Als dat het niveau van de grappen wordt, dan wordt het een lange avond.quote:Op vrijdag 8 september 2006 08:50 schreef Patch het volgende:
"There's two things I've always wanted to do in my life - one is to host the Oscars. The second is to get a call from Laura Ziskin. You can imagine that day's diary entry."
Inderdaad vreemd.quote:Op donderdag 30 november 2006 00:24 schreef Sokolsky het volgende:
Dus geen Riding alone for Thousands of Miles, geen C.R.A.Z.Y.... ik begrijp nooit iets van die buitenlandse genomineerden.
Solveig Hoogesteijn en Rolf de Heer klinken ook wel Nederlands.
Oh, dat eerste wist ik niet. Wat de tweede betreft:quote:Op donderdag 30 november 2006 01:00 schreef California het volgende:
C.R.A.Z.Y. is vorig jaar ingezonden. Misschien dat Riding Alone for Thousands of Miles ook vorig jaar al in aanmerking kwam, dat weet ik niet, maar je protesteert dus dat de verkeerde Zhang ingezonden is?
Ja, dat klopt. Ik bedoelde alleen dat hij misschien een jaar geleden al in Los Angeles had gedraaid, wat zou betekenen dat hij nu niet in aanmerking kwam als inzending. Maar ik heb even gekeken en dat is niet zo, dus ik denk dat ze inderdaad de luxe hadden van twee Zhangs dit jaar.quote:Op donderdag 30 november 2006 01:37 schreef Sokolsky het volgende:
Overigens meen ik dat China vorig jaar Wu ji inzond.
Die kans lijkt me enorm klein, als het zelfs De Zaak Alzheimer met agressieve reclamecampagne niet lukte, dan gaat het "Een ander zijn geluk", die zelfs in België nauwelijks bekend is helemaal niet lukken.quote:Op donderdag 30 november 2006 00:08 schreef JelleS het volgende:
An Inconvenient Truth zal wel winnen bij de docu's, de keuze is elk jaar weer erg vreemd.
Hoop dat de Belgische inzending, Someone Else’s Happiness, genomineerd wordt. Geweldige film. Winnen zal het niet, meer een nominatie zou meer terecht zijn dan voor bijvoorbeeld Zwartboek.
Ik zie hem ook niet meteen winnen, maar dit is natuurlijk geen Basic Instinct. Turks Fruit was ook genomineerd en Zwartboek is ook nog eens een WOII-film.quote:Op donderdag 30 november 2006 08:49 schreef SaintOfKillers het volgende:
Zwartboek heeft het veel makkelijker, iedereen kent Verhoeven al, dus de kans op een nominatie is reëel. Al vermoed ik dat hij om dezelfde redenen kansloos is voor winst, ze kennen Verhoeven en zijn "stijl", hij maakt niet meteen het type films waar de Academy op zit te wachten.
De precursor awards gaan ook weer beginnen, daar krijg je ook een leuk overzicht door.quote:Op donderdag 30 november 2006 10:12 schreef BliksemSchigt het volgende:
Goed topic; handige shortlist voor welke films ik nog wil/moet/kan kijken.
And the Oscar goes to... Pan's Labyrinth...quote:Op woensdag 29 november 2006 23:41 schreef California het volgende:
En dit zijn de inzendingen (61, een recordaantal) voor de Oscar voor buitenlandse film:
Met dat verschil dat de 'independent' stem de laatste dikke tien jaar sterker is geworden in de stemming.quote:Op donderdag 30 november 2006 08:49 schreef SaintOfKillers het volgende:
Al vermoed ik dat hij om dezelfde redenen kansloos is voor winst, ze kennen Verhoeven en zijn "stijl", hij maakt niet meteen het type films waar de Academy op zit te wachten.
Ik denk dat Verhoeven te ordinair/gewaagd is voor de klassieke leden en te commercieel/oppervlakkig voor de independents. Arthousers gaan niet voor Mr. "10 paar tieten per frame" stemmen.quote:Op donderdag 30 november 2006 16:53 schreef Verbal het volgende:
[..]
Met dat verschil dat de 'independent' stem de laatste dikke tien jaar sterker is geworden in de stemming.
V.
Kan, maar ze kunnen wel wat meer hebben dan de standaard Prodent-smiles. Daarnaast valt het tietengehalte en de film zelf erg mee. Vooral ook door Carice van Houten, overigens, die de sterren van de hemel speelde. Niet dat de film verder diep is, overigens, en ik zie sowieso Pan's Labyrinth winnen. Maar een nominatietje... och... waarom niet?quote:Op donderdag 30 november 2006 18:03 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Ik denk dat Verhoeven te ordinair/gewaagd is voor de klassieke leden en te commercieel/oppervlakkig voor de independents. Arthousers gaan niet voor Mr. "10 paar tieten per frame" stemmen.
quote:Op donderdag 4 januari 2007 16:21 schreef Verbal het volgende:
Ik kan het nergens terugvinden op de officiële sites, maar is er iemand die weet wanneer de nominaties bekend zullen worden gemaakt?
V.
bron: oscar.comquote:The 79th Annual Academy Awards will be held on Sunday, February 25, 2007.
The following schedule may change and you should check it periodically or check the press releases section of this Web site to be sure you have the most recent information about the 79th Awards.
Friday, December 1, 2006: Official Screen Credits Forms Due.
Tuesday, December 26, 2006: Nominations ballots mailed.
Saturday, January 13, 2007: Nominations polls close 5 p.m. PST.
Tuesday, January 23, 2007: Nominations announced 5:30 a.m. PST, Samuel Goldwyn Theater
Wednesday, January 31, 2007: Final ballots mailed.
Monday, February 5, 2007: Nominees Luncheon
Saturday, February 10, 2007: Scientific and Technical Awards Dinner
Tuesday, February 20, 2007: Final polls close 5 p.m. PST.
Sunday, February 25, 2007: 79th Annual Academy Awards Presentation
Ik vond het juist allemaal wel mee vallen. En kan bij elke grote prijs de winnaar voorspellen.quote:Op dinsdag 23 januari 2007 14:45 schreef BlaatschaaP het volgende:
Ik heb zo snel alleen Best Picture maar gezien.. Vrij shocking. Iemand een overzichtje met de rest?
Babel maakt ook nog wel een kansje. (De rest in die categorie lijkt mij kansloos en dient meer als opvulling. )Maar het blijft de oscars, dus denk dat die toch naar de Amerikaanse, veiligere, minder arthouse, Departed gaat. Denk dat Scorsesse nu ook eindelijk eens die Director in ontvangst mag nemen. Denk dat Babel er alleen met wat troostprijsje als screenplay etc. vanaf komt.quote:Op dinsdag 23 januari 2007 15:06 schreef Sokolsky het volgende:
Ik denk niet dat Wahlberg gaat winnen. Vond die rol ook tegenvallen trouwens, te schreeuwerig. Ik gok op Haley, maar zou met Hounsou ook tevreden zijn.
Dat Pan's Labyrinth wint staat nu wel vast. Van The Departed als Best Picture ben ik niet zo zeker.
Ben ik het helemaal mee eens. Ook die opmerking over Dreamgirls.quote:Op dinsdag 23 januari 2007 15:12 schreef Sokolsky het volgende:
Over Mirren en Whitaker hoeven we het niet eens meer te hebben.
Hudson... tja, het zal wel, ik heb 't niet gezien en vind 't vast ook niks. Daar zou een prijsje voor Babel ook wel leuk zijn.
Een eindredacteur?quote:Op dinsdag 23 januari 2007 16:15 schreef Mainport het volgende:
Mist er nog iets?
Aan de nominaties te zien niet.quote:Op dinsdag 23 januari 2007 16:24 schreef MikeyMo het volgende:
ik vraag me nou af hea, als je nou zo'n oscarpiepel, zit je dan echte en film te kijken en te luisteren en denk je op een gegeven moment, oh dat is wel mooi afgewerkt qua geluid ofzo?
Dankjewel.quote:Op dinsdag 23 januari 2007 16:26 schreef California het volgende:
[..]
Een eindredacteur?.
The Queen beslaat de korte periode na Diana's dood, niet Elizabeths hele leven. United 93 heeft niet twee nominaties voor Regie, zoals je lijkt te beweren. Je kunt even melden dat Zwartboek ernaast gegrepen heeft, maar verrassender is dat ook Volver niet genomineerd is.
Borat voor Screenplay valt vast ook goed op de FP.
Ook bedankt.quote:Op dinsdag 23 januari 2007 16:29 schreef JelleS het volgende:
[..]
Aan de nominaties te zien niet.
Mainport, ik heb nog even Zwartboek erbij gezet. Je kan ook even het anp bericht bekijken, daar staat een reactie van de producent.
Dat is zeker weten de Click van Adam Sandlerquote:Op dinsdag 23 januari 2007 16:18 schreef dapluiz het volgende:
Click ? Toch niet adam sandlers click toch ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |