006 09:17 schreef noucky het volgende:
Vond Egbert niet Mo een zeer mooie vrouw waar hij gek op zou kunnen worden ?
Nu doet hij geen enkele moeite om haar tot andere gedachten te brengen.
Lol, ik houd wel een gaatje over hoor. Dat gaatje is alleen bestemd voor mensen die ik dan nog wel wil zienquote:Op donderdag 14 september 2006 09:17 schreef Coraatje het volgende:
[..]
dan zit straks je hele beeldscherm onder de tipex![]()
Die lul staat nu acuut op mijn lijstje van exit kandidatenquote:Op donderdag 14 september 2006 09:19 schreef Coraatje het volgende:
goed zo eggie !!! ga door ga vooral door
Nope !quote:Op donderdag 14 september 2006 09:20 schreef Addi het volgende:
Gaat ze nou naar huis of niet? (goeiemorgen overigens)
nee hij realtiveerd het voor haar dat betekend de plus en de min punten op een rijtje zetten,waarom schakeld bb de zieleknijper niet in?quote:Op donderdag 14 september 2006 09:21 schreef pullup het volgende:
[..]
Die lul staat nu acuut op mijn lijstje van exit kandidaten![]()
Hij praat haar gewoon het huis uit de zak hooi
Nu is hij ietsje beter bezig iddquote:Op donderdag 14 september 2006 09:22 schreef Coraatje het volgende:
[..]
nee hij realtiveerd het voor haar dat betekend de plus en de min punten op een rijtje zetten
Omdat ik twijfel, toch.quote:Op donderdag 14 september 2006 09:07 schreef pullup het volgende:
[..]
Jij staat maar kort achter je eigen verhaal![]()
Cora ik sta versteld van je verstandigheidquote:Op donderdag 14 september 2006 09:22 schreef Coraatje het volgende:
[..]
nee hij realtiveerd het voor haar dat betekend de plus en de min punten op een rijtje zetten,waarom schakeld bb de zieleknijper niet in?
ze twijfeld nog steeds hoorquote:Op donderdag 14 september 2006 09:21 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Nope !![]()
Rob en de kinderen zijn gerust gesteld en ze laten geen uitdagende beelden meer zien !
maar diezelfde kinderen hebben te kennen gegeven dat alles goed is thuis en dat ze TROTS zijn op hun moederquote:Op donderdag 14 september 2006 09:24 schreef wolferl het volgende:
[..]
Omdat ik twijfel, toch.
Die brief in de Telegraaf zette mij weer aan het denken.
Ik ben inprincipe niet van verhaal geswitched, maar van standpunt.
Maar toch kan ik Rob wel begrijpen, je ziet je eigen vrouw op tv en op internet voor honderdduizenden kijkers en streamers, romantisch verliefd te zijn met Tijn. De kinderen worden er op straat mee geconfronteerd.
Ik zou ook niet happy zijn als Monique mijn vrouw zou zijn, en zo zitten flirten. Maar dan hoef je als man niet gelijk jaloers te zijn, dat zeggen vrouwen vaak die geen zelfvertrouwen hebben. Kijk dat vriendje van Marcia is pas jaloers. Ze vertelde laatst tegen Milica hoealoers hij wel niet is, Rob is slechts bezorgd over het lot van zijn kinderen, en over zichzelf. Denk je dat hij lekker naar zijn werk gaat, collega's die je schaapachtig aankijken en je mededelen hoe Monique lekker die nacht romantisch lag te doen met Tijn. Ik denk dat je dan behoorlijk gekrenkt ben. Maargoes, het zou beter zijn dat het huis uit gaat, voor Rob en de kinderen, voor haarzelf, voor de bewoners, voor ons en voor BB.
Want ik heb persoonlijk geen zin om als dat Tjn even bij haar in de buurt komt, dat dan het gluid bij BB op mute gaat en de camera's wegdraaien te kijken. Er hangt toch een soort spanning in het huis, begin niet over haar gezin want dan kan je wel eens een sanctie krijgen,voelen de bewoners nu. Nee geloof mij nou, Monique moet lekker stoppen, hoe vervelend het ook is,want ik vind haar lief mooi en leuk. Maar het is voor alle partijen een betere optie.
Dat zou kunnen, maar van Rob hoeft ze er dus niet uit !quote:
Ja, dat de kinderen gepest werden op de voetbalclub !quote:Op donderdag 14 september 2006 09:30 schreef PH52 het volgende:
Die eerste brief die ze kreeg was toch echt wel heftig, gezien haar reactie ind e dagboekkamer, dus er zal best wel iets hards van Rob in hebben gestaan, dat het daarna afgezwakt is doet daar niets aan af.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |