nee lieve schat, niet met mijn 56k lijntjequote:Op donderdag 7 september 2006 18:55 schreef pberends het volgende:
[..]
Hoezo uren wachten dan? Als je in de ochtend of 's nachts download gaat ie zo 200 kb per seconde.
quote:HOTSTE HUNK VAN NEDERLAND IN ONM
Sascha Visser gaat een rol spelen in de BNN soap Onderweg Naar Morgen (ONM) en dat is meteen een primeur voor Mediaplaats die eerder bekend maakte dat Ruud Feltkamp in GTST ging spelen. Sascha kennen we van de comedy's Oppassen! en Kees & Co. Binnenkort is de hunk ook naakt te bewonderen in het jongerenmagazine Hitkrant waar hij onlangs werd uitgeroepen tot lekkerste hunk van Nederland. ONM acteur Levi van Kempen (Junior) werd hiermee tweede. Andere die kans maakte op de felbegeerde titel waren o.a. Jeffrey Hamilton (Fos in GTST) en Jim Bakkum.
bron
'Geen afname tolerantie homoseksualiteit'quote:Op vrijdag 8 september 2006 13:03 schreef Sethje het volgende:
wat een homo opteren!
jouw nick verwijst anders ook niet bepaald naar de meest mannelijke onm-acteur?!quote:Op vrijdag 8 september 2006 13:03 schreef Sethje het volgende:
wat een homo opteren!
We kunnen niet allemaal ONM-freak zijn dat je daar je nick zelfs op aanpast..ik word Seth genoemd aan de hand van dit figuur..quote:Op vrijdag 8 september 2006 13:58 schreef babette21 het volgende:
[..]
jouw nick verwijst anders ook niet bepaald naar de meest mannelijke onm-acteur?!
Jeffrey Hamilton (Fos in GTST)quote:
Ik zie de overeenkomst tussen Jeffrey en een hunk ook niet.quote:Op vrijdag 8 september 2006 14:59 schreef pberends het volgende:
[..]
Jeffrey Hamilton (Fos in GTST)
wat een hunks.
Maar ik vrees het ergste, wat moet die gozerd in ONM? Ik zie liever nog een gangster erbij.
Je moet eerst lid worden als je de dvd wilt bestellen.quote:Heb je niet gewonnen, geen nood, je kunt de exclusieve collectors dvd vanaf vandaag bestellen bij BNN voor het luttele bedrag van ¤ 12,50. En goed nieuws voor alle niet leden: je krijgt er een gratis lidmaatschap bij!
Klik hier om meteen die bestelling te plaatsten.
Wat is dat voor DVD danquote:Op vrijdag 8 september 2006 15:08 schreef Iwan1976 het volgende:
Helaas geen prijs...
[..]
Je moet eerst lid worden als je de dvd wilt bestellen.![]()
quote:
quote:Bestel de ONM DVD
Bestel nu de ONM DVD – Special Collectors Edition bij BNN!
Het ONM-seizoen begon dit jaar wel héél bijzonder. Op 8 september 2006 knalde de 2500ste aflevering van de buis, een superspeciale jubileum-uitzending waarin je de soapsterren van een heel andere kant leert kennen. Met deze DVD in huis kun je deze uitzending nog lekker vaak terugkijken. En er is natuurlijk nog veel meer, want op de DVD staan scènes van ONM in Turkije, heel veel backstagemateriaal (o.a. gefilmd door Eric Bouwman), een dag uit het leven van Jop Joris en nooit eerder vertoonde castingscènes van jouw ONM-sterren!
Niet te missen dus, voor de echte ONM fan!
Exclusief voor BNN leden, de ONM DVD – Special Collectors Edition voor maar ¤ 12,50.
De 2500ste besteller krijgt de DVD persoonlijk door een aantal ONM acteurs thuisbezorgd!
bron
De 2500ste besteller krijgt de DVD persoonlijk door een aantal ONM acteurs thuisbezorgd!quote:
Wat een Talpa-cijfers. Zou ONM nog naar een ander tijdstip gaan binnen een paar maanden?quote:Op vrijdag 8 september 2006 09:58 schreef Iwan1976 het volgende:
Weer een dieptepunt voor ONM: 360.000 kijkers.![]()
LOLquote:Op vrijdag 8 september 2006 18:46 schreef Iwan1976 het volgende:
Nieuwe carrière voor Gürkan & Annelieke?
[[url=http://sjl-static7.sjl.youtube.com/vi/XU2XwIy6FNo/2.jpg]afbeelding][/url]
VR. 07-07-2006
De meiden blijken op 'm te geilen...quote:Op vrijdag 8 september 2006 19:02 schreef pberends het volgende:
Blijft een nep-moslim die Gurkan.
Ik dacht: een speciale SUPERSPANNENDE aflevering van ONM. Dit is niet eens een aflevering maar een special. Maandag dus pas de 2500ste.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |