Naomi zong daar in de goede tijd.quote:Op vrijdag 1 september 2006 15:08 schreef ranja het volgende:
Space Siren
Wat heeft Heights met Seesaw te maken
quote:Op vrijdag 1 september 2006 15:38 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
..en TOCH is het jammer dat bij dit soort vragen (in dit geval) Grobbel niet het punt krijgt..
Ik heb van best een aantal van deze bandjes CDs in mijn bezit, en ik hou sowieso een database van mijn collectie bij waarin ik dingen als label/platenmaatschappij ook in noteer, dus wat dat betreft was dit niet eens zo'n lastige opgave. Verder heb ik in een grijs verleden ook nog wat gedaan met festivalorganisaties e.d., en daar is ook nog wel wat van blijven hangen.quote:Op vrijdag 1 september 2006 15:44 schreef bukgeit het volgende:
Heb je dat Gegrobbeld?
Da's ook een beetje tactiek, als Grobbel nou even had gewacht tot er een stuk of 3-4 genoemd waren, niet dat de vraag er opschoot, had hij makkelijk de boel kunnen aanvullen.quote:Op vrijdag 1 september 2006 15:44 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Nee, ok, maar als jij 8 v/d 10 goede antwoorden geeft en iemand loopt dan via een rebus of andere trek-het-eruit-methoden met het laatste goede antwoord weg, vind ik dat toch een beetje 'jammer'..
Als jij nou 2 uur eerder online was geweest had je fluitend alle 10 genoemd. Waarom zou je dan nou niet het punt pakken door 1 te noemen waar Grobbel of iemand anders niet op komt?quote:Op vrijdag 1 september 2006 17:03 schreef bukgeit het volgende:
Geef die Grobbel nou gewoon het punt. Ik noem de tiende naam in elk geval niet.
Fluister hem even in zijn oor.quote:Op vrijdag 1 september 2006 17:07 schreef bukgeit het volgende:
Mag ik ook een naam doneren?
Je bent nog een te jonge vaderquote:Op zaterdag 2 september 2006 01:01 schreef belsen het volgende:
Vast Rob Stenders.
Maar ik denk Giel Beelen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |