ja volgend jaar 2e deel van seizoen 6 8 eps dacht ikquote:Op zaterdag 18 november 2006 20:45 schreef keijz het volgende:
Komen er nou eigelijk nog nieuwe episodes?
ja was goed seizoen, alleen moeten er nog wat eps komen. Al vond ik het einde een beetje niet concluderend met betreking tot new york. lol ik kom net van de discotheek hier in hengelo en die heet ook new yorkquote:Op zaterdag 18 november 2006 22:15 schreef Shizzle_Nizzle het volgende:
Diegene die seizoen 6 hebben gezien...
Beviel het?
Heb m afgelopen week gezien, wederom een top-seizoen, bij de laatste shot in de laatste aflevering zei ik het weer tegen mezelf : ''dit is de allerbeste tv-serie ooit gemaakt''quote:Op zaterdag 18 november 2006 22:15 schreef Shizzle_Nizzle het volgende:
Diegene die seizoen 6 hebben gezien...
Beviel het?
Persoonlijk vind ik Seinfeld nr 1 maar The Sopranos ligt niet ver achterquote:* Dos37 is het eens. Beste TV serie allertijden
Totaal niet te vergelijken toch?quote:Op maandag 20 november 2006 20:47 schreef dvdfreak het volgende:
[..]
Persoonlijk vind ik Seinfeld nr 1 maar The Sopranos ligt niet ver achter![]()
![]()
idd ja, verwacht hoop zowiezo wel dat de laatste aflevering minimaal 2 uur duurtquote:Op woensdag 22 november 2006 10:39 schreef =HellFire= het volgende:
Misschien nu wel een uur langer mee sopranos. Einde van 4 duurde ook heel lang als ik me niet goed vergis. Zelfs zo lang dat ik het even niet meer begreep, "wat, al één uur en acht minuten?!" .
quote:Op dinsdag 21 november 2006 22:39 schreef Jor_Dii het volgende:
BIG News:
Seizoen 6 Part 2 is met 1 aflevering verlengd, nu dus 9 ipv 8. Ze zijn er duidelijk nog niet echt uit hoe ze ons de finale gaan presenteren. klik
Anderhalf uur ofzo lijkt me wel.quote:Op woensdag 22 november 2006 18:22 schreef planethugo het volgende:
[..]
idd ja, verwacht hoop zowiezo wel dat de laatste aflevering minimaal 2 uur duurt
quote:NIEUWE SERIE ‘THE SOPRANOS’ BIJ DE VARA
Paniekaanvallen. Verlatingsangst. Borderline paranoia. Stress. Met zulke symptomen is het slechts een kwestie van tijd voordat de gecontroleerde woede van maffiabaas Tony Soprano weer tot uitbarsting komt. De veelbekroonde serie ‘The Sopranos’ is vanaf donderdag 30 november om 22.50 uur terug bij de VARA op Nederland 3 met nieuwe afleveringen.
In ‘The Sopranos’ staat het leven van Tony Soprano en zijn familie centraal. Tony is een moderne maffiabaas uit New Jersey die niet alleen te maken heeft met huiselijke problemen maar ook zakelijk gaat het hem niet voor de wind. Het managen van een dodelijke criminele organisatie drukt een stempel op Tony. Als enkele oude ‘ratten’, waaronder neef Tony Blundetto (gespeeld door Steve Buscemi) weer bij Tony aankloppen, heeft hij de grootste moeite om ze in toom te houden. Tony probeert de FBI te ontlopen en de strubbelingen binnen de maffia te ontwijken, terwijl zijn huwelijk met de altijd gekwelde Carmela (Edi Falco) ook niet al te best is. Als zijn puberende zoon en rebelse dochter ook niet meewerken, wordt het de maffiabaas soms te veel. Om geestelijk overeind te blijven, raadpleegt Tony daarom regelmatig maar met tegenzin zijn psychiater dr. Melfi (Lorraine Bracco).
In de eerste aflevering van het nieuwe seizoen veranderen de georganiseerde misdaad en onzekere afspraken het Soprano/Lupertazzi-verbond. Ondertussen probeert Tony zijn ‘andere ik’ aan zijn psychiater te laten zien.
‘The Sopranos’ is geproduceerd door David Chase, Mitchell Burgess, Robin Green en Brad Grey, naar een idee van David Chase.
De vertaling op de dvd boxen is nou ook niet super vaak laten ze dingen weg of vertalen ze het net fout.quote:Op donderdag 30 november 2006 10:17 schreef Aventura het volgende:
Nee, het komt echt vanavond. Ik ben er wel blij mee. Ik heb seizoen 5 al wel gekeken, op DVD in het Engels. Maar met vertaling erbij krijg ik misschien dingen mee die ik toch gemist heb. Mijn Engels is uitstekend, maar die New Jerseylingo kon ik toch niet altijd even goed volgen.
Ster schiet op ik wil sopranos kijken. al heb ik de dvd liggen op tv heeft ook zijn charmequote:Op donderdag 30 november 2006 22:18 schreef gimme.shelter het volgende:
Schopje! Straks na de dramawedstrijd van Ajax begint het nieuwe seizoen! Kijken!!
toen de intro begon geluid harder van de tv en mee zingen, woke up this morning.quote:
Leonard Cohenquote:Op vrijdag 1 december 2006 08:27 schreef CrookedEye het volgende:
[..]
toen de intro begon geluid harder van de tv en mee zingen, woke up this morning.
gekocht op dvd of gedownload.quote:Op vrijdag 1 december 2006 23:32 schreef fratsman het volgende:
Woehoe!!!! Gisteren aan seizoen 6 begonnen!!!!![]()
![]()
![]()
te cool, raad eens wat ik ga doen naar de stad om een dvd te scoren. of zouden ze hem ook bij de media markt verkopen.quote:
Haha, biefstuk.quote:Op zaterdag 2 december 2006 14:35 schreef Nilsch het volgende:
Hoed je voor vertaalfouten in de Nederlande ondertitels... zum kotzen!
Die hebben ze al eerder gemaakt, maar ik kijk liever ondertitels in engels. Maar ik heb de dvd ook binnen alleen nog deel 2 van seizoen 6 en ik heb alle dvd's.quote:
Ah ik ben jaloers op je kon ik al mijn dvd's maar weer voor de eerste keer kijken. Wat een plezier had ik.quote:Op dinsdag 5 december 2006 00:57 schreef Zijpie het volgende:
Tony Fuckin Soprano.. geweldig..
inmiddels bij de laatste disc van seizoen 1 aangekomen.. op naar 2 !
Die sint toch, overigens ben ik net thuis zie ik de veronica gids liggen met the sopranos erops geschreven denk ah special leuk. Wat komt er in een interview van 75 woorden mat meadow.quote:Op dinsdag 5 december 2006 22:37 schreef =HellFire= het volgende:
Vanavond Sopranos #6 gekregen!
Valt mee, vind t alleen wel toffe merchandise.quote:Op vrijdag 8 december 2006 13:48 schreef Erasmusch het volgende:
Hmmm boy are you fat!
Tony is dan ook nog wat dunnerquote:Op woensdag 6 december 2006 17:38 schreef planethugo het volgende:
ze heeft ook anorexia gehad geloof ik, heeft ze nog een boek over geschreven.
Is zowiezo wel grappig om na seizoen 6 nogeens seizoen 1 te bekijken. Tony, Sylvio en Meadow zien er een stuk jonger uit maar AJ slaat werkelijk alles
inderdaad jaquote:
crap! een weekje wachten danquote:Op dinsdag 12 december 2006 19:44 schreef Dos37 het volgende:
Maandag
tesekkurler!quote:Op dinsdag 12 december 2006 20:09 schreef planethugo het volgende:
seizoen 5 is op donderdags te zien, maandag zal dan wel herhalingen van seizoen 4 zijn?
Sopranos bij de Vara
in maart krijgen we nog 8 afleveringen, dat het 6de seizoen zal moeten afsluiten, beetje een naaistreek van hbo eigenlijk, maar tis niet andersquote:Op vrijdag 15 december 2006 16:29 schreef Whoho het volgende:
hoe zit het nou met de sopranos? hoeveel seizoenen komen er in totaal en hoezo is seizoen 6 opgesplitst in meerdere delen (op seizoen 6 staat deel 1)
dit moet vanaf 8 april zijn en er komen nog 9 afleveringen.quote:Op vrijdag 15 december 2006 16:37 schreef Slayage het volgende:
[..]
in maart krijgen we nog 8 afleveringen, dat het 6de seizoen zal moeten afsluiten, beetje een naaistreek van hbo eigenlijk, maar tis niet anders
nog laterquote:Op zaterdag 16 december 2006 20:21 schreef nelisb het volgende:
[..]
dit moet vanaf 8 april zijn en er komen nog 9 afleveringen.
Ja joh, ik heb season 6 afl. 1 t/m 12 al een poosje hoor.quote:Op vrijdag 22 december 2006 01:55 schreef PLAE@ het volgende:
jullie zijn met seizoen 5 bezig toch in Nederland?
Is seizoen 6 in de VS al afgelopeN? en was het definitief het laatste?![]()
nee niet het laatste er komen er nog 9quote:Op vrijdag 22 december 2006 01:55 schreef PLAE@ het volgende:
jullie zijn met seizoen 5 bezig toch in Nederland?
Is seizoen 6 in de VS al afgelopeN? en was het definitief het laatste?![]()
Vanochtend Seizoen 3 ontvangen. Omdat disc 1, in tegenstelling tot de andere discs, geen bedrukking heeft en bovendien enkel aflevering 1 en 2 bevat was ik even bang dat er iets fout zat. Na lezen van jouw bericht de disc maar eens "geflipt"....quote:Op maandag 4 december 2006 18:52 schreef =HellFire= het volgende:
Seizoen 3 heeft ook als eigenaardigheid dat de eerste disc een flipper is. Erg ondudelijk de eerste keer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |