chocolade helpt het beste in zulke gevallenquote:Op maandag 28 augustus 2006 15:29 schreef Zwaffel het volgende:
ik wil ff flink kosten op tpgpostof op de douane. IIG de gene die onze dvd heeft
kuthoeren!
zo
nu heb ik trek
kun je wel vergetenquote:Op maandag 28 augustus 2006 15:50 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik zie hier blauwe lucht en bid dat die heul lang blijft.
Hopen mag altijd.quote:
nou dat valt alles mee hoorquote:Op maandag 28 augustus 2006 15:51 schreef Tha_Erik het volgende:
Foto van Erik.
, wat zie ik er toch stom uit
.
Hier lasagne al weet ik niet wat voor soort, wantmijn zus kookt.quote:Op maandag 28 augustus 2006 15:54 schreef Zwaffel het volgende:
wat eten we vanaaf mensen?
hiero bieten,aardappels met jus,blanke vla en als vlees een boomstammetje. (En nou niet flauw doen over die boomstam)
Nou zeg, wat ben jij een voedselbarbaarquote:Op maandag 28 augustus 2006 15:55 schreef Zwaffel het volgende:
lasagneik heb het pas nog gehad
moest wel in de oven/magnetron. Wat een gore zooi man
jupquote:Op maandag 28 augustus 2006 15:56 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Nou zeg, wat ben jij een voedselbarbaar.
je wilt iets kleins te eten.quote:Op maandag 28 augustus 2006 16:14 schreef Zwaffel het volgende:![]()
![]()
![]()
![]()
We hebben een
N
een
A
een
N
een
K
een
I
een
N
en een
G
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
NANKING
![]()
![]()
![]()
![]()
sorry
quote:Op maandag 28 augustus 2006 16:14 schreef Zwaffel het volgende:![]()
![]()
![]()
![]()
We hebben een
N
een
A
een
N
een
K
een
I
een
N
en een
G
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
NANKING
![]()
![]()
![]()
![]()
sorry
quote:Op maandag 28 augustus 2006 16:16 schreef Stroekie het volgende:
[..]
je wilt iets kleins te eten.
nou eens even denken..........
"legt een valium tabletje klaar "![]()
Wat ben je toch ook een zeurkind. Dan is het te koud, dan zijn de dagen te kort, dan heb je honger, dan verveel je je.quote:
I knowquote:Op maandag 28 augustus 2006 16:20 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Wat ben je toch ook een zeurkind. Dan is het te koud, dan zijn de dagen te kort, dan heb je honger, dan verveel je je.
.
ik mis de TPG nog in dit opgesomde lijstjequote:Op maandag 28 augustus 2006 16:21 schreef Zwaffel het volgende:
[..]
I know
*opsomt wat er vandaag niet goed is.
- ik heb het koud
- de dagen zij te kort
- ik heb honger
- ik verveel me
- ik heb trek in chocolade
- ik heb de pest aan die kut regen.
zo,ennu iet meer zeuren![]()
quote:Op maandag 28 augustus 2006 15:54 schreef wonderer het volgende:
Jezus, wat heb je toch mooie ogen... *zwijmel*
Erik dus, niet Jezus
Ik had niet anders verwacht.quote:
Politie -> hoelang mogen ze je vasthouden?quote:Op maandag 28 augustus 2006 19:58 schreef Twisted_fok het volgende:
watskeburt?
Ik snap er ook geen reet van. Ik heb mn ex wel es pizza's en shit tot aan vervelends toe gestuurd. Daar is aangifte van gedaan,en er kwam niks van.quote:Op maandag 28 augustus 2006 20:14 schreef Twisted_fok het volgende:
Jezus. Normaal hoor je juist dat de politie geen kut doet bij stalken, omdat ze niets mogen doen en het zo moeilijk te bewijzen is blabla. En bij zo'n slap verhaal van zo'n wijf gaan ze ineens iemand oppakken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |