Nog een keerquote:Vanochtend op precies dezelfde plek en precies dezelfde tijd als gisteren ,dezelfde dubbele regenboog.![]()
![]()
Bron: VTMquote:Tubeke: tornado en wateroverlast
In Tubeke, in Waals-Brabant, hebben hevige regenbuien dinsdag voor overlast gezorgd. Op verscheidene plaatsen moest de brandweer water wegpompen. Zo stond er tot 20 centimeter water op de belangrijke hoofdweg naar Halle. De weg werd afgesloten voor het verkeer. Tubeke werd dinsdagmiddag ook getroffen door een tornado. Er was weinig schade, omdat de tornado ontstaan was boven enkele weilanden.
Kijk naar het westen, als het goed is zie je ook een aambeeld in de verte hangen. Of woon je té diep in de stad?quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 19:25 schreef XcUZ_Me het volgende:
Het regent hier behoorlijk, maar de zon schijnt ook. Dat blijf ik een raar fenomeen vinden.
Vanaf je balkonquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 19:38 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik zie 'm wel geloof ik... zodra ik weet of de richting die ik opkijk, het westen is.
.
Oh, dan keek ik verkeerdquote:
Maak er een foto van danquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 19:43 schreef Evil-Cherry het volgende:
Oh ja... Das waar![]()
Never mind dan.. Ik vond het mooi, dus ik denk; DELEN dat ding! Maar ja![]()
*druk in het hoofd*
Dan lijkt het de goede richting op te gaanquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 20:39 schreef zjroentje het volgende:
Delft is het ook gepasseerd.
Althans, dat hoop ik dan maar, want ik moet zo op de fiets.
In Vlaardingen is het al aardig aan het regenen,donderen en bliksemen.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 20:38 schreef Xenwolfie het volgende:
Waar gaat het onweer van Den Haag heen, gaat het naar Rotterdam / Cappelle? Dan zit ik goed.
Nope, hoor het ook nog niet echt hard en veel.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 20:40 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik vind de knallen in R'dam tot dusver nog niet heel interessant.
Hellevoetsluis heeft nu de wolken. Lijkt mij naar Rotterdam weg te trekken. Toen ik op het kanaal heb gereden zag ik in mijn spiegels de lichtflitsen.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 20:40 schreef mazaru het volgende:
[..]
In Vlaardingen is het al aardig aan het regenen,donderen en bliksemen.
Ik dacht dat dat uit de richting van Rotterdam kwam?
Daar heb ik ook een paar vanquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 20:44 schreef IedeK. het volgende:
En de zonsondergang was ook al weer zo mooi![]()
[[url=http://xs305.xs.to/xs305/06352/bui211.jpg]afbeelding][/url]
Wat een week!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |