Ik haat dat mens. Vandaar dit topic :quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 20:32 schreef borisz het volgende:
Oma Sport: Erica Terpstra is weer op dreef bij claudia showboot
Hoop dat ze voor die gelegenheid die boot wel veilig in een droogdok hebben liggenquote:Op zaterdag 26 augustus 2006 20:32 schreef borisz het volgende:
Oma Sport: Erica Terpstra is weer op dreef bij claudia showboot
Tja ik ken dat probleem, winkelen en veel geld uitgeven...quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 21:07 schreef Bjoro het volgende:
Zooooooooo......even wezen winkelen in het altijd gezellige Alkmaar.
Had weer veel te veel geld uit gegeven als paps en mams niet mee waren om me alvast voor mijn verjaardag te sponsoren !
@Bluezz: Leuk hoor de Domstad Dodgers kampioen....ficiat !
Ja dat is de mooie overeenkomst tussen baby's en mannen op leeftijd.quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 21:12 schreef DIGGER het volgende:
Hey Tong, je hoeft je de komende maanden niet eenzaam te voelen als je 's nachts komt pissen. Dylan Dog zit dan waarschijnlijk stilletjes in een hoekje Raul ook wat voeding te geven.
gelukkig begint DWDD over 1,5 week weerquote:Op zaterdag 26 augustus 2006 21:12 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Jaaaa leuk, komkommertjes opeten die voor je ogen bestemd zijn bij een SCHoonheidssalon is![]()
wat te denken van het ontbreken van tanden, het volschijten van de eigen kleren en het nietverstaanbaar brabbelenquote:Op zaterdag 26 augustus 2006 21:15 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ja dat is de mooie overeenkomst tussen baby's en mannen op leeftijd.
pas als je 16 bentquote:Op zaterdag 26 augustus 2006 21:42 schreef borisz het volgende:
BIER
mooi dat ben ik al 11 jaar..dus kom maar opquote:
Hey, je hebt het over Bluezz na 3 flessen wijnquote:Op zaterdag 26 augustus 2006 21:26 schreef Bjoro het volgende:
wat te denken van het ontbreken van tanden, het volschijten van de eigen kleren en het nietverstaanbaar brabbelen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |