O ja: touchéquote:Op zondag 10 september 2006 21:43 schreef DennisMoore het volgende:
Noem het arrogantie. Ik noem het een feit..
Een moord-meet!!!!quote:Op zondag 10 september 2006 21:53 schreef Ang3l het volgende:
[..]
'Ja we hebben de laatste tijd zulke lieve nieuwe ledenHeerlijk.
Kan niet wachten tot de volgende homo meet
Yup, allemaal toegestaan.quote:Op zondag 10 september 2006 21:52 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Mag je daarvan wel aarschnuecken en sodom en gomorraatje spelen met een lekkere Hunk?
Want in dat geval doe ik mee
Waar staat dan letterlijk in de Bijbel dat het niet mag? Ook ik heb hem gelezen, maar ben het niet tegengekomen. Eehn bepaalde stroming INTERPRETEERT de woorden uit de Bijbel en zegt dat er staat dat het niet mag. Maar het staat er volgens mij helemaal niet letterlijk in.quote:Op zondag 10 september 2006 21:54 schreef BB_Koning het volgende:
[..]
De bijbel is de bijbel, dat die paar stromingen andere visies hebben, kan mij worst wezen. Zij willen zo graag homohaat in de bijbel ontkennen en claimen dat het christendom weldegelijk toelrant is. Feit blijft dat het Christendom, laat ik t anders zeggen,w ant anders ga je weer komen zeiekn oevr stromingen: feit blijft dat de bijbel vol staat met homohaat en overigens haat jegens iedereen die een ander geloof aanhangt. De bijbel is dus een hatelijk kutboek, net als de koran.
Kan ik me ergens inschrijven? Of hoe werkt dat? Bloedig initiatie rtiueeltje met en geit? Ik heb npg wel kilo's geitenkaasquote:
Maar de bijbel staat dus niet gelijk aan het christendom. Het christendom is een verzameling van geloofsrichtingen en interpretaties van die bijbel. Oftewel, een christen is niet per definitie gebonden aan één enkele interpretatie van de bijbel, waardoor het prima mogelijk is om homoseksualiteit goed te keuren en toch christen te zijn.quote:Op zondag 10 september 2006 21:54 schreef BB_Koning het volgende:
De bijbel is de bijbel, dat die paar stromingen andere visies hebben, kan mij worst wezen. Zij willen zo graag homohaat in de bijbel ontkennen en claimen dat het christendom weldegelijk toelrant is. Feit blijft dat het Christendom, laat ik t anders zeggen,w ant anders ga je weer komen zeiekn oevr stromingen: feit blijft dat de bijbel vol staat met homohaat en overigens haat jegens iedereen die een ander geloof aanhangt. De bijbel is dus een hatelijk kutboek, net als de koran.
Want die Antoine Bodar is toch ook een eng uithangbordquote:Op zondag 10 september 2006 21:54 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Gewoon 't celibaat afschaffen, dan is het met dat misbruiken van altaarknullen ook veel sneller afgelopen. Die geestelijken zijn gewoon allemaa seksueel gefrustreerd
Lynchfeestje!quote:Op zondag 10 september 2006 21:53 schreef Ang3l het volgende:
[..]
'Ja we hebben de laatste tijd zulke lieve nieuwe ledenHeerlijk.
Kan niet wachten tot de volgende homo meet
quote:Op zondag 10 september 2006 21:56 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Waar staat dan letterlijk in de Bijbel dat het niet mag? Ook ik heb hem gelezen, maar ben het niet tegengekomen. Eehn bepaalde stroming INTERPRETEERT de woorden uit de Bijbel en zegt dat er staat dat het niet mag. Maar het staat er volgens mij helemaal niet letterlijk in.
Sprookjes zijn altijd op meerdere manieren op te vatten
1 Van de bekendste passages en als iemand nu komt zeggen dat je 'als met een vrouw' ook als niet-zijnde anti-homo kunt opvatten, dan zal ik tien van zulkequote:Leviticus20:13 Wie met een man het bed deelt als met een vrouw, begaat een gruweldaad. Beiden moeten ter dood gebracht worden en hebben hun dood aan zichzelf te wijten.
Dat is dan ook geschreven door een of ander achterlijk woestijnvolkje.quote:Op zondag 10 september 2006 21:57 schreef Blubberzwijn het volgende:
leviticus staat vol met gezeur blabla
Leviticus was zelf gewoon een kastnicht.quote:Op zondag 10 september 2006 21:57 schreef Blubberzwijn het volgende:
leviticus staat vol met gezeur blabla
Mja, Leviticus had ook iets tegen garnalen, toch?quote:Op zondag 10 september 2006 21:58 schreef BB_Koning het volgende:
1 Van de bekendste passages en als iemand nu komt zeggen dat je 'als met een vrouw' ook als niet-zijnde anti-homo kunt opvatten, dan zal ik tien van zulkezsmilies plaatsen
![]()
http://www.religioustolerance.org/hom_bibh.htmquote:Op zondag 10 september 2006 21:58 schreef BB_Koning het volgende:
1 Van de bekendste passages en als iemand nu komt zeggen dat je 'als met een vrouw' ook als niet-zijnde anti-homo kunt opvatten, dan zal ik tien van zulkezsmilies plaatsen
![]()
iddquote:Op zondag 10 september 2006 21:59 schreef NathaN het volgende:
[..]
Leviticus was zelf gewoon een kastnicht.
Terwijl je gewoon wilde vragen wie met je meeging?quote:Op zondag 10 september 2006 22:01 schreef Blubberzwijn het volgende:
iddik ben trouwens op de world of warcraft server 3 uur gebanned en kreeg een warning omdat ik zei dat homo's naar de hel gaan
![]()
Om te controleren dat Kenny daar ook is, en Sadam het inderdaad heeft aangelegd met de duivel zoals South Park is wil doen gelovenquote:Op zondag 10 september 2006 22:01 schreef NathaN het volgende:
[..]
Terwijl je gewoon wilde vragen wie met je meeging?
zoiets jaquote:Op zondag 10 september 2006 22:01 schreef NathaN het volgende:
[..]
Terwijl je gewoon wilde vragen wie met je meeging?
Moet je maar niet zo rolbevestigend het huishouden gaan doen!quote:Op zondag 10 september 2006 22:04 schreef wonderer het volgende:
Ga je even stofzuigen, is er een discussie aan de gang... pff...
quote:The Net Bible® translation 1 inserts two words to produce "And with a male you shall not lay [as the] lyings of a woman." A man must not have sexual intercourse with another man as he would normally have with a woman. i.e. anal intercourse between two men is not permitted.
Nou ja, Brad stofzuigde, ik ging de was naar de wasserette brengen en papieren uitzoekenquote:Op zondag 10 september 2006 22:04 schreef NathaN het volgende:
[..]
Moet je maar niet zo rolbevestigend het huishouden gaan doen!
Wasserette? Het moderne Amerika heeft geen eigen wasmachines?quote:Op zondag 10 september 2006 22:06 schreef wonderer het volgende:
Nou ja, Brad stofzuigde, ik ging de was naar de wasserette brengen en papieren uitzoeken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |