Neequote:Op donderdag 7 september 2006 14:33 schreef fotoloog het volgende:
Dan zal het de radioweg zijn?
And we have a winner! Je mag een nieuwe postenquote:Op vrijdag 8 september 2006 09:29 schreef Gellius het volgende:
Copernicusstraat?
Dat plaatje hoort nog bij de vorige vraag. Je kan niet wachten hèquote:Op vrijdag 8 september 2006 14:21 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
jan van galenstraat?
Goed, post maar een nieuwequote:Op zaterdag 9 september 2006 12:57 schreef Everett het volgende:
Nieuwe Achtergracht
Kijk, dat schiet op. Zullen we dan die van mij nog even snel meenemen?quote:Op woensdag 13 september 2006 15:50 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
nee nee dit is de burcht op de Henri Polaklaan....
Iemand anders mag een niewue plaatsen
Amsteldijk, was 't.quote:Op woensdag 13 september 2006 15:52 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
amstel..... gemeentearchief
volgende mag een nieuwe plaatsen
Dan had je hier al een halve dag eerder op kunnen swieren.quote:Op woensdag 13 september 2006 19:34 schreef SpecialK het volgende:
Westerpark. Als er van de winter ijs ligt dan koop ik schaatsen.
Ik heb het dus niet goed of wat bedoel je?quote:Op woensdag 13 september 2006 20:10 schreef Thorical het volgende:
[..]
Dan had je hier al een halve dag eerder op kunnen swieren.
Dit was een hint SpecialK, een hint. En helaas een fout antwoord.quote:Op woensdag 13 september 2006 20:18 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Ik heb het dus niet goed of wat bedoel je?![]()
Het is niet goed.quote:Op woensdag 13 september 2006 20:54 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
Sarpahti Park..
Als het goed is mag iemand anders een nieuwe posten
Het is zelfs het Oosterpark met ouwe mannetjes en sigaren. En zonder midlife figuren met verslaving.quote:Op woensdag 13 september 2006 21:02 schreef SpecialK het volgende:
Het zou ook oosterpark kunnen zijn.
Toevallig had ik nog een leuke gemaakt deze weekquote:Op woensdag 13 september 2006 21:14 schreef Thorical het volgende:
[..]
Het is zelfs het Oosterpark met ouwe mannetjes en sigaren. En zonder midlife figuren met verslaving.
Ik heb nu nog 2 foto's in de aanbieding maar als je iets leuks hebt dan graag 1 van jou, SpecialK
Hij is mooi, met de juiste tags.quote:Op woensdag 13 september 2006 21:16 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Toevallig had ik nog een leuke gemaakt deze week.
[afbeelding]
Verkeerde kant van de stad. Wat zijn tags?quote:Op woensdag 13 september 2006 21:23 schreef Thorical het volgende:
[..]
Hij is mooi, met de juiste tags.![]()
En ik kom niet verder dan het Muiderpoortstation.
Er is nog maar 1 station in het westen dat ik zou gebruiken buiten het Sloterdijk station om, en dat is station Lelylaan.quote:Op woensdag 13 september 2006 21:25 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Verkeerde kant van de stad. Wat zijn tags?
info wiki.quote:Een metatag is een specifiek metadataveld. Het geheel van metadata behorende bij een bepaald document bestaat dus uit een of meerdere metatags.
Metatags kunnen, onder meer, (correct) gebruikt worden om (niet normaal zichtbare) informatie op te nemen omtrent de inhoud van en website of een webpagina. Hiertoe wordt in de code van de pagina eerst een aanduiding van het type informatie opgenomen, en daarna de informatie zelf. Die laatste kan beschrijvend van aard zijn, of kan een opsomming van trefwoorden bevatten.
Voorbeelden van metatags zijn "Auteur = Oscar Wilde" of "Het jaar van uitgave van dit document is 1988." Het eerste voorbeeld is beter te gebruiken door computers doordat het van een duidelijke syntax gebruik maakt: "naam van tag = beschrijving". Het tweede voorbeeld gebruikt natuurlijke taal als syntax, wat voor mensen plezieriger oogt, maar voor computers moeilijker te interpreteren is.
[/q]]quote:[q] dit staat tussen
Reken ik goed!quote:Op woensdag 13 september 2006 22:04 schreef Noork het volgende:
Haarlemmer Houttuinen?
opperde Noork.quote:Haarlemmer Houttuinen?
riep SpecialK.quote:Reken ik goed!
Heeft weinig met een botenhuis te maken.quote:Op donderdag 14 september 2006 00:00 schreef Thorical het volgende:
Aan de ene kant denk ik aan een botenhuis.Maar waar, ik weet het nog niet.
Aan u dus de nieuwe fotoquote:Op donderdag 14 september 2006 20:25 schreef SpecialK het volgende:
Plantage Muidergracht?
Neen. Maar wel erg dichtbij.quote:Op vrijdag 15 september 2006 21:03 schreef Hagelkaas het volgende:
Station Spaklerweg?
Je was me voorquote:Op zaterdag 16 september 2006 11:50 schreef Omnifacer het volgende:
Van der Madeweg?
Omnifacer +1quote:Op zaterdag 16 september 2006 11:50 schreef Omnifacer het volgende:
Van der Madeweg?
Heb je ooit over de westermarkt gelopen?quote:Op zondag 17 september 2006 20:07 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
westermarkt???
Als ik het goed heb mag iemand anders een nieuwe plaatsen, heb geen zin om een foto te uploaden en te zoeken etc...
Het is goed...dus iemand anders mag een plaatje neerzettenquote:Op maandag 18 september 2006 14:24 schreef SpecialK het volgende:
Jan van Galenstraat?
Als ik het goed heb mag iemand anders in mijn plaats een plaatje neerzetten (ik zit op m'n werk)
Als dit de westermarkt is dan ben ik geen amsterdammer.quote:Op zondag 17 september 2006 20:07 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
westermarkt???
Als ik het goed heb mag iemand anders een nieuwe plaatsen, heb geen zin om een foto te uploaden en te zoeken etc...
Leidsestraat, uitzicht op het Leidseplein.quote:Op maandag 18 september 2006 15:36 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
Moeilijke dan................
[afbeelding]
DigiPire... Je hebt het goedquote:Op maandag 18 september 2006 17:53 schreef DigiPire het volgende:
Utrechtsestraat kijkend naar het Rembrandtplein?
quote:Op maandag 18 september 2006 19:03 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
[..]
DigiPire... Je hebt het goed
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |