lekker!!!!! alleen hoor ik wel veel stemmetjes uit generals en da vind ik wel een beetje matig. Verder lijken me die stealth bombers wel erg bruutquote:Op maandag 28 augustus 2006 15:06 schreef G-Mart het volgende:
[..]
Ziet er goed uit! De HUD weer netjes oldskool aan de rechterkant, en ik vind het dope om al die bevestigingen te horen (building complete. unit ready. etc).
Ja, ik hoop dat ze wel meer terug gaan naar de voice-overs van bijv. Tiberian Sun ofzo.. daar klonken de infanterie ook echt als infanterie en ook wanneer ze stierven klonk dat "erger" als je begrijpt wat ik bedoelquote:Op maandag 28 augustus 2006 20:35 schreef MrFl0ppY het volgende:
[..]
lekker!!!!! alleen hoor ik wel veel stemmetjes uit generals en da vind ik wel een beetje matig. Verder lijken me die stealth bombers wel erg bruut
Ja, je bent niet de enigequote:Op donderdag 14 september 2006 10:11 schreef bigshadow het volgende:
In dit spel heb ik nu al heel veel zin![]()
Ziet er leuk uit.quote:Op maandag 28 augustus 2006 14:40 schreef ElmarO het volgende:
Hier kan je een video streamen/downloaden. Hierin spelen ze een potje en geven wat uitleg.
Als dat zo is dan haal ik die game dus NIET!quote:Op maandag 2 oktober 2006 13:07 schreef Ontopic het volgende:
Hopelijk weer meer als RA2 en TS i.p.v. Generals.
van mij hoeft het niet op Generals te lijken..quote:Op donderdag 5 oktober 2006 23:50 schreef McGilles het volgende:
[..]
Als dat zo is dan haal ik die game dus NIET!
RA2 en TS waren beiden slappe aftreksels van het sublieme C&C!
Geef mij maar een gameplay als C&C, dan ben ik tevreden!
TS was gewoon ronduit slecht, maar dat is mijn mening, ik vond C&C subliem, toen RA kwam vond ik het wat minder en vanaf toen is het hard bergafwaards gegaan, dus ik ben bang dat deze een kans heeft dat ie tegenvalt!quote:Op donderdag 5 oktober 2006 23:55 schreef LoggedIn het volgende:
[..]
van mij hoeft het niet op Generals te lijken..Generals was op zich wel een leuk spel, maar totaal geen C&C-gevoel.. Niet dat ik er vertrouwen in heb dat dat gevoel in deze game wel zit, maar ze kunnen op zn minst proberen
TS was wel leuk trouwens
ik vind het juist opvallen hoe enorm onherkenbaar alle units zijnquote:Op vrijdag 6 oktober 2006 00:06 schreef McGilles het volgende:
Alhoewel, ze stoppen niet voor niets heel veel units van de originele C&C terug in het spel, dat kan heel veel goedmaken, de stealthtanks en flametanks in oude uitvoering!
Orca, stealthtank, flametank, etc etc, allemaal dezelfde 'look' als in de oude C&Cquote:Op vrijdag 6 oktober 2006 00:19 schreef LoggedIn het volgende:
[..]
ik vind het juist opvallen hoe enorm onherkenbaar alle units zijnEn ik denk dat het herinvoeren van de oude units voor 50% telt.. Er zijn veel meer dingen die C&C C&C maken
http://www.electronicarts.nl/games/8623/movies/1505/quote:Op donderdag 16 november 2006 16:10 schreef MrFl0ppY het volgende:
dude links... we want links!
volgens gamespot "Q1 2007"quote:Op vrijdag 17 november 2006 10:20 schreef JOHAN410 het volgende:
Is er al een release datum bekend?
Ik reken op Q3... ze stellen altijd alles uit duzzz deze game zeker ook. Kan het alleen maar meevallenquote:Op vrijdag 17 november 2006 11:43 schreef Komakie het volgende:
[..]
volgens gamespot "Q1 2007"
Geen precieze datum dus...
Westwood ja, maar of evil EA dat ook doet... ze willen centjes zien.quote:Op vrijdag 17 november 2006 14:43 schreef MrFl0ppY het volgende:
[..]
Ik reken op Q3... ze stellen altijd alles uit duzzz deze game zeker ook. Kan het alleen maar meevallen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |