Dus de beste video is de hoofdprijs? Ik mis zeker een paar hersencellen gezien het niet maken van die associatiequote:
ligt niet aan jouquote:Op zondag 3 september 2006 22:40 schreef peaceman het volgende:
[..]
Dus de beste video is de hoofdprijs? Ik mis zeker een paar hersencellen gezien het niet maken van die associatie![]()
Voor Knars niet....quote:Op zondag 3 september 2006 22:41 schreef ranja het volgende:
[..]
ligt niet aan jouvolgens mij zijn alle prijzen hoofdprijzen
neuh, ben meer van de vervolgvragen, he..nu ja, Tee Set---> After Tea..maar dan toch weer meer Roek's Family..whateverquote:Op zondag 3 september 2006 23:10 schreef ranja het volgende:
Toch wel, dacht dat je actueel wilde zijn
quote:Op zondag 3 september 2006 23:17 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
neuh, ben meer van de vervolgvragen, he..nu ja, Tee Set---> After Tea..maar dan toch weer meer Roek's Family..whatever
tis maar wat je leuk vindt, inkoppers vragen of proberen wat uitdagenders te doenquote:Op zondag 3 september 2006 23:25 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
True, true..
maar mijn vragen worden tenminste binnen 6 uur geraden
Live to tell?quote:Op zondag 3 september 2006 23:18 schreef belsen het volgende:
Van de week hoorde ik op radio 1 een interview met Donner over het wel of niet verbieden van de kruisigingsact van Madonna.
Welk nummer van Madonna gebruiken ze, toepasselijk, bij dit item?
Ik vind je vragen vaak best leuk, maar het zou, naast natuurlijk het al veel vaker genoemde gebrek aan bruikbare hints, vaak ook wel fijn zijn als je, naast het wel vermelde treinen, ook zou vermelden als je het bijvoorbeeld anderhalf uur mogelijk te druk hebt (want dat weet je meestal ongeveer wel van tevoren).quote:Op zondag 3 september 2006 23:29 schreef ranja het volgende:
[..]
tis maar wat je leuk vindt, inkoppers vragen of proberen wat uitdagenders te doen
Tuurlijk.quote:Op zondag 3 september 2006 23:57 schreef ranja het volgende:
Papa don't preach?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |