Ik ga er maar van uit dat dit het verkeerde filmpje is ofzo, anders is dit wel heel erg opmerkelijk..quote:
Nou, een DOOSverwensing is het zeker nietquote:Op zondag 10 september 2006 10:57 schreef Spooky4u het volgende:
Neej joh, die waarderen dit wel.. En er is geen doosverwensing te vinden he.
Inderdaad. Ik kan in dit filmpje absoluut niet ontdekken waar Massa nou zou zijn gehinderd door Alonso. Al is dit wel zo ongeveer de afstand waar Alonso al zijn hand omhoog steekt bij een achterligger.quote:Op zondag 10 september 2006 11:03 schreef roelofjan het volgende:
[..]
Ik ga er maar van uit dat dit het verkeerde filmpje is ofzo, anders is dit wel heel erg opmerkelijk..
Hoezo verdient Schumacher het kampioenschap?quote:Op zondag 10 september 2006 11:03 schreef mbn het volgende:
Dit jaar heeft zo onderhand wel zijn glans verloren. Het is een spannend jaar, met verschillende erg leuke races, maar ieder raceweekend weer dat gezeur over regeltjes en straffen. Over teams die elkaar bij de stewards aangeven en de verschillende al dan niet terechte straffen. Ik ben van mening dat Schumacher dit jaar het kampioenschap verdient, ondanks zijn niet zo nette actie in Monaco, maar wie het ook wordt dit seizoen, het is in hoofdzaak een beslissing van de FIA en niet meer de uitkomst van een sport.
Inderdaad. Opknopen aan de hoogste boom die klote duitser.quote:Op zondag 10 september 2006 11:04 schreef Sally het volgende:
[..]
Nou, een DOOSverwensing is het zeker niet![]()
Dood? Moest er nog eens bij komen......![]()
![]()
![]()
Ik heb het idee dat die doodsverwensing nèt om-de-hoek ligt.
BLAAG! Ga buiten spelen!quote:Op zondag 10 september 2006 11:06 schreef Paardesnikkel het volgende:
[..]
Inderdaad. Opknopen aan de hoogste boom die klote duitser.
Hoe en waar, ook al weer? Sportmods?quote:Op zondag 10 september 2006 11:07 schreef Spooky4u het volgende:
ja, ik weet het, maar het is nog binnen de grenzen he, maar als jij het aan wil kaarten... van mij mag je.
done.quote:Op zondag 10 september 2006 11:10 schreef Spooky4u het volgende:
jep, dat ze zijn snikkel maar afbinden!
Het is natuurlijk gewoon mijn persoonlijke mening. Ik denk dat Schumacher dit jaar als coureur meer invloed heeft gehad op zijn kansen op het kampioenschap dan Alonso. Ik vind het bovendien knap dat Schumacher de ambitie kan vinden om te blijven vechten om het kampioenschap en Ferrari na een slechte periode weer naar de top te helpen.quote:Op zondag 10 september 2006 11:06 schreef roelofjan het volgende:
[..]
Hoezo verdient Schumacher het kampioenschap?
Alonso heeft toch gewoon meer punten?
Ooowh, een echte newbie... die worden toch niet serieus genomen!quote:
Lijkt wel een 'ik ben gebanned maar nu onder een andere naam probeer ik het weer'-user.quote:Op zondag 10 september 2006 11:20 schreef Spooky4u het volgende:
[..]
Ooowh, een echte newbie... die worden toch niet serieus genomen!![]()
Is dat zeker weten het filmpje van het blocken. Hoe kan dat blocken zijn Massa zit er ongelofelijk ver achterquote:Op zondag 10 september 2006 09:19 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Filmpje van Massa en Alonso.
Als dit blocken is, dan is vijf meter achter een vrouw lopen een verkrachting. Behoorlijk vreemde beslissing van de stewards, hoewel wel duidelijk te horen is dat Massa in Parabolica met het gas moet spelen om op de baan te blijven..
Persconferentie
Voor Hans (wel in het Fins...)
Lijkt me niet dat dit het moment is, alhoewel de camera vanuit de auto altijd wel een beeld laat zien waardoor iemand er verder achter lijkt te zitten dan met de normale camera's.quote:Op zondag 10 september 2006 11:30 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Is dat zeker weten het filmpje van het blocken. Hoe kan dat blocken zijn Massa zit er ongelofelijk ver achter.
Ik denk het nietquote:Op zondag 10 september 2006 11:39 schreef Mikkie het volgende:
Benieuwd of we vanmiddag weer iets van zeven topics halen zoals laatst
Hopelijk laten ze het bewuste moment zien in de voorbeschouwing. We zullen wel zienquote:Op zondag 10 september 2006 11:35 schreef mbn het volgende:
Lijkt me niet dat dit het moment is, alhoewel de camera vanuit de auto altijd wel een beeld laat zien waardoor iemand er verder achter lijkt te zitten dan met de normale camera's.
Maar normaal gesproken dienen die lichten aan het eind van de pitstraat toch ook om te voorkomen dat iemand vlak voor een ander de baan opkomt?
quote:Op zondag 10 september 2006 11:42 schreef -Evert- het volgende:
[..]
Ik denk het niet![]()
Sally is er dan niet enzow...
quote:
Dan had je mijn posticon zeker gemist?quote:Op zondag 10 september 2006 11:50 schreef -Evert- het volgende:
[..]:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:DDD
Waarom denk je dat ik diedeed? Juist, omdat het jammer is dat je er niet bij bent
![]()
quote:Op zondag 10 september 2006 11:54 schreef Sally het volgende:
[..]
Dan had je mijn posticon zeker gemist?![]()
Ik begreep je traantjes wel, hoor! Lief-klein-jongetje-op-z'n-fietsje!
Jaaaaaa, jij hebt er echt verstand van. Schumacher komt niet eens aan de orde in dit incident.quote:Op zondag 10 september 2006 10:46 schreef Paardesnikkel het volgende:
Die vuige tering Duitser in zijn lelijke kut Ferrari kan het kampioenschap weer niet op een normale manier naar zich toe slepen. God wat een achterlijke idioten weer in de F1
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |