abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_41439922
Gebruik dit topic svp alleen voor de streamverslagen!

Vervolg op [BB6] Streamverslagen van zaterdag 02 september 2006

En wat uitleg over wat nu wel en niet een streamverslag is:

Ze slapen nog
Is een streamverslag. Beetje kort, maar soms is er niet meer te vertellen en is het wel prettig om af en toe een update te lezen, bijvoorbeeld als er al een hele tijd niet gestreamd is. Het is niet wenselijk dit vijf keer per half uur te posten.

Goedemorgen. Het is rustig in het huis, wanneer doet Big Brother die haan aan?
Dit is geen streamverslag. Het enige stukje dat voor de lezers interessant is is dat het rustig is, de rest gaat over jou als poster.

Over objectivteit:
De ene poster doet het wel, de ander niet. Een beetje satirisch je mening door laten schemeren is geen probleem. Maar de ene na de andere post iemand bashen of afzeiken is niet leuk. Dus objectiviteit is geen vereiste maar maak het niet te bont.

Over offtopic gaan:
Onderaan een post melden dat je wat anders gaat doen als je een hele tijd gestreamd hebt is niet erg. Dit is wel weer handig voor een ander die het leest en het streamen dan weer op kan pikken.
Tussen de posts door opmerken dat je de was aan het doen bent, je je doodverveelt, de bewoners saai vindt e.d. is gewoon alleen maar vervelend voor anderen om te lezen.

Smileygebruik:
Wel toegestaan, maar met mate, het leest niet prettig. Smileys als worden verwijderd, want niet objectief.

Posten dat je *** een loser en *** een trut vindt in de streamverslagen is totaal offtopic en wordt dan ook verwijderd.
  zondag 3 september 2006 @ 08:43:32 #2
138809 Nunk
Seize the night
pi_41445224
Wederom dank aan V-O-L , hier was weer niets ingevoerd .

00:08
Monique komt ook nog effe de keuken in, E10 biedt aan om een warme melk voor haar te maken en gaat meteen aan de slag. Ze vindt het wel leuk dat ze gezongen hebben voor Mikey, ze weet zelf nog goed hoe ze het vond om 15 te worden. Hilde: is ook wel een mooie dag om jarig te zijn zaterdag. Monique: we zijn toch zondag maar wordt vast een leuke dag voor hem. Ze ruiken omstebeurt eens aan de champagnekruk, hij ruikt goed!! Hilde: we mogen er niet aan likken hoor!!
E10 gaat aan tafel zitten en hilde maakt zich al meteen druk over dat hij absoluut de tafel niet mag aanraken, je vader staat voor met 5-4 dus hij maakt nu kans om de finale te winnen met 6-4.

00:12
De fles champagne is leeg, Marlies en Monique hebben het erover dat ze best zuinig aan doen met hun verdiende beloning. Marlies: ja de breezertjes staan er ook nog. Monique: ja ik zou alles meteen opdrinken. Marlies:ja maar Tijn heeft Rik en Rik wilt alles een beetje verdelen. Monique: was niks voor mij en Sabrien, wij hadden alles meteen op. Marlies: zitten ze daar lekker in het bad met een glas champagne en een aardbei erin, genieten joh. Marlies wens iedereen : slaap lekker en gaat er vandoor.

00:14
E10 heeft het over zijn nacht met Sabrina, hij kon geen kant op draaien, was veel te warm, wilde op e4en bepaald moment in zijn eigen bed gaan liggen maar kreeg de kans niet want dan ging Sabrina weer op zijn arm liggen en hij had geen gevoel meer in zijn arm. Af en toe kwam Sabrina met haar kont naar achter en dan...
.
00:16
Semih en Micheline dansen wat op de slaapkamer.

Semih gaat morgen iets bestellen voor spieren en gewrichten, zegt hij tegen Micheline. Tijn vroeg of hij dat ook mag gebruiken als het nodig mocht zijn.

00:20
De torentjesbouwenfinale tussen Jeroen en Marcel is nog steeds bezig, het is moneteel 6-5 voor Marcel en volgens Marcel wordt de strijd steeds grimmiger. Hilde en E10 zitten vol spanning te kijken, en leveren af en toe het nodige commentaar.

Marcel heeft gewonnen met 7-5!!
Hilde gaat naar bed, en de mannen vragen zich af wat wijsheid is, nog effe in de lounge gaan zitten, blikgooien of een badje nemen. Blikgooie valt af door het lawaai, daar zitten hebben ze geen trek in, dus gaan de mannen een badje nemen.

00:29
Egbert, E10 en Monique zitten wel in de lounge. Marcel komt nog effe een kijken nemen en vertelt dat Tijn en Rik Sabrina willen gaan ontvoeren om haar ook te feliciteren met de verjaardag van haar neefje. E10: ja maar ze slaapt toch? Ja zegt Egbert die moet ook gefeliciteerd worden, slapen kan altijd nog. Rik en Tijn komen luidruchtig bij ze zitten, al zwierend met zijn kamerjas zegt Rik dat hij Miss Saigon is, onderytussen is Tijn op zoek naar nootjes... Rik heeft ook geen last meer van jeuk. Egbert: komt door de champagne. Rik: ik drink in het vervolg als ik op stap ga alleen nog maar champagne. Tijn draait ook eens flink rond met zijn kamerjas en roept Batman!! Egbert rookt er ook nog maar eentje dan.

00:30
E10 is ondertussen Rik zijn danspansjes aan het uitproberen, zegt Tijn: Rik kijk eens wat Adolf aan het doen is. Rik: meer draaien met je kont.

00:40
Rik en Tin vertellen hoe ze sabrina zijn gaan wakker maken om te feliciteren. Rik: zat ze daar zo duf met zo''n doekje voor haar ogen te vragen is er een feestje, is er een feestje...Tijn: ja ze zat daar als een puppie van 5 weken die de tepel kwijt is, ik zei nog doe die oogkleppen af je denkt wel dat ik Tijn ben maar eigenlijk ben ik Egbert.

00:42
Tijn: wat ik wel effe wil zeggen, ik vind E10 steeds leuker worden, we doen net alsof hij er niet bij is, in het begin had ik zoiets van die heeft nog geen haar op zijn piemel. Monique: hij heeft ook geen haar op zijn piemel. Tijn: ja echt, hij wordt steeds leuker... E10 zit met een bedenkelijk gezicht erbij.

00:54
Ze vertellen wat grappige verhalen over vroeger, ook Monique heeft een heel verhaal die ze met een vriendinnetje beleefd heeft. Tijn: oke nu wil ik wel naam en achternaam van dat vriendinnetje. Rik gaat verder met verhalen die ze beleefd hebben bij oma België.
Tijn vond het irritant vroeger dat als zij moeder reed en hij naast haar zat, dat als ze dat remde ze haar hand voor hem hield om hem tegen te houden, maar nu doet hij dat zelf ook, zelfs toen hij nog bij de politie was en hij in een stoere gepantserde auto zat, gek dat je zoiets overneemt.
Vroeger was Rik altijd het broertje van Tijn Roovers, ik ben nu de heteroversie van hem. Nu loopt hij vrolijk overal rond en ik loop in de schaduw overal mee. Ook op de gayparade, zat ik daar en Gerard Joling zat gewoon aan de bar bij me, ik weet ook wel dat Gerard Joling geen Elvis Presley is ofzo maar toch...

00:57
Ze hebben het over dat er niemand is (in het huis) die er problemen mee heeft dat Rik homo is, en Rik begint over vorig jaar BB, dat er iemand was die homo moest spelen en dat daar best felle reacties opkwamen...Egbert: ja klopt.. Tijn: ja tuurlijk dat heb jij weer gezien. Alle bewoners batterijen wisselen.

01:25
In de slaapkamer hebben Semih, Micheline en Marcia het over de discussie van vanmiddag over dat rascisme, Semih legt het verschil uit tussen turken en marokanen. Ze hebben het erover dat ze best geschrokken zijn van bepaalde reacties van mensen. Marcia zat af en toe echt met verbazing te luisteren zei ze. Blijkbaar kan BB dit soort gesprekken niet waarderen en schakelt over naar de badkamer waar Jeroen en Marcel liggen te babbelen over nomineren, en over het feit dat ze zelf nog niet zo slecht zijn aangezien ze niet superslecht over mensen praten en dus ook niet echt roddelen.

Nadat ze flink hebben liggen weken gaan ze gezellig met zijn tweetjes douchen.

01:38
E10 werd wakker met een kutgevoel dat ie bij Sabrina in bed had geslapen. Tijn "en terecht, en terecht" Rik en al hebben ze wel gelijk het gaat hun toch gene ene moer aan en vind dat ie er schijt aan moet hebben. Egbert vind dat ie het zelf ook teveel aanwakkert, omdat als ie zelf niets zegt niemand had geweten. Hij werd zelf door E10 erbij betrokken. E10 vind dat iedereen hem in een hoekje probeert te duwen en bepaalde mensen kijken hem zo raar aan.
Rik zegt hem nogmaals dat ie daar gewoon schijt aan moet hebben, dat ie daar geen excuss voor heeft te geven. Achteraf gelul is altijd makkelijk, hij vind het ook jammer dat anderen hem in een hoek drijven.
Rik haalt de vol=vol discussie nog maar eens aan, dat iedereen z'n eigen mening mag hebben en dat ie het sneu voor E10 vond dat ie dan dichtklapt, terwijl Tijn een koning is om dat te verwoorden.

E10 zegt dat ie zich er niet kut om voelt voor zichzelf, maar om Sabrina. Rik denkt dat Sabrina dan wel gezegd zou hebben dat ie daar niet mag slapen. Ja precies, ja precies... een veel gehoorde zin van E10 op het moment.

01:44
In de keuken staan Janine en Milica samen warme melk te maken, ze smoezen wat over mensen negeren. Janine zegt een paar keer dat ze er heel eerlijk in is (over wie ze het hebben heb ik helaas niet verstaan door het kloppen van de melk)

Janine heeft wel trek in een stukje kaas, Milica vindt dat ze het dan gewoon moet pakken of anders Milica haar stukje fruit wel mag hebben.
Ze doen wat hagelslag in de warme melk en hebben nu een "fantastische" warme chocomelk, dit wordt gevierd met een dansje.

Tijn komt in de keuken nog effe tegen janine vertellen dat ze waarschijnlijk in haar normale leven zich alles wel kan permitteren, ze beaamt dit en hij regeert erop: ja maar als je jezelf hier na 3 dagen al zo erg tegenkomt en dat na een week weer helemaal kan rechtbreien (hij zei "handelen") daar heb ik echt respect voor!! Janine: dank je echt waar.

01:58
Het wordt weer drukker in de keuken, Hilde, Jeroen, Marcel en Marlies komen bij de chocolademelkdrinkende dames zitten, vol trots vertelt Janine hoe ze de chocomelk gemaakt heeft en laat de mannen proeven, de mannen vinden het ook heerlijk en willen zelf ook wel wat chocomelk hebben.

Even later zitten ze gezellig aan tafel met hun chocomelkjes

02:08
Tijn heeft moeite om niet tegen Monique aan te kruipen, zoals toen ie gisteren daar aan het voeteneind stond. Terwijl ie dan E10 wel lekker bij Sabrina ziet liggen.Tijn kan het niet zo goed hebben dat ze met 4 man E10 affikken terwijl ze er niets van weten, E10 irriteert zich eraan dat ze er haar bij betrekken en dat mensen als ze nadenken best had kunnen beseffen, dat er tussen hen nooit iets zou gebeuren.
Tijn geeft aan dat er ook meespeelt dat ze met 15 man opgesloten zitten. E10 maakt het niet uit hoe de mensen daar over hem denken. Maar ze wil niet dat ze thuis komt en dat ze dan tehoren krijgt dat ze zich asociaal gedragen heeft.

02:16
Het keukengroepje babbelt wat over eten, blijkbaar begint het hongergevoel vandaag wat meer op te spelen. Er wordt besproken wat ze nog allemaal hebben. Vervolgens hebben ze het nog maar eens over een eventuele volgende weekopdracht, misschien toch beter een fietsopdracht dat kan je als groep doen, nu met de kluizen was het maar een mislukking, niet weten hoe ze precies moesten draaien etc. Marlies geeft ook aan dat er totaal geen communicatie is geweest tussen haar en Jeroen, ze namen alles maar klakkeloos van elkaar aan en daadoor ging het dus niet . Marcel: ja zo ging het ook mis met E10 en mij, hij zei dat hij de antwoorden wel wist en ik nam dat maar aan. Marlies: we hebben ook veel te lang gedaan over die eerste som. Marcel: ja en de tijd speelt ook parten, die werkt echt op je zenuwen. Flinke lap tekst ook voor dat je moest beginnen, ik heb het wel snel gelezen maar toch had ik nog niet in de gaten wat de bedoeling was, en toen begon die tijd maar te tikken...

02:19
Ze vinden het moeilijk om van de luxeartikelen af te blijven van Rik en Tijn, ze vergeten de halve tijd dat ze er niet aan mogen komen, Hilde zag een sifaret van Rik liggen in de asbak en had zoiets van ik neem een trekje ervan, gelukkig kwam ze net op tijd erachter dat het niet mocht. Marlies zag gisteren heerlijk gewassen druiven liggen en heeft zich echt moeten inhouden om er van af te blijven. Hilde geeft aan dat dit ook een soort van beproeving voor hun is. Marlies: Ik moet er niet aan denken om op pindakaas en uien te leven. Ze denken dat het ongeveer 3 uur is, kan half 3 zijn maar ook kwart voor in ieder geval in de buurt van 3 uur.

02:26
Marlies en Hilde gaan weer naar bed en het gesprek tussen Marcel, Jeroen en Milica gaat over nomineren, Milica vraagt of ze denken dat zij genomineerd wordt. De mannen denken van wel. Rik komt ze effe welterusten wensen dus het gesprek houdt effe op. E10 komt er ook effe bij zitten.
Jeroen vraagt aan Janine of ze effe met hem komt knuffelen, Janine wilt dit wel en zegt ondertussen dat het echt een keer fout gaat tussen Tijn en Monique, die blijkbaar weer liggen te stoeien. Milica zegt tegen janine: zij denken ook dat ik genomineerd wordt, maar door de rumoer her en der krijgt ze er geen reactie op. Janine en milica besluiten naar bed te gaan.

02:27
Semih wil een koekje gaan pikken van Tijn en Rik, de rest houdt hem tegen. Semih zegt dat ie dan gewoon wacht tot iedereen slaapt. Egbert vindt het allemaal geweldig. Marlies wil wakker gemaakt worden en wil wel mee doen met Semih

Egbert zegt tegen Monique dat ze heemaal rood ziet. Monique vertelt dat die dikke weer op d'r heeft gelegen. Tijn : "Dan denken ze allemaal dat het E10 was"
Beetje vreemd..... Maar wel lekker
.
02:33
Milica, Janine en Hilde praten in bed nog maar wat na, Milica geeft aan dat de manen (Jeroen en Marcel) denken dat ze genomineerd wordt, dit zit haar blijkbaar toch wel dwars, ze wilt absoluut niet als eerste het huis uit gestemd worden, want dan ben je als eerste door de bewoners en door het nederlandse volk eruit gestemd. Hilde zegt dat ze zich er niet zoveel van aan moet trekken, er wordt zoveel geluld in het huis.
Hilde vraagt zich af hoe Janine zoveel spullen in haar koffer heeft gekregen, ja Janine heeft gewoon de beste kofferinpakmoeder ter wereld, en plots komt Rik binnen, vertelt de dames dat hij nog een setje heeft liggen die hij nog niet aangehad heeft en dit dus morgen aantrekt. Beschuldigt Hilde er lachend van dat ze de krultang van Janine gesloopt heeft. Waarop janine meteen antwoordt: nee joh is niet waar. In ieder geval wilt Rik morgen eens met BB babbelen, hij wilt een nieuwe krultang vragen voor Janine, en nog wat dingetjes..Hilde vraagt dan meteen of hij ook verf voor haar haren wilt vragen.

Marlies denkt dat het ongeveer 5 uur is nu, de rest denkt ook wel dat het superlaat is.

02:45
In de keuken: Monique, Tijn, E10, Jeroen en Marcel staan wat te vertellen. Ze vragen of Mike een jongen van 15 is maar meer 17 is of dat hij 15 is en dan meer 12. Ja zegt ze als je het overdreven bekijkt is hij meer 12. Vervolgens gaat het over de stoerpartijen, Monique heeft blijkbaar wel wat blauwe plekjes. Tijn: ja maar als iemand bijna mijn pols breekt dan zeg ik genade als ze dan nog harder mijn pols proberen te breken zeg ik weer genade maar zij vertikt het gewoon. En het eten wordt weer besproken, er zijn nog 7 speklapjes en Tijn zegt ook nog maar eens hoe vzeeer hij er een hekel aan heeft hij dat hij vanalles heeft en het niet mag delen. E10: en ik heb een hekel aan mensen die niet delen. E10: nee joh het is jullie gegund, jullie hebben het verdiend. Tijn: het betekent gewoon dat we de volgende keer maar wat minder hard ons best moeten doen. E10: nee hoor, jullie hebben het verdiend.

02:48
Monique: stel dat die telefoon gaat moeten we dan eerst met zijn alleen gaan kletsen hoe of wat. Tijn: ja kan wel, maar de eerste die erbij is en dat ding aftikt die mag als hij wilt dat ding hebben, ondanks wat de rest ervan vindt.

02:59
Monique in de badkamer tegen Tijn al fluisterend want ze durft het niet goed te vertellen: ik was hier daarstraks aan het douchen en het ging over borsten, Janine vond mijn borsten heel erg mooi. Janine zelf wilt ook wel borsten hebben, en toen zei Sabrina ja maar Monique heeft daar echt geluk mee gehad en alles is mooi genezen. Maar er is nog iemand in het huis die haar borsten heeft laten doen, ja en niet iedereen wil daar over praten en dan voel ik me echt kut, dat het daar over gaat. Tijn: maar waarom moet jij je kut voelen dan? Monique: ja gewoon, ik praat er wel makkelijk over maar anderen niet en dan voel ik me zo lullig. Ik kan ook heel onzeker over mijn uiterlijk zijn maar aan haar merk ik het heel erg...Maarja goed gewoon l.....maar moeilijk is het wel. Er werd dus flink geroddeld over iemand in die badkamer maar over wie heb ik niet kunnen verstaan.

03:08
In de slaapkamer is Tijn bij Monique op bed gekropen en is haar voeten aan het masseren. Ze vindt dat hij goed bezig is.

Hij vraagt nog maar eens wanneer dat borstengesprek geweest is, en dat hij best snapt dat ze zich lullig voelt. Monique haat het echt dat het zo gaat. Het is best moeilijk in het huis, hij betrapt zich zelf er ook steeds vaker op dat hij ligt te roddelen over andere mensen. Tijn: heb je die mensen ook gezegd dat je het daar niet over wilde hebben? Monique: kreeg ik niet echt de kans voor en als mensen het me vragen dan ga ik het niet uit de weg. (Ze fluisteren erg dus is best moeilijk te verstaan.) In ieder geval voelt Moniwue zich rot over het geroddel en ondanks dat ze er zelf niet aan meegedaan heeft voelt ze zich ook kut dat ze niks heeft gedaan om voor haar (?) op te komen.

03:15
Tijn schrikt ervan dat hij zo goed met Monique overweg kan en dat ondanks dat ze getrouwd is en 2 kinderen heeft gewoon zo tegen haar op kan liggen en zelfs in slaap kan vallen. Tijn: Ik had ook tegen E10 gezegd toen ik gisterenavond hier zo bij je stond dat ik echt moeite had om geen knuffel bij je te halen, vond ik echt verschrikkelijk. Ik weet niet goed hoe ik het moet zeggen, het klinkt allemaal zo cliché, maar je hebt alleen maar elkaar, je zit gewoon 24 uur met elkaar opgescheept. Monique fluistert, slaat haar handen voor haar gezicht en giechelt iets terug... Fucking hell zegt Tijn dat heb je toch wel door?

03:23
Tijn en Monique hebben een gesprek over muurtjes optrekken om jezelf, is misschien wel de makkelijkste manier maar beiden zijn ze niet zo. Ze zijn beiden te open om een spelletje te spelen, gewoon zichzelf zijn is het beste.

03:29
Tijn en Monique spreken hun bewondering uit over Janine. Dat ze ondanks haar zware antibiotica, het eten wat ze niet lust en het feit dat ze buiten alles best makkelijk kan krijgen hier haar mannetje toch zo goed weet te staan.
Ze hebben het over de schoonmoeder van Monique...E10 komt binnen en vraagt wat ze aan het doen zijn, beiden laten zien dat ze de handen boven de dekens hebben. E10: maar wat jullie met jullie voeten doen zie ik niet. Die liggen gewoon onder de dekens zegt Tijn. E10 gaat weer weg en ze gaan weer verder met hun gesprek over haar schoonmoeder, dat die nu wel zal balen als ze haar zo ziet (verder zeer moeilijk te verstaan)

03:35
Tijn vindt hun kamertje wel knus, alhoewel hij in deze kamer wel meer het gevoel heeft dat hij bekeken wordt, hij vraagt zich ook af of ze hier goed kunnen slapen het is behoorlijk warm en koud slapen is toch beter. Monique zegt dat ze thuis eerst op haar linkerzijde gaat liggen en dan wat nadenkt, vervolgens op haar rechterkant draait en dan in slaap valt, hier wilt dat niet echt lukken. Tijn vraagt haar aan welke kant ze normaal slaapt. Monique: ik denk aan deze kant. Tijn: nee niet hier maar thuis. Monique: ja ik denk deze kant maar weet het niet zeker. Tijn: als je thuis aan het voeteneind je bed aan het opmaken bent slaap jij dan rechts of links. Monique twijfelt nog steeds maar denkt wel dat ze rechts slaapt.

03:40
Tijn vindt het schitterend dat E10 kwam kijken wat ze aan het doen waren. Monique vindt hem (E10)wel lief dat hij zich zo'n zorgen maakt steeds. Ze inden het in ieder geval wel grappig dat de rest zich nu afvraagt wat zij aan het doen zijn in bed. Tijn vindt het prachtig dat E10 praat alsof hij president geweest is maar ondertussen pas net zijn rijbewijs heeft. Tijn zegt dat hij naar bed gaat, waarop Monique iets terugfluistert, en Tijn antwordt: ja net als sabrina maar jij hebt een oudere kop. Tijn meldt Monique nog effe dat als hij dadelijk haar kamer afgaat dat hij zijn lul rechthangt, zodat ze wat gaan denken. Nee niet doen zegt Monique. Tijn: jawel dat is grappig.

03:46
Tijn vraagt aan Monique wie zij gaat nomineren, ze zegt dat ze het echt niet weet. Ze is daar niet zo mee bezig zegt ze. Ze vraagt aan tijn wie hij denkt met wie ze wat minder heeft. Tijn: ik denk Marcia, Milica en Hilde. Kom op zeg nou wie...kom op lul er niet over heen...zeg met wie jij het minste hebt....Monique: dat weet je toch wel? Tijn: die wat ik zei? Monique: deels.
Tijn: ik verveel me eigen de tering, maar jij wilt slapen he, ik ben nog niet moe. Monique: ik ook niet maar wil toch slapen voor Marcel en E10 komen. Tijn: maar ga je nu Hilde nomineren? Maar vooralsnog laat ze niks los. Tijn zegt dat hij met Rik wel overlegt op wie ze gaan stemmen, en dat hij denkt dat Marcel, Jeroen en E10 dat ook gaan doen. En van Hilde en Milica verwacht hij ook niks anders. Tijn: heb je dan met niemand problemen in het huis? Monique: vandaag heb ik wel wat met iemand gehad. Tijn: ik heb mensen met wie ik wat minder heb, en er zijn mensen aan wie ik me enorm irriteer, ja en dan heb ik ook nog die joker...Ik zat ook als eerste in de DBK met dat eten, ik won met touwtjespringen, de kluis open en ik heb een joker dat zijn dus 4 dingen waar ze hier ook gaan denken hey ho!

03:54
Tijn: jij en Sabrina gaan echt ver komen, je hoeft maar in bad te zitten en dan heb je ze allemaal in je zak. Monique: nee joh zijn allemaal jonge meiden die stemmen. Tijn: ja die stemmen voor de romance tussen jou en mij.

04:04
Tijn zegt dat hij zonder Rik niet het huis in was gegaan, of alleszins al eerder was opgestapt maar nu doet hij dit samen met zijn broertje en heeft hij zoiets van ik laat me het huis niet uithufteren door van die malloten.
De kluisopdracht bespreken ze nog maar eens, hij vraagt hoever ze gekomen zijn met de sommetjes. Monique: ja tot aan het einde. Tijn lacht ook nog maar eens over de brief van de jokers, Rik 100 euro, ja dan kan je mij een spuitje geven, Tijn 29.200. Monique: heeft Semih daar nog wat over gezegd? Tijn: ja het zat hem wel dwars, het zat hem ook dwars dat Micheline zo hoog geboden had, we hebben het er kort en bondig over gehad.

04:11
Monique vertelt hoe het er aan toe ging met het bieden voor de joker in de DBK, ze begon met 2200 euro, ja zei BB toen met een sinterklaasstem:Je hebt 30000 hoor!! (ze krijgt namelijk een sinterklaasgevoel bij de stem van BB) Ze twijfelde toen of ze 30000 zou bieden maar dat vod ze aso. Oke ze ging wat hoger, en BB zei je hebt wel veel vertrouwen in je medebewoners. Vervolgens mocht ze haar laatste bod uitbrengen mar ze durfde toch niet veel hoger. Tijn vertelt nu zijn gesprek met BB kwa bieden, hij begon op 7500 ofzo en BB gaf aan dat dat niks was en dat hij achteraf ook met de joker kon handelen, toen dacht hij oke mijn broertje blijft er toch langer in dus bood ik 29.200. BB vond het een prachtig bod en toen Tijn de DBK verliet voelde hij zich toch wel klote.
Tijn zegt dat hij weer weg gaat uit de slaapkamer omdat ze nu toch wel genoeg over hem en haar zullen denken in de keuken. Monique: ach laat je mij alleen in het donker... Tijn geeft haar een kusje op haar wang en gaat er vandoor.

04:19
Tijn komt in de keuken bij Marcel, Jeroen en E10. E10 vraagt waarom hij zo'n grijns heeft en Jeroen wilt meteen weten of er nog een gezellige sfeer hing daar. Tijn zegt alleen maar dat Sabrina lag te slapen en ze gefluistert hebben en allerlei verhalen over vroeger verteld hebben. En dat ze nu op haar linkerzijde ligt om dadelijk op haar rechterzijde te gaan en dan in slaap te vallen. Owh zegt E10 wij hebben soms hier ook gefluistert doe je automatisch als iedereen slaapt. Vervolgens leggen de anderen uit hoe zij op hun zij gaan liggen en gaan slapen. Tijn zegt tegen E10: ik heb jou in ieder geval verlost van dat gezeik voor 1 avond. E10 dat is dan wel weer waar, maar ik heb er bij geslapen. Tijn: ja maar die van mij is getrouwd. Waar lullen we eigenlijk over?
Tijn: weet je wat het is we krijgen hier straks ruzie om een stukje appel of een stukje kaas ofzo, maar we hebben alleen maar elkaar hier, dus als je iets lolligs mee maakt hier met iemand, dan vertel je dat weer tegen iemand en dan ben je dus eigenlijk aan het roddelen, iets anders heb je hier niet. Jeroen zegt dat zij ook zoiets al zeiden toen ze in bad zaten.

Ze (Marcel, Jeroen en E10) proberen hem uit te horen over wie hij gaat nomineren, hij laat zich echter niet vangen en geeft gewoon aan dat er 3 mensen zijn met wie hij het iets minder kan vinden en daar zal hij dan wel iemand uit gaan kiezen.

04:25
Tijn: ik denk dat ik wel genomineerd wordt, ik heb tenslotte die joker, Monique niet denk ik. Jeroen: jij denkt Monique niet omdat jij haar leuk vindt? Tijn: nee ik denk dat gewoon. E10: Rik wordt ook niet genomineerd denk ik. Tijn: nee Rik misschien ook niet, Semih zeker weten wel, die is net zoals ik, die gooit ook gewoon alles eruit wat hij wilt zeggen heeft ook geen blad voor zijn mond. Vervolgens hebben ze het erover of er nu ook al tactisch genomineerd wordt of op gevoel.
I'm a runaway train on broken track
I'm a ticker on a bomb, that you can't turn back this time
  zondag 3 september 2006 @ 08:49:22 #3
138809 Nunk
Seize the night
pi_41445241
08:45
Iedereen slaapt.
I'm a runaway train on broken track
I'm a ticker on a bomb, that you can't turn back this time
pi_41445273
Alles rustig in het huis

Stream 1 : Jeroen en Tijn
Stream 2 : Marcia, Semih en Micheline
Stream 3 : Monique en Sabrina
Stream 4 : WC en gang
"Ik wou dat Tanja er nog was, daar kon je tenminste goed mee praten" - Joost Hoebink
Nihil volentibus arduum est
pi_41445504
Een zusje (ik denk Monique) doet uitgebreide yogaoefeningen (zonnegroet?) . De rest van het huis lijkt nog in diepe rust te zijn.

Ze lijkt haar Zen niet echt te kunen vinden en na een paar gemompelde "shits" gaat ze aan de tafel zitten. Ze kijkt een beetje moeilijk/sip/bezorgd. Na kort te hebben gezeten, doet ze nog een poging, dit keer met een andere reeks bewegingen.

Ze stopt ermee. Swiffert wat en gaat vervolgens in yogahouding (kleermakerszit) op de zojuist geswifferde grond zitten. Deze houding houdt ze niet lang vol. Ze trekt eerst 1 en vervolgens 2 knieen op, ze kijkt bezorgd, poert wat in haar oog en doet nog een poging met de houding.

Na enkele minuten houdt ze er mee op en haalt een glas water in de keuken om daarmee op de bank te gaan zitten.

Op stream 1 ligt iemand bizar oncharmant en luiddruchtig te snurken. (inmiddels is het kwart over tien.)

Het zusje doet weer wat lichamelijke oefeningen. Opdrukken, spieren strekken ed. Ik heb af en toe het idee dat ze haar tranen moet wegknipperen, maar het is niet heel duidelijk.

Om 10.34 schalt de haan door het huis!

Na het gekukel van de haan positioneert Monique zich op een bankje naast het zwembad. De bewoners staan langzaam op. Janine en Tijn zie ik lopen. Dan roept BB dat alle bewoners de batterijen moeten wisselen. Iedereen loopt in zijn/haar slaapkleding naar de batterijwissel. Marcel kletst Tijn Amicaal/Homo erotisch (doorhalen wat niet van toepassing is) op de blote buik. E10 begint gelijk te murmulen naar Sabrina. En Tijn gaat direct op zoek naar Monique.

Monique vertelt aan Tijn dat ze de reeksen van Yoga niet meer weet. Dat zat haar dus dwars. Tijn vraagt aan Monique wat haar dwars zit. Zij geeft aan hier niet over te willen praten en lijkt weer vol te schieten. Vervolgens zitten ze een tijdje zwijgend bij elkaar. Vervolgens begraaft Tijn Monique onder een stapel kussens, waarna hij wegloopt en wordt afgewisseld door Sabrina.

[ Bericht 16% gewijzigd door DancingPhoebe op 03-09-2006 10:46:30 ]
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
  † In Memoriam † zondag 3 september 2006 @ 09:53:02 #6
13819 Loedertje
Trotse GILF.
pi_41445506
Sabrina of haar zusje geeft een one man show en is bezig met ochtendgymnastiek.
pi_41445512
Monique is wakker en gaat in de keuken een glas water inschenken. Ze zit even op de rand van het zwembad en gaat terug naar de keuken.

Ze gaat weer naar de lounge en stelt de riem van haar zender bij. Ze gaat zitten bij de tafel.
Ze pakt de Swiffer , maakt de vloer in de lounge kort schoon.

Ze maakt de zonnegroet (uit de Yoga) een paar maal.
"Ik wou dat Tanja er nog was, daar kon je tenminste goed mee praten" - Joost Hoebink
Nihil volentibus arduum est
  zondag 3 september 2006 @ 10:12:00 #8
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_41445638
Stream 1 en 2 nog steeds op de slaapkamer, stream 3 en 4 op Monique (of Sabrina).
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
  zondag 3 september 2006 @ 10:25:58 #9
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_41445761


(Mike 1964)
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
pi_41445808
"Ik wou dat Tanja er nog was, daar kon je tenminste goed mee praten" - Joost Hoebink
Nihil volentibus arduum est
  zondag 3 september 2006 @ 10:36:39 #11
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_41445916
De haan kraait!
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
pi_41445921
De haan gaat

Monique verlaat de zitkamer waar ze haar oefeningen deed, en gaat weer naar het zwembad. Daar gaat ze op een bank liggen.

Speaker : Alle bewoners moeten hun batterijen wisselen
"Ik wou dat Tanja er nog was, daar kon je tenminste goed mee praten" - Joost Hoebink
Nihil volentibus arduum est
  † In Memoriam † zondag 3 september 2006 @ 10:56:31 #13
13819 Loedertje
Trotse GILF.
pi_41446203
De zusjes bespreken uitvoerig de borsten van iemand anders

*We zijn natuurlijk allebei zelf ook heel ijdel..maar als ut erop aankomt...dan zijn we allebei natuurlijk rozijntjes...*

quote:
Op zondag 3 september 2006 11:02 schreef Nostalgist het volgende:

[..]

De uitspraak was "zwijntjes". Zo voelen ze zich als ze geen makeup op hebben.


[ Bericht 36% gewijzigd door Loedertje op 03-09-2006 11:05:19 ]
  zondag 3 september 2006 @ 12:25:07 #14
134697 Bergie88
Plan Do Check Act
pi_41448022
In de lounge word er gepraat over computers. Micheline weet er heel wat vanaf. Zelf heeft ze een Apple notebook. Het kleine scherm maakt haar weinig uit. Ze vind het eigenlijk wel handig.

Voor de rest weten de andere bewoners maar weinig vanaf.

klokt uit
  zondag 3 september 2006 @ 13:38:53 #15
68625 flugeltje
Live vanuit Tilburg...
pi_41449655
Rik is naar de dbk geroepen, er is een brief!

Er volgt echter een soort van streamlock en het enige wat ik eruit kan halen is dat ze naar de slaapkamers moeten. Vervolgens hoor of zie ik niets meer.
Op donderdag 12 oktober 2006 09:27 schreef SCH het volgende:
flugeltje is een kloon van yvonne toch?
  zondag 3 september 2006 @ 13:45:39 #16
22416 elcastel
Maggot Brain
pi_41449786
En nu ging Hilde naar de DBK.
The Hick from French Lick
The camera always points both ways. In expressing the subject, you also express yourself.
  zondag 3 september 2006 @ 13:48:00 #17
68625 flugeltje
Live vanuit Tilburg...
pi_41449837
Vanuit de slaapkamer wordt Hilde naar de dbk geroepen. (nomineren begonnen?)

Vervolgens schieten alle streams weer op streamlock, het is me volstrekt onduidelijk waarom we niet in de slaapkamer mee mogen kijken.
Op donderdag 12 oktober 2006 09:27 schreef SCH het volgende:
flugeltje is een kloon van yvonne toch?
  zondag 3 september 2006 @ 14:03:17 #18
156644 toxikon
totale uitverkoop
pi_41450187
geen geluid op de streams en alleen de gang te zien op alle 4 de cams. nu is marcia aan de beurt voor de dbk.
afwachten maar weer tot er wat gebeurt
alles moet op
pi_41450533
Nog steeds de streams op de gang en Sabrina moet haar zender checken.
Het zal een saaie lange dag worden want na de nominaties mag er niet meer over gesproken worden tot morgenavond denk ik.
Morgen is er weer een dag !
  zondag 3 september 2006 @ 15:06:25 #20
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_41451708
Janine is naar de DBK geroepen. Alle streams nog op de gang. Geen geluid van de bewoners.
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
pi_41451854
Zit achter pc met BB-schermpjes op achtergrond ... hoor een gekreun en gehijg denk wat zou dat zijn...

OOOooohhh 't is Jaine die haar behoefte deed.
pi_41451901
Ze zijn nog steeds bezig met de nominaties. Janine kwam net terug uit de DBK en rende als een gek naar de wc.. Steunde en kreunde wat.



Nu is Tijn aan de beurt om te nomineren...

Nog 8 te gaan na Tijn.

[ Bericht 14% gewijzigd door #ANONIEM op 03-09-2006 15:15:08 ]
pi_41452924
Egbert zit nu in de DBK
De gang is leeg, op een paar tulpen na: 2 gele, 2 rode en 3 paarse. Wat groene stoeltjes en een Jean de Boevrie gestylde tafel met vetplanten.
Het laminaat ligt strak en glimmend te wachten op de naderende voetstappen.
Doodste stilte.........................

Jatte Monique net een appeltje ? of een stukje plant ?

[ Bericht 1% gewijzigd door kleinzusje op 03-09-2006 16:16:55 ]
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_41453158
Marlies reest naar de Plee................. na haar DBK gesprek
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_41453299
Milica reest ook naar de plee......................... wat er gebeurt er toch in die DBK ???
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
  zondag 3 september 2006 @ 16:11:24 #26
22416 elcastel
Maggot Brain
pi_41453327
Marcel is als laatste naar de DBK nu. De volgorde is geweest :

1. Hilde
2. Rik
3. Marcia
4. Etienne
5. Sabrina
6. Semih
7. Janine
8. Tijn
9. Micheline
10. Jeroen
11. Monique
12. Egbert
13. Marlies
14. Milica
15. Marcel

Janine (incluis de nodige geluiden), Tijn, Marlies en Milica gingen na het DBK bezoek direct naar het toilet, Semih leek boos terug te komen en meer is er eigenlijk niet gebeurt de laatste anderhalf (!!!) uur.
The Hick from French Lick
The camera always points both ways. In expressing the subject, you also express yourself.
pi_41453563
Actieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee: degene die net naar de wc zijn gegaan delen nu broodjes uit
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
  Moderator zondag 3 september 2006 @ 18:22:52 #28
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_41456665
Een gesprek tussen 'Mo' en 'Sa' in de slaapkamer. Ze bespreken de overige bewoners. Volgens Monique moet Marcia voor andere mensen kunnen zorgen. "Zodra dat niet kan, dan komt ze zichzelf tegen en raakt ze in de knoop."

Het valt de zusjes op dat er maar weinig mensen zijn die veel over zichzelf durven los te laten. "Je hebt Etienne, die gaat er helemaal voor. Tijn vertelt ook wel veel over zichzelf.. maar dat was het wel."

Monique is graag bij het zwembad. Dat voelt ze als "buiten zijn."

Even later is Etienne ook in de slaapkamer. Monique zegt tegen hem dat zij de "get along-gang" zijn.
"Ja" zegt Sabrina, "wij zijn de get along-gang".

Na nog wat gekeuvel komt het gesprek op de nominatie-uitslag van morgen.
"Er wordt vast geen flikker aan" denkt Monique. "Er moet er gewoon eentje naar die kamer en dan... "
Sabrina wil weten wat de anderen morgen voor kleren aan gaan trekken. "Dat maakt toch niks uit?" zegt Monique.
Etienne: "Ze zien me nu toch ook? Ik heb zoiets van flikker maar een eind op."
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
  zondag 3 september 2006 @ 18:37:45 #29
134697 Bergie88
Plan Do Check Act
pi_41457066
Er zit een groot aantal bewoners in de lounge. Ze praten over naaktfoto's en het staan in de playboy. Rik en Janine zouden het meteen doen. Milica heeft geen naaktfoto's maar zou ze graag willen.

De borsten van Georgina Verbaan komen ook aan bod. Micheline heeft grotere borsten gekregen door de pil.



Verder liggen Jeroen en Milica lekker tegen elkaar aan.

BB bewoners die in de playboy hebben gestaan, Titara, Kelly en Sabine. Dit zijn de ex-BB die de bewoners op weten te noemen. Wel is heel duidelijk dat Janine alle playboys thuis heeft. Ze weet zelfs op welke manieren ze erin staan. Houding zeg maar.
  zondag 3 september 2006 @ 18:49:53 #30
134697 Bergie88
Plan Do Check Act
pi_41457411

In de badkamer staat E10 weer op te scheppen over zijn sexverhalen tegenover Sabrina en Monique. Hij vertelt ronduit over zijn sexavontuur tijdens het afgelopen WK met een vriendin. Het was echt een 'Hengst" waar hij mee in bed lag.

In de lounge gaat inmiddels het verhaal niet meer over naaktreportages en de 'Péé'(playboy). Er wordt kort over weekopdrachten gesproken. Over een mogelijke fietsopdracht. Dat is niet aan Rik besteed. Hij en Micheline maken liever nog wat kluizen open.

Hilde telt haar cigaretten vooraad nog even en Milica en Janine hebben de lounge verlaten. Daarna volgt een gesprek over wie welk cigaretten merk rookt. Alle merken worden op rare manier afgekort.



Millica is weer terug. Marcia verteld dat zij Ingrid had gezien in het kick-off publiek. Andere bewoners hadden er veel meer gezien. Ze verbaasde zich over hoe "mooi" Bridget eruit zag. Jeroen vond het decoleté van Bridget erg seksie.

Ronde de afzuigkap in de keuken verzamelen zich Marlies, Micheline, Egbert en Semih. Deze zingen wat kinderen voor kinderen liedjes.

klotk uit
pi_41463920
tijn en monique zitten op een slaaplamer. Monique ligt op bed en tijn hangt naast haar bed, egbert komt binnen en monique en tijn gaan op hun kop staan, Tijn doet er "een gespreide eagle bij
  zondag 3 september 2006 @ 22:06:08 #32
16305 Jappie
parttime reverend
pi_41464005
22.00

Tijn en Monique waren prive in gesprek waarbij het er veel van weg had dat Tijn verder wilde gaan waar hij gisteren gebleven was. (het indoctrineren van Monique)
Monique reageert afhoudend maar is wel gecharmeerd van de aandacht. (zo lijkt het althans!! )

Egbert komt binnen en verstoord het moment...

Aan de eettafel zijn Semih;Jeroen en Marcel in gesprek. Ik hoorde Semih iets zeggen over dat hij als hij zijn favoriete nummers te horen zou krijgen in het huis dat hij dan helemaal zou ? flippen?
Lijkt er iig op dat ook daar de gespreksstof daar redelijk neutraal is.
pi_41464274
Ebert is koffie aan het halen en de versieract van tijn gaat maar door: stoer elke keer weer een poging doen, zielig een beetje geblesseerd raken, stoer roepen er is niks aan de hand en weer door gaan.
En het mislukt al weer. Tijn scheld een eind in de rondte. Monique: misschien moet ik even weg en kan je oefenen en dan je Gilles de la Tourette gescheld rustig erbij doen
pi_41464586
Het wordt niks Egbert is terug met de koffie en blijft er bij zitten. Tijn oefent maar door.
Dat is Egbert toch te veel en gaat ook mee doen.
Monique heeft hete oksels ( zweet dus) Maar is ook ingesmeerd met iets door Tijn
Tijn probeert stoer nog een trucje van vroeger te doen maar dat mislukt jammerlijk.
Monique ziet het grinnikend aan.
Oje Etienne komt binnen en moet meedoen. Hij doet niets, want kan niet met zijn schouders.
Etiennne wordt ingesmeerd door Monique en Tijn blijft door oefen. Ik zie nu dat Etienne ingesmeerd wordt met tijgerbalsum. ( TjeeZit dat ook op de geschoren oksels van MOnique??)
pi_41464620
tijgerbalsem natuurliijk
pi_41465506
Effen iets gemist want Monique is plotseling in haar "spotoutfit "
Tijn en Egbert zijn er ook nog steed. Monique gaat op haar hoofd staan in yoga houding en zegt: Ook weer een nieuw standje erbij. Ja gne gne gne gne zegt Egbert.
Er wordt gegrapt over de zwemband, vetrol van monique ( heeft ze die dan?)
( Het is allemaal op een puberaal nivo van heb ik jou daar)
Hupla Tijn ook met zijn kromme poten in de lucht
Monique: Ik heb een turnwedstrijd gehad voor de A selectie en stond op mijn hoofd en kon niet verder. Helemaal vast. Ik dacht nog: NU moet je doorrollen en ik keek naar de tribune en zag Sabrine van schoot naar schoot hoppen. Ik heb het wel gehaald trouwens
pi_41465698
Ze ( Tijn en Monique) zijn aan het stoeien. Genade is stop maar zij zegt geen genade en Tijn laat uiteindelijk maar weer los terwijl ze niet "het woord"zei ( watje)
(Ik krijg steeds meer het idee dat Monique zig veel dommer voordoet dan ze is) Daar is ze wel een meester in vind ik.
pi_41466104
Monique gaat naar de rest en laat zien waar ze mee bezig waren Rik probeert ook op zijn kop te staan . Heel opvallend: OP het momet dat Tijn en Monique de aandacht trekken gaan Etienne, Marcel onde aanvoering van Milicia er van door. Marcel komt weer terug om te tossen voor de "bouwedstrijd"
pi_41466553
WORDT GEEN VRIENDJE VAN SABRINE: ze verteld nnet wie er allemaak doodzijngegaan aan ziektes of aan zelfmoord. Dat zijn er nogal wat. NU vertet Marlies over een iemand die een jaar voor zijn suisideag een datum geprikt had en er een dagboek over heeft geschreven.
Volgens Sabrine ( O nee monique) maken mensen een stofje aan om geen zelfmoord te plegen en degene die zelfmoord plegen maken dat niet aan maar een zin later heeft ze het over depressie en geeft ze een "normale"reden.
pi_41466875
Ik probeer het te volgen maar Monique is met een verhaal bezig en associeert alles aan elkaar vast. ( luisteraars: Semmie en vriendin, zussie, egbert Mascha en Marlies)Zij kan niet goed tegen het gebrek aan zonlicht in ded winter en wordt dan depressief ( wel of niet een dipje wordt niet helemaal duidelijk) Dit wordt per jaar erger. Ze heeft een AC pil en die heeft ervoor gezorgd dat ze depresief is geraakt maar dan op zo'n manier dat ze naar haar eigen deprtessie zat te kijken Haar vader heeft haar "opgepikt"en is heel veel naar haar toe gegaan.
Vader heeft haar min of meer gered.( De details kunnen wel iets anders zijn).
pi_41467157
Ondertussen blijven de streams Tijn volgen.Die heeft nog wat "op zijn hoofd staan oefeningen gedaan, heeft wat heen en weer gelopen en zijn schoenen opgeruimd Hijst zich in een kamerjas en haalt zwijgend een glas water loopt naar zijn bed, hijst zich in zijn zwembroek en gaat naar het zwembad
pi_41467378
Wat is er gebeurd met Etienne?Marcel doet hem een mitella om
Etienne kijkt regelmatig even of zijn mitella wel gezien wordt Is de strijd tussen Tijn en Etienne begonnen. Met een van de zusjes als inzet?

ik stop er mee morgen is er weer een dag
pi_41468931
Streamers ( en v-o-l ) bedankt voor de verslagen!

Verder in [BB6] Streamverslagen van maandag 04 september 2006
  maandag 4 september 2006 @ 00:02:50 #44
68625 flugeltje
Live vanuit Tilburg...
pi_41468958
tnx
Op donderdag 12 oktober 2006 09:27 schreef SCH het volgende:
flugeltje is een kloon van yvonne toch?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')