Hier kan je met die vraag terecht [Centraal] Photoshop - Vragen, tips, tuts, problemen #8quote:Op dinsdag 5 september 2006 23:22 schreef Lynx666 het volgende:
Question:
Ik erger me er al tijden over en snap niet waarom dit probleem zich voordoet, maar op een één of andere manier werkt de sneltoetscombinatie van selection inverse (Shift-Ctrl-I) zo goed als nooit. In de Keyboard shortcuts staat deze gewoon goed ingesteld. Dit dus in CS2. Waar kan dit aan liggen??
verwijs je nou de ts naar zijn eigen op?quote:Op woensdag 6 september 2006 11:20 schreef Lord Dreamer het volgende:
[..]
Hier kan je met die vraag terecht [Centraal] Photoshop - Vragen, tips, tuts, problemen #8
Topic flink geschoond, lees de OP goed door dat scheelt mij vegen.
Dat was bij mij ook altijd gokkenquote:Op zondag 17 september 2006 17:48 schreef Bubble8 het volgende:
euhm ik kan je misschien fout begrijpen maar is dit niet voor een kadertje
om je foto heen? Dit lukt namelijk wel.
Maar ik wil graag een kadertje in mijn foto zeg maar en dan in het midden.![]()
Bedankt voor de uitleg shi, tis geluktquote:Op zondag 17 september 2006 17:57 schreef shi het volgende:
oh, sorry verkeerd begrepen
als je de movetool hebt geselecteerd heb je in je optiesbalk een serie aan uitlijnh tools, waar5mee je items op lagen hoprizontaal en vertiocaal kan centreren.
daarmee lukt het wel.
leuk om te weten is dat als je een laag uit een ander document sleept met de movetool naar een ander document en je de shift toets ingedrukt houd dat dan je nieuwe loitem gecentreerd word in het document
oi leukquote:Op zondag 17 september 2006 18:06 schreef pea4fun het volgende:
[..]
Dat was bij mij ook altijd gokken
Bedankt shi voor de uitleg
ik heb trouwens uit een ander photoshoptopic een uitleg van jou (shi) over highpass helemaal overgenomen en in Word er een naslagdocje van gemaakt...ook daarvoor nog bedankt![]()
Ik vind het nog niet echt duidelijk wat jij nu voor typisch analoog aan die foto ziet. Misschien dat ie ietsje onscherper is als de digitale foto's? maar dat komt dan vaak door het scannen, of de lichte kleurzweem? Ik heb er wel een idee over, maar weet niet of het gaat werken...Ik zal eens wat proberen.quote:Op vrijdag 22 september 2006 10:47 schreef lennartb.nl het volgende:
daarom vind ik het ook zo moeilijk om te maken, omdat k het niet uit kan leggen:P
ik vind ingescande analoge foto's altijd een bepaalde soort sfeer/waas hebben wat ik eigenlijk wel heel erg mooi vind
[afbeelding]
random voorbeeldje
die analoge sfeerwaas die jij bedoeltquote:Op vrijdag 22 september 2006 10:47 schreef lennartb.nl het volgende:
daarom vind ik het ook zo moeilijk om te maken, omdat k het niet uit kan leggen:P
ik vind ingescande analoge foto's altijd een bepaalde soort sfeer/waas hebben wat ik eigenlijk wel heel erg mooi vind
[afbeelding]
random voorbeeldje
quote:Op vrijdag 22 september 2006 16:34 schreef shi het volgende:
[..]
die analoge sfeerwaas die jij bedoeltis het resultaat van slechte film en of een heel erg slechte ontwikkel/afdruk centrale. maargoed. als jij dat soort foutjes mooi vind.
laag dupliceren en iets blurren, 5 a 20 pixels en dan die laag in overlay modus zetten
laag opacity naar smaak terugbrengen en verenigen met de background. voeg eventueel nog 3% wat korrel toe. laten afkoellen en garneren met wat peterselie.
Bij shootnshop.nl vind je heel veel tutorials, die heb ik er ook tussen gezien.quote:Op woensdag 27 september 2006 00:30 schreef Sharkbite2004 het volgende:
Hmm vraagje, regelmatig zie ik foto's die van zwart/wit zijn ingekleurd, en dan niet zomaar ingekleurd maar dat het er ook nog echt uit ziet. Weet iemand een tutorial waar je kan vinden hoe dat moet? Dacht dat het was met kleur vervangen, maar kom er zelf niet uit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |