Simpelste methode is een prt scr te maken. (printscreenknop) en die te plakken in je Paint programma.quote:Op vrijdag 8 september 2006 13:49 schreef SabinasPuppiesRule het volgende:
[..]
kan iemand mij in 2 regels uitleggen hoe je die caps maakt, niet dat ik verder echt veel interesse in een cap van Tijn in string heb ofzo, maar voor het nageslacht wil ik daaarin best mijn bijdrage leveren
mhm ok thx, ik zal zo is een poging wagenquote:Op vrijdag 8 september 2006 13:51 schreef MissJ. het volgende:
[..]
Simpelste methode is een prt scr te maken. (printscreenknop) en die te plakken in je Paint programma.
hoe wel rekening met de grootte ik dacht niet groter dan 480 breed.
Daarna uploaden op een fotouploadsite en plaatsen.
Mooi en deze vond ik niet in de COS van vannacht.quote:Op vrijdag 8 september 2006 13:49 schreef Annelies-G het volgende:
Caps Compilatie van de nacht
Heb het filmpje inmiddels gezien. Niets gebeurd, behalve wat 'droogneuken'.quote:Op vrijdag 8 september 2006 13:36 schreef Snoet123 het volgende:
[..]
Op vrijdag 8 september 2006 03:46 schreef HiDiHo het volgende:
Semith en Micheline bedrijven de liefde (10MB)
link werkt niet maar Maar in de cos Semih is klaar ( volgens mij nr 200 is het filmpje terug te zien
ik ga ook maar eens oefenen.quote:Op vrijdag 8 september 2006 13:49 schreef SabinasPuppiesRule het volgende:
[..]
kan iemand mij in 2 regels uitleggen hoe je die caps maakt, niet dat ik verder echt veel interesse in een cap van Tijn in string heb ofzo, maar voor het nageslacht wil ik daaarin best mijn bijdrage leveren
Die hebben echt geen sex gehad, ze deden alsof !! Semih had broekje nog aan en Micheline ook, ze zei nog " niet meer van die bewegingen maken hoor straks denken ze dat we het nog echt doen ook " heb de hele tijd gekeken , als ze sex hebben gehad dan eet ik euh euh euh , tja wat eet ik dan opquote:Op vrijdag 8 september 2006 13:36 schreef Snoet123 het volgende:
[..]
Op vrijdag 8 september 2006 03:46 schreef HiDiHo het volgende:
Semith en Micheline bedrijven de liefde (10MB)
link werkt niet maar Maar in de cos Semih is klaar ( volgens mij nr 200 is het filmpje terug te zien
klopt maar dat fillempie is ook net daarna gemaakt, hij had 2 minuten eerder moeten beginnen, daar werd echt wel geneukt geloof mequote:Op vrijdag 8 september 2006 13:53 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Heb het filmpje inmiddels gezien. Niets gebeurd, behalve wat 'droogneuken'.
Echt niet ! dat was ook droogneuken !quote:Op vrijdag 8 september 2006 13:55 schreef SabinasPuppiesRule het volgende:
[..]
klopt maar dat fillempie is ook net daarna gemaakt, hij had 2 minuten eerder moeten beginnen, daar werd echt wel geneukt geloof me
we zijn het niet eens, maar dat was geen droogneuken, het is zeker niet droog gebleven daarquote:Op vrijdag 8 september 2006 13:56 schreef Annelies-G het volgende:
[..]
Echt niet ! dat was ook droogneuken !
Is niets gebeurd inderdaad. Op het einde hoor je Semih zelfs duidelijk zeggen: "Wanneer gaan we nou seksen dan?", waarop Micheline zegt : "Nu nog niet". Ze zei ook dat ze hem van haar af duwde omdat ze bang was dat ze anders gingen seksen.quote:Op vrijdag 8 september 2006 13:56 schreef Annelies-G het volgende:
[..]
Echt niet ! dat was ook droogneuken !
quote:Op vrijdag 8 september 2006 13:57 schreef SabinasPuppiesRule het volgende:
[..]
we zijn het niet eens, maar dat was geen droogneuken, het is zeker niet droog gebleven daar
Dan is het daar nu dus een natte bende in bed, want er is naderhand ook niets schoongemaakt of wat dan ook. Alles ligt dan dus op de lakensquote:Op vrijdag 8 september 2006 13:57 schreef SabinasPuppiesRule het volgende:
[..]
we zijn het niet eens, maar dat was geen droogneuken, het is zeker niet droog gebleven daar
geluk niet maar, ik weet zeker dat ik niet de enige in het er is wel geneukt kamp benquote:Op vrijdag 8 september 2006 13:58 schreef MissJ. het volgende:
[..]
je hebt je vinger erbij gehouden?
![]()
in ze dromenquote:Op vrijdag 8 september 2006 13:59 schreef arneaux het volgende:
Heeft Etiënne Sabrina vanacht aangeduwd?
Hij stond er wel mooi bij dan daar in de badkamer.quote:
check streamverslagen, daar staat iequote:Op vrijdag 8 september 2006 13:36 schreef Snoet123 het volgende:
[..]
Op vrijdag 8 september 2006 03:46 schreef HiDiHo het volgende:
Semith en Micheline bedrijven de liefde (10MB)
link werkt niet maar Maar in de cos Semih is klaar ( volgens mij nr 200 is het filmpje terug te zien
Ik ben het 100% met je eens. Er is niets gebeurd, behalve wat droogneuken. Daar werden ze wel wat geil van, wat te horen was aan het gehijg. En ze hadden de hele tijd ook kleren aan trouwens.quote:Op vrijdag 8 september 2006 14:03 schreef Annelies-G het volgende:
heb er wel een filmpje van gemaakt maar die is zo onduidelijk als wat![]()
Micheline en Semih weten het zeker, wij kunnen alleen maar radenga er geen wellus of nietus van maken , ieder zijn visie op het gebeuren
maar dat fillempie is niet goed, geeft de illusie dat er niks gebeurt is, de actie was twee minuten voor dat het fillempie begintquote:Op vrijdag 8 september 2006 14:05 schreef Kinga het volgende:
[..]
check streamverslagen, daar staat ie
En daarna gaan ze nog 5 minuten door met droogneuken terwijl ze kleren aan hebben en Micheline zegt 'Niet meer doen, straks denken ze nog dat we echt wat gedaan hebben".... en dan de teksten van Semih die ik al eerder postte???quote:Op vrijdag 8 september 2006 14:07 schreef SabinasPuppiesRule het volgende:
[..]
maar dat fillempie is niet goed, geeft de illusie dat er niks gebeurt is, de actie was twee minuten voor dat het fillempie begint
Met photoshop bv. Of een ander fotoprogramma.quote:Op vrijdag 8 september 2006 14:05 schreef avonne het volgende:
[afbeelding]
so far, so good
maar hoe maak ik hem kleiner?
ik ben het met de iedereen zijn eigen interpretatie eens, maar iedereen die vanacht hier was toen het bezig was posste maar 1 reactie, ER WORD GENEUKT.quote:Op vrijdag 8 september 2006 14:08 schreef scanman01 het volgende:
[..]
En daarna gaan ze nog 5 minuten door met droogneuken terwijl ze kleren aan hebben en Micheline zegt 'Niet meer doen, straks denken ze nog dat we echt wat gedaan hebben".... en dan de teksten van Semih die ik al eerder postte???
Nee, niets gebeurd.
quote:Op vrijdag 8 september 2006 14:06 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik ben het 100% met je eens. Er is niets gebeurd, behalve wat droogneuken. Daar werden ze wel wat geil van, wat te horen was aan het gehijg. En ze hadden de hele tijd ook kleren aan trouwens.
Wat boeit het ook eigenlijk![]()
Daar is niets van te volgen. Die van vannacht was veel duidelijker dat er niets is gebeurd..... en dat er daarvoor iets zou zijn gebeurd is nog veel onwaarschijnlijker.quote:Op vrijdag 8 september 2006 14:11 schreef Annelies-G het volgende:
Filmpje is bar slecht , geluid is loeihard maar trek je conclusie's
http://s93.photobucket.com/albums/l47/Annelies-G/?action=view¤t=filmpje.flv
Dit was daarvoorquote:Op vrijdag 8 september 2006 14:13 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Daar is niets van te volgen. Die van vannacht was veel duidelijker dat er niets is gebeurd..... en dat er daarvoor iets zou zijn gebeurd is nog veel onwaarschijnlijker.
zonde dat de kwaliteit zo slecht is, maar dit was toch geen droogneuken kom op he.quote:
Dat wordt hier al heel snel gepost hoorquote:Op vrijdag 8 september 2006 14:11 schreef SabinasPuppiesRule het volgende:
[..]
ik ben het met de iedereen zijn eigen interpretatie eens, maar iedereen die vanacht hier was toen het bezig was posste maar 1 reactie, ER WORD GENEUKT.
Men "ziet" wat ze " willen " zien, is mens eigenquote:Op vrijdag 8 september 2006 14:14 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dat wordt hier al heel snel gepost hoor.... Gewoon omdat ze dat zo graag willen ofzo. Dan roepen ze bij iedere beweging van een deken al 'Já, ze doen het!!'
Ik loop hier al wat langer mee op fok en weet hoe snel iedereen ervan overtuigd is dat er iets gaande is onder de dekens.
ik snap je verhaal, loop hier zelf nog maar heel kort mee, laten we er over ophouden, zo belangrijk is het nu ook weer niet iddquote:Op vrijdag 8 september 2006 14:14 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dat wordt hier al heel snel gepost hoor.... Gewoon omdat ze dat zo graag willen ofzo. Dan roepen ze bij iedere beweging van een deken al 'Já, ze doen het!!'
Ik loop hier al wat langer mee op fok en weet hoe snel iedereen ervan overtuigd is dat er iets gaande is onder de dekens.
Inmiddels ook helemaal gezien. De suggestie wordt idd gewekt dat er meer gaande is, maar is volgens mij niet zo. Semih maakt die bewegingen omdat hij wel zin heeft. Micheline wil alleen niet.quote:
Jepquote:Op vrijdag 8 september 2006 14:16 schreef Annelies-G het volgende:
[..]
Men "ziet" wat ze " willen " zien, is mens eigen
Goed planquote:Op vrijdag 8 september 2006 14:17 schreef SabinasPuppiesRule het volgende:
laten we er over ophouden, zo belangrijk is het nu ook weer niet idd
Je bedoelt als Hilde is vertrokken ?quote:Op vrijdag 8 september 2006 14:19 schreef schatje het volgende:
En toch denk ik dat Micheline een maandag de klos is.
Niet zo raar praten schatjequote:Op vrijdag 8 september 2006 14:19 schreef schatje het volgende:
En toch denk ik dat Micheline een maandag de klos is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |