Ah beterquote:Op zondag 27 augustus 2006 15:08 schreef Rib-i het volgende:
[..]
![]()
Ik heb je trouwens in de OP geplaatst![]()
Ik 7 september , dat is donderdag over een weekquote:Op zondag 27 augustus 2006 15:16 schreef Rib-i het volgende:
[..]
![]()
[..]
Wanneer moeten jullie precies op![]()
quote:
Ik ben benieuwd wie het als eerste lukt.quote:Op zondag 27 augustus 2006 15:20 schreef Macchia_Nera het volgende:
[..]
Ik 7 september , dat is donderdag over een week![]()
Maak bazzie nou niet zenuwachtigquote:Op zondag 27 augustus 2006 15:41 schreef Rib-i het volgende:
[..]
[..]
Ik ben benieuwd wie het als eerste lukt.
Poll?
![]()
quote:Op zondag 27 augustus 2006 15:52 schreef hicham het volgende:
[..]
Mijn Suzuki is kapot
Sleutelhanger is doormidden, nu is het een Suzi
quote:Op zondag 27 augustus 2006 15:52 schreef hicham het volgende:
[..]
Mijn Suzuki is kapot
Sleutelhanger is doormidden, nu is het een Suzi
De tweede 'U' was het zwakke punt, krijg je als er de hele tijd mee zit te kloten. Doorbuigen enzoquote:Op zondag 27 augustus 2006 16:15 schreef Roderick2085 het volgende:
[..]ding is toch best wel stevig... weet niet wat jij ermee hebt gedaan
Jij houd wel niet van symetrie!quote:Op zondag 27 augustus 2006 17:02 schreef hicham het volgende:
[..]
De tweede 'U' was het zwakke punt, krijg je als er de hele tijd mee zit te kloten. Doorbuigen enzo
Wat is het nu?quote:
tot half 4 was het hier prachtig weerquote:Op zondag 27 augustus 2006 17:43 schreef Youp het volgende:
dooie boel hier, wie kan er nou uberhaupt aan het touren zijn vandaag?
bah, hier de hele dag regenquote:Op zondag 27 augustus 2006 17:52 schreef Roderick2085 het volgende:
[..]
tot half 4 was het hier prachtig weer
mjah ik zit hier in het zuiden ehquote:Op zondag 27 augustus 2006 17:54 schreef Wojworshebn het volgende:
Ik vind NL eigenlijk helemaal niet meer zo de moeite waard om te toeren met al die overijverige kut agentjes. Rijd liever in een paar urrtjes naar het Teutoburgerwald voor het echte werk![]()
Vorige week nog naar de Dolomieten geweest met een paar mensen waarvan er 2 met open dempers.quote:Op zondag 27 augustus 2006 18:06 schreef Youp het volgende:
mjah ik zit hier in het zuiden ehen in duitsland rij ik niet zo graag met mn open akrapovic
doe mij maar de ardennen dan
ze kijken of er een keurmerk op zit en zo niet dan nemen ze de motor in beslag en kan je hem een weekje of wat later op komen halen zonder uitlaatdemper....quote:Op zondag 27 augustus 2006 18:08 schreef Wojworshebn het volgende:
[..]
Vorige week nog naar de Dolomieten geweest met een paar mensen waarvan er 2 met open dempers.
Wat kost nou zo'n grapje als je gepakt word?
dat viel me ook al op..quote:Op zondag 27 augustus 2006 18:06 schreef Fulcrum_X het volgende:
Heuh allemaal nieuwe posters [waah.gif]
Hoi![]()
Oei niet kinderachtig dusquote:Op zondag 27 augustus 2006 18:09 schreef Youp het volgende:
[..]
ze kijken of er een keurmerk op zit en zo niet dan nemen ze de motor in beslag en kan je hem een weekje of wat later op komen halen zonder uitlaatdemper....
nouja met een DB killer horen ze je natuurlijk minder goed en houden ze je in eerste instantie al niet aanquote:Op zondag 27 augustus 2006 18:11 schreef Wojworshebn het volgende:
[..]
Oei niet kinderachtig dus![]()
Dus ook een DB-killer voldoet in dat geval natuurlijk niet.
Mooi dat ik nog de orginele pot onder mijn soes heb.![]()
Maar wil wel een yoshimura hebben, loud pipes saves lives![]()
hey, was jij niet met vakantie weg - met je nieuwe vriendin??quote:Op zondag 27 augustus 2006 18:06 schreef Fulcrum_X het volgende:
Heuh allemaal nieuwe posters [waah.gif]
Hoi![]()
zo misselijkquote:Op zondag 27 augustus 2006 18:25 schreef kratjuh het volgende:
Laat mijn Yoshi ook geen DB killer verkrijgbaar hebben ...
Morgenquote:Op zondag 27 augustus 2006 18:31 schreef bvvt het volgende:
[..]
hey, was jij niet met vakantie weg - met je nieuwe vriendin??
De zon schijnt hier al sinds 14:00 uurquote:Op zondag 27 augustus 2006 18:53 schreef Youp het volgende:
ik ga nog even een rondje doen met Metzde zon schijnt hier nu
Ik dacht dat je al weg was .. Je was ook zo'n tijd niet op 't forum leek het ..quote:Op zondag 27 augustus 2006 18:35 schreef Fulcrum_X het volgende:
[..]
Morgen![]()
Zo effe eten, koffer pakken en nog relaxen. Morgenochtend boodschappen doen en dan weg![]()
Ben ook niet zo vaak meer thuisquote:Op zondag 27 augustus 2006 18:58 schreef kratjuh het volgende:
[..]
Ik dacht dat je al weg was .. Je was ook zo'n tijd niet op 't forum leek het ..
quote:Op zondag 27 augustus 2006 18:11 schreef Wojworshebn het volgende:
[..]
Maar wil wel een yoshimura hebben, loud pipes saves lives![]()
quote:Op zondag 27 augustus 2006 17:54 schreef Wojworshebn het volgende:
Ik vind NL eigenlijk helemaal niet meer zo de moeite waard om te toeren met al die overijverige kut agentjes. Rijd liever in een paar urrtjes naar het Teutoburgerwald voor het echte werk![]()
quote:
Net goedquote:Een nog onbekende Russische man heeft een 15-jarige scholiere van haar mobieltje beroofd en heeft haar geprobeerd te verkrachten. Het meisje liet het hier echter niet bij zitten en vocht terug.
Het voorval speelde zich donderdagavond af op een treinstation. Het meisje bleek echter geen makkelijke prooi; in een gevecht met de dader greep ze het mes en stak ze de man neer, hierna is ze weggerend en heeft ze aangifte gedaan bij de politie. Toen de politie ter plekke arriveerde bleek de man reeds overleden aan de messteek. Het mobieltje hield hij nog altijd stevig in zijn hand geklemd. De politie probeert nu de identiteit van de man te achterhalen.
Kneusquote:Een 18-jarige inwoner van Castricum heeft na twee weken zijn rijbewijs alweer in mogen leveren. De man werd vrijdagnacht aangehouden nadat hij een waar spoor van vernielingen had achtergelaten in zijn woonplaats. Bij een blaastest bleek daarnaast dat hij meer dan tien keer meer had gedronken dan voor een beginnend automobilist is toegestaan.
De man werd rond 00:30 uur in een zwaar beschadigde auto met de lichten aan in de berm gevonden. Hij was in beschonken toestand en verzette zich in eerste instantie nog tegen zijn aanhouding. De man bleek niet alleen zijn auto flink te hebben beschadigd, maar tijdens zijn 'dronkemansrit' ook nog eens een verkeersbord te hebben geraakt, verschillende tegels uit te grond te hebben gereden en een hek frontaal te hebben geramd.
quote:Op zondag 27 augustus 2006 19:17 schreef hicham het volgende:
quote:Een nog onbekende Russische man heeft een 15-jarige scholiere van haar mobieltje beroofd en heeft haar geprobeerd te verkrachten. Het meisje liet het hier echter niet bij zitten en vocht terug.
Het voorval speelde zich donderdagavond af op een treinstation. Het meisje bleek echter geen makkelijke prooi; in een gevecht met de dader greep ze het mes en stak ze de man neer, hierna is ze weggerend en heeft ze aangifte gedaan bij de politie. Toen de politie ter plekke arriveerde bleek de man reeds overleden aan de messteek. Het mobieltje hield hij nog altijd stevig in zijn hand geklemd. De politie probeert nu de identiteit van de man te achterhalen.
quote:Net goed
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |