Your search - Edna Crinton - did not match any documents.quote:Op donderdag 14 september 2006 16:24 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Die foto's zijn er inderdaad, google maar eens op Edna Crinton. Echter maak je een denkfout.
Nogmaals: het WTC is enorm. Niet alleen in hoogte maar ook in oppervlakte per verdieping. Er woeden branden over alle verdiepingen met schade, maar dat betekent niet dat het hele oppervlakte in lichterlaaie staat. Zeker de "wonden" fungeerden als aanzuig-gaten van frisse lucht voor de branden, niet zo vreemd dat het daar niet overal te heet was.
Ik heb die foto's wel gezien, maar het is bullshit om er vanuit te gaan dat de gehele verdieping gloeiend heet was. Zeker op plekken waar het gebouw open was door de impact van het vliegtuig, het feit dat dat vrij hoog is en dat daar een stevige wind staat maakt dat het daar, zeker aan de randen van het gebouw helemaal niet zo heet is, en dat daar dus ook prima mensen kunnen staan.quote:Op donderdag 14 september 2006 16:13 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Meen je nou echt dat je die foto's nog nooit gezien hebt ?![]()
Sorry, het moest "edna cintron" zijnquote:Op donderdag 14 september 2006 16:37 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Your search - Edna Crinton - did not match any documents.
Jaja dat ga ik niet direct ontkennen. Vond het gewoon frappant dat hij die foto's nog nooit gezien hadquote:Op donderdag 14 september 2006 16:37 schreef CoolGuy het volgende:
Ik heb die foto's wel gezien, maar het is bullshit om er vanuit te gaan dat de gehele verdieping gloeiend heet was. Zeker op plekken waar het gebouw open was door de impact van het vliegtuig, het feit dat dat vrij hoog is en dat daar een stevige wind staat maakt dat het daar, zeker aan de randen van het gebouw helemaal niet zo heet is, en dat daar dus ook prima mensen kunnen staan.
Wie zegt dat de piloten op de hoogte waren van de controle vanaf de grond? Waarom is er geen audio beschikbaar van de gesprekken van de vluchtleiding met de piloten van de vliegtuigen?quote:Op donderdag 14 september 2006 16:35 schreef CoolGuy het volgende:
De hoek was niet onmogelijk, dat is geloof ik al aangetoond. Daarnaast zit je nog met het probleempje dat de mensen die in dat vliegtuig zaten dood zijn, en dat die mensen familie hebben die rouwen om hun familie. Of denk je echt dat dat allemaal betaalde acteurs zijn?
Zoveel sense maakt dat verhaaltje van je niet hoor
quote:On September 30 I looked at the passenger lists of those four
flights. To my surprise, the lists contained none of the hijackers'
names. Here are the URLs I checked:
http://www.cnn.com/SPECIA(...)ms/AA11.victims.html
http://www.cnn.com/SPECIA(...)ms/AA77.victims.html
http://www.cnn.com/SPECIA(...)s/ua175.victims.html
http://www.cnn.com/SPECIA(...)ms/ua93.victims.html
Die is er wel? Was pas nog een stukje van op tv.quote:Op donderdag 14 september 2006 17:17 schreef Boswachtertje het volgende:
[..]
Wie zegt dat de piloten op de hoogte waren van de controle vanaf de grond? Waarom is er geen audio beschikbaar van de gesprekken van de vluchtleiding met de piloten van de vliegtuigen?
...
Ow ja, de piloten wijken enorm af van hun eigenlijke vliegroute, en het toestel luistert niet meer naar hun opdrachten, maar lijkt uit zichzelf gericht ergens anders naar toe te vliegen. Ik denk dat dat wel een aardige hint in de richting is dat het toestel niet meer onder hun controle isquote:Op donderdag 14 september 2006 17:17 schreef Boswachtertje het volgende:
[..]
Wie zegt dat de piloten op de hoogte waren van de controle vanaf de grond? Waarom is er geen audio beschikbaar van de gesprekken van de vluchtleiding met de piloten van de vliegtuigen?
misschien wel, omdat anders duidelijk zou worden dat de piloten geen controle meer hadden over de vliegtuigen..
lees deze bron nog maar eens..
En waar komen de kapers opeens vandaan?
[..]
Ga de claims van je bronnen eens na man, je bent gewoon poep aan het herkauwen.quote:Op donderdag 14 september 2006 17:17 schreef Boswachtertje het volgende:
[..]
Wie zegt dat de piloten op de hoogte waren van de controle vanaf de grond? Waarom is er geen audio beschikbaar van de gesprekken van de vluchtleiding met de piloten van de vliegtuigen?
misschien wel, omdat anders duidelijk zou worden dat de piloten geen controle meer hadden over de vliegtuigen..
lees deze bron nog maar eens..
En waar komen de kapers opeens vandaan?
[..]
quote:Op donderdag 14 september 2006 17:40 schreef Evil_Jur het volgende:
Ga de claims van je bronnen eens na man, je bent gewoon poep aan het herkauwen.
Nogmaals: waar komen de kapers opeens vandaan? Ze moeten toch wel op het vliegtuig zitten om het te kunnen kapen toch?quote:Op donderdag 14 september 2006 17:34 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Ow ja, de piloten wijken enorm af van hun eigenlijke vliegroute, en het toestel luistert niet meer naar hun opdrachten, maar lijkt uit zichzelf gericht ergens anders naar toe te vliegen. Ik denk dat dat wel een aardige hint in de richting is dat het toestel niet meer onder hun controle is
Maar dat is allemaal helemaal niet relevant. De piloten waren namelijk niet meer degenen die het toestel bestuurden, dat waren de kapers van het toestel.
quote:On September 30 I looked at the passenger lists of those four
flights. To my surprise, the lists contained none of the hijackers'
names. Here are the URLs I checked:
http://www.cnn.com/SPECIA(...)ms/AA11.victims.html
http://www.cnn.com/SPECIA(...)ms/AA77.victims.html
http://www.cnn.com/SPECIA(...)s/ua175.victims.html
http://www.cnn.com/SPECIA(...)ms/ua93.victims.html
Zucht.................................quote:Op donderdag 14 september 2006 18:01 schreef Boswachtertje het volgende:
[..]
Nogmaals: waar komen de kapers opeens vandaan? Ze moeten toch wel op het vliegtuig zitten om het te kunnen kapen toch?
[..]
quote:(Those identified by federal authorities as the hijackers are not included).
http://www.cnn.com/SPECIALS/2001/memorial (About This Site)
Nee en lezen wat jouw bullshit verhaaltjes ontkracht ook niet. Jij wil gewoon geloven dat het complot zoals jij het ziet waar is, niet meer en niet minder. Je bent totaal niet geinteresseerd in dé waarheid, maar in de waarheid zoals jij die wil zien, en daarvoor ben je met oogkleppen op op zoek naar bewijs die wel in jouw straatje passen.quote:Op donderdag 14 september 2006 19:27 schreef Boswachtertje het volgende:
Ach geloven dat het allemaal gegaan is volgens het officiële verhaal is aan mij helaas niet besteed
Tavistock
The Best Kept Secret in America
Het draait slechts om mindcontrol.. het hele verhaal.. Kijk nou, wij kunnen het hier in dit topic niet eens eens worden over de ware toedracht van 9/11... ondertussen gloreert het 'moslimterrorisme' en worden er allerlei draconische maatregelen ingevoerd...
it's all in our heads...
Ben ik niet met je eens. Ze weerleggen wel weer een paar dingen, maar anderzijds bevestigen ze ook een paar gegevens zoals toren 7 die door explosieven neer is gehaald. Het was maar een relatief klein brandje, absoluut niet noodzakelijk om deze toren in te laten storten (gezien het feit dat een toren in Madrid ruim 17 dagen aan het fikken was en toen nog niet eens instortte).quote:Op donderdag 14 september 2006 08:43 schreef Metro2005 het volgende:
TU vermorzelt complottheorie 9/11
Ok. Dat is je goed recht. Als je het verhaal niet langs twee kanten wil bekijken is dat jouw keuze.quote:Op donderdag 14 september 2006 19:27 schreef Boswachtertje het volgende:
Ach geloven dat het allemaal gegaan is volgens het officiële verhaal is aan mij helaas niet besteed
Ik weet niet of je die filmpjes gezien hebt hoe die torens toentertijd gebouwd werden. Mijn God, zulk dik staal heb ik nog nooit gezien (en ik kom uit de bouw) ! Wat je zegt, maar die toren in Madrid heeft veel langer in brand gestaan dan die WTC torens.quote:Op donderdag 14 september 2006 12:46 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Of je vergelijkt es beelden van een brandende toren in Madrid en de wtc's.
En dan heb ik het niet over eventueel instorten, gewoon de branden vergelijken ...
Want ok, het vuur heeft het staal niet doen smelten, eerder verzwakt.
Maar ook om staal te verzwakken heb je een intense langdurige brand nodig toch ?
Hoe verklaar je dan dat die toren in Madrid is blijven staan dan na een fikkie van dik 2 weken (die velen maler intenser was dan die van deze 2 toren?)quote:Op donderdag 14 september 2006 12:53 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Wat is je punt nu? Staal begint zijn sterkte te verliezen bij ik geloof een temperatuur van een paar 100 graden. Op dat moment begint het staal dus zwakker te worden. Het is niet zo dat dat dan eerst een nog eens 3 uur moet branden ofzo, voordat het staal pas zwakker begint te worden. Dat begint direct als de temperatuur bereikt wordt, en hoe langer het brand, en die temperatuur minimaal gehandhaafd wordt hoe zwakker dat staal wordt.
Het staal kan een hele hoop zwakker worden, maar het punt dat het de constructie waar het deel van uitmaakt niet meer kan ondersteunen hoeft niet zo lang te duren.
Ja ik heb dat gezien. Volgens mij komt dit zelfs aan bod in Fahrenheit 911 van Michael Moore! Anders dan in Martial Law van Alex Jones of nee, het zou zelfs Loose Change geweest kunnen zijn! Daarin bespraken ze ook het rapport van de commissie die het over de oorzaak van het instorten had. 100% dat ik het gezien heb.quote:Op donderdag 14 september 2006 15:52 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Ff een vraagje. Heb je dat daadwerkelijk zelf gezien? Heb je daar een foto/filmpje/linkje van?
Ik geloof dit gegeven niet. Staal kan heel wat hebben voordat het zwakker wordt en zeker gecertificeerd staal dat een heleboel behandelingen ondergaat voordat het van de band komt rollen.quote:
Die zouden inderdaad als aanzuiggaten kunnen fungeren waardoor het op die plaatsen niet te heet zou kunnen zijn. Hoewel, als we de commissie mogen geloven, was die hitte immens. Paar duizend graden meen ik mij te herinneren?quote:Op donderdag 14 september 2006 16:24 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Die foto's zijn er inderdaad, google maar eens op Edna Crinton. Echter maak je een denkfout.
Nogmaals: het WTC is enorm. Niet alleen in hoogte maar ook in oppervlakte per verdieping. Er woeden branden over alle verdiepingen met schade, maar dat betekent niet dat het hele oppervlakte in lichterlaaie staat. Zeker de "wonden" fungeerden als aanzuig-gaten van frisse lucht voor de branden, niet zo vreemd dat het daar niet overal te heet was.
Over welke kant heb je het nou, de conspiracy-kant?quote:Op donderdag 14 september 2006 17:59 schreef Boswachtertje het volgende:
[..]
![]()
Wat jij wil..![]()
Zoveel berichten die een dag later weer ontkracht worden, mededelingen worden gewijzigd etc..
en toch kunnen mensen niet geloven in een globale conspiracy.. tja..![]()
Ga jij eens even de ongeveer 100 topics hierover lezen die sinds 9/11 zijn geopend over dit onderwerp. Al die bullshit punten ook al zo'n 100x weerlegd, we zijn hier geen stel papegaaien die bij elk helder licht dat denkt dé waarheid te hebben ontdekt weer alles opnieuw gaan uitleggen.quote:Op donderdag 14 september 2006 19:57 schreef gaengphed het volgende:
[..]
Hoe verklaar je dan dat die toren in Madrid is blijven staan dan na een fikkie van dik 2 weken (die velen maler intenser was dan die van deze 2 toren?)
Met groot bedoel ik dat het dus niet overal zo heet isquote:Op donderdag 14 september 2006 20:07 schreef gaengphed het volgende:
[..]
Die zouden inderdaad als aanzuiggaten kunnen fungeren waardoor het op die plaatsen niet te heet zou kunnen zijn. Hoewel, als we de commissie mogen geloven, was die hitte immens. Paar duizend graden meen ik mij te herinneren?
Goed, ik ben blij dat ik daar zelf niet stond om het even te ervaren, het zal op die plek (qua warmte) geen pretje geweest zijn.
Het gebouw is inderdaad enorm, en daarom hebben ze zeker niet de goedkoopste stukjes staal van de schroot af gehaald om dat te gebruiken. De ontwerper zei immers dat het gebouw er op berekend was om één of meerdere vliegtuigen op te kunnen vangen...waarom deze dan niet? Of gingen ze bij hun berekeningen uit van een Cesna?![]()
En als zou er een explosie aan de grond geweest zijn, wat heeft dat met het instorten te maken? De tientallen beelden laten toch duidelijk zien dat het gebouw vanaf de schade naar beneden instort. En op de een of andere manier zie ik die lichtflitsen nooit, kan aan mijn ogen liggen...quote:Op donderdag 14 september 2006 19:54 schreef gaengphed het volgende:
[..]
Ik weet niet of je die filmpjes gezien hebt hoe die torens toentertijd gebouwd werden. Mijn God, zulk dik staal heb ik nog nooit gezien (en ik kom uit de bouw) ! Wat je zegt, maar die toren in Madrid heeft veel langer in brand gestaan dan die WTC torens.
Er is nog een ander filmpje van iemand die jarenlang webcasts doet. Ben even zijn naam kwijt. Zal het even opzoeken op google video. Dit is hem:
http://video.google.nl/videoplay?docid=-3498980438587461603&q=911
Deze meneer is met zijn eigen camera('s) op pad gegaan. Ik denk dat hij het meest geloofwaardige materiaal heeft gefilmd. Het is wel een beetje langdradige film maar dat gunt je de tijd om alles even goed in je op te nemen. Kijk hem helemaal uit, je zal versteld staan. Vooral van de lichtflitsjes achter de ramen vlak vóór en tijdens het instorten.
Wat zijn die flitsjes? De bouten van een constructie die los schieten? Die kunnen misschien wel losschieten, maar 100% zeker dat daar geen licht bij vrijkomt, of ze moeten in vuursteen (in het beton) verankerd zijn. Dat zou pas een fabel zijn. Ik denk dat er toch nog iets mis zit met die 2 torens.
Het filmpje laat ook mooi (wel van een afstand) de explosie zien aan de grond voordat de toren instort...
Andere bouwmaterialen en structuur. Hoezo intenser trouwens? Ook een lading kerosine overheen gemikt?quote:Op donderdag 14 september 2006 19:57 schreef gaengphed het volgende:
[..]
Hoe verklaar je dan dat die toren in Madrid is blijven staan dan na een fikkie van dik 2 weken (die velen maler intenser was dan die van deze 2 toren?)
Daar zijn de experts het niet met je eensquote:Op donderdag 14 september 2006 20:01 schreef gaengphed het volgende:
[..]
Ik geloof dit gegeven niet. Staal kan heel wat hebben voordat het zwakker wordt en zeker gecertificeerd staal dat een heleboel behandelingen ondergaat voordat het van de band komt rollen.
Which raises the question: what makes you an expert?quote:Op donderdag 14 september 2006 20:22 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Daar zijn de experts het niet met je eens
Says who?quote:Op donderdag 14 september 2006 19:41 schreef CoolGuy het volgende:
Nee en lezen wat jouw bullshit verhaaltjes ontkracht ook niet. Jij wil gewoon geloven dat het complot zoals jij het ziet waar is, niet meer en niet minder. Je bent totaal niet geinteresseerd in dé waarheid, maar in de waarheid zoals jij die wil zien, en daarvoor ben je met oogkleppen op op zoek naar bewijs die wel in jouw straatje passen.
Over This Thing; called Lifequote:Op donderdag 14 september 2006 20:10 schreef Evil_Jur het volgende:
Over welke kant heb je het nou, de conspiracy-kant?
quote:Op donderdag 14 september 2006 20:24 schreef Boswachtertje het volgende:
[..]
Which raises the question: what makes you an expert?
De vraag is eerder, wat maakt jou een expert waardoor jij denkt het beter te weten dan die andere experts. En nog een vraag, heb jij dat onderzocht? Zo ja, heb je dat gedocumenteerd? Kunnen wij dat ergens zien/narekenen enzo?quote:Op donderdag 14 september 2006 20:24 schreef Boswachtertje het volgende:
[..]
Which raises the question: what makes you an expert?
quote:Op donderdag 14 september 2006 20:28 schreef Boswachtertje het volgende:
[..]
Over About This Thing; called Life![]()
Waarom wil je dan nog mensen hier proberen te overtuigen? Je hoeft dan toch ook helemaal niets meer te lezen? Helemaal niets? Immers, de waarheid zit in jezelf? Wat mijn punt trouwens ontzettend onderstreept...quote:Op donderdag 14 september 2006 20:27 schreef Boswachtertje het volgende:
[..]
Says who?
ik probeer niets te ontkrachten, ik probeer geen zieltjes te winnen en ik ben wel geinteresseerd in de waarheid... ik wil helemaal geen waarheid zien met oogkleppen zoals jij beweert. maar voordat ik hier verder op in ga, wil ik daarbij even vermelden dat DE waarheid in mijzelf zit en niet in een gebeurtenis als 9/11..
Nee dat klopt niet BJ jong. Expert begint met een klinker, daardoor wordt 'a' 'an'.quote:
Even voor de goede orde: die toren in Madrid is maar gedeeltelijk blijven staan, namelijk de betonnen kern. Het deel dat door staal is gedragen, stortte wel degelijk in.quote:Op donderdag 14 september 2006 19:57 schreef gaengphed het volgende:
[..]
Hoe verklaar je dan dat die toren in Madrid is blijven staan dan na een fikkie van dik 2 weken (die velen maler intenser was dan die van deze 2 toren?)
Blijven staan behalve het stalen gedeelte wat wel is ingestort:quote:Op donderdag 14 september 2006 19:57 schreef gaengphed het volgende:
[..]
Hoe verklaar je dan dat die toren in Madrid is blijven staan dan na een fikkie van dik 2 weken (die velen maler intenser was dan die van deze 2 toren?)
Waarom zou hij erin moeten staan?quote:Op donderdag 14 september 2006 20:25 schreef 6833-228 het volgende:
gorgg, weet jij waarom Omar Saeed Sheikh niet voor komt in het 9/11 commissie-rapport? Dat is een beetje vreemd namelijk.
2 weken? eerder 18-20 uur...quote:Op donderdag 14 september 2006 19:57 schreef gaengphed het volgende:
[..]
Hoe verklaar je dan dat die toren in Madrid is blijven staan dan na een fikkie van dik 2 weken (die velen maler intenser was dan die van deze 2 toren?)
En met die 'explosie' bedoel je zeker de enorme rookwolk onder WTC1 voordat deze instort, heel vreemd idd die rookwolk als niet lang daarvoor een 400 meter hoge toren die er pal naast stond is ingestort bovenop WTC4. Het was dus helemaal geen explosie maar gewoon de stofwolk van de ingestorte WTC2 toren.quote:Op donderdag 14 september 2006 19:54 schreef gaengphed het volgende:
[..]
Het filmpje laat ook mooi (wel van een afstand) de explosie zien aan de grond voordat de toren instort...
Om even precies te doen; Het gaat erom of de uitsrpaak al dan niet met een klinker begint, niet zozeer de spelling.quote:Op donderdag 14 september 2006 20:36 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Nee dat klopt niet BJ jong. Expert begint met een klinker, daardoor wordt 'a' 'an'.Indien een woord met een klinker begint komt er een n achter a
The World Trade Center (WTC)quote:Op donderdag 14 september 2006 04:26 schreef Apropos het volgende:
[..]
Wat een gelukkig toeval dat ´ie dan toch nog deze voordracht wist te houden![]()
http://news-service.stanf(...)dtradecenter-43.html
Bron?quote:Op donderdag 14 september 2006 20:01 schreef gaengphed het volgende:
[..]
Ik geloof dit gegeven niet. Staal kan heel wat hebben voordat het zwakker wordt en zeker gecertificeerd staal dat een heleboel behandelingen ondergaat voordat het van de band komt rollen.
Plus dat je in madrid een stuk kleiner gebouw had, de windmomenten stukken kleiner zijn en het eigengewicht stukken kleiner.quote:
Dat zeg ik ook nietquote:Op donderdag 14 september 2006 20:24 schreef Boswachtertje het volgende:
[..]
Which raises the question: what makes you an expert?
Euh ... volgens Coolguy was 100°C al voldoende om staal te doen verzwakken ?quote:Op donderdag 14 september 2006 23:30 schreef One_of_the_few het volgende:
Bron?
Bij 400°C: 100% sterkte 75% stijfheid
Bij 600°C: 50% sterkte 30% stijfheid
Bij 800°C: 10% sterkte 10% stijfheid
http://www.brandweer.nl/cms/show/id=386303 zegt toch wat anders. Je kan een mail sturen naar hen met bewijzen dat het niet klopt wat er staat, Ze staan open voor controle en aanpassingen.
quote:Op donderdag 14 september 2006 12:53 schreef CoolGuy het volgende:
Staal begint zijn sterkte te verliezen bij ik geloof een temperatuur van een paar 100 graden. Op dat moment begint het staal dus zwakker te worden. Het is niet zo dat dat dan eerst een nog eens 3 uur moet branden ofzo, voordat het staal pas zwakker begint te worden. Dat begint direct als de temperatuur bereikt wordt, en hoe langer het brand, en die temperatuur minimaal gehandhaafd wordt hoe zwakker dat staal wordt.
quote:Op vrijdag 15 september 2006 08:24 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Euh ... volgens Coolguy was 100°C al voldoende om staal te doen verzwakken ?
[..]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |