Oke. Fijn dat het zo kan dan.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 21:11 schreef Inky05 het volgende:
[..]
Ik kon afgelopen zaterdag ingeleid worden voor een stuitbevalling, of maandag 4 sept komen voor een KS. We hebben uiteindelijk tocjh voor de KS gekozen. Ik zag het al een hele poos aankomen, en samen met het gegeven dat het risico voor het kind bij een stuitbevalling toch groter is dan bij een normale bevalling, hebben we dus voor de meest veilig weg voor de uk gekozen.
Mocht ie zich voor maandag aandienen dan krijg ik een spoed KS, en mag me bij de eerste weeen meteen melden. Intake e.d. is allemaal al geweest, dus we zijn er klaar voor
Psiesquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 21:24 schreef m@x het volgende:
Als ik het goed begrijp is er hier in ieder geval maandag weer een nieuw babietje is. Spannend Inky!
Da's ook sneu. Het duurt al met al gewoon erg lang nu voor jullie allebei.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 22:27 schreef Sugar het volgende:
Leah,Sebastiaan heeft het he-le-maal gehad, eerlijk gezegd. Echt waar. Dat is het type "altijd-stabiel-enthousiast-en-ongecompliceerd" maar ik heb echt met hem te stellen nu. En hij met zichzelf, hoor, dat vooral. Hij wil gewoon alleen nog maar die baby en al het andere (werk, vrienden, sport, ...) lijkt niet meer leuk. Heel tijdelijk, hoor, godzijdank, maar wel erg vervelend.
Tel daarbij op dat ie zich ook ineens best druk maakt om de gezondheid van de baby en om rampscenario's... ("moet ik dan voor jou of de baby kiezen?")
Dan weet je een beetje hoe hij nu in elkaar zit. Rot voor hem is het.
Oh, da's fijn!quote:
Maar wel weer een nachtje minder he;quote:Op woensdag 30 augustus 2006 07:49 schreef Sugar het volgende:
[kvk-zangmodus]
Weer een laaaaaaange nacht voooooooooooooorbij....
[/kvk-zangmodus]
en misschien zelfs wel de laatste nachtquote:Op woensdag 30 augustus 2006 07:52 schreef Bass-Miss het volgende:
[..]
Maar wel weer een nachtje minder he;
Aaargh, arme jullie! Nie eerlijk!quote:Op woensdag 30 augustus 2006 07:49 schreef Sugar het volgende:
[kvk-zangmodus]
Weer een laaaaaaange nacht voooooooooooooorbij....
[/kvk-zangmodus]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |