Het is een hobby hoor, en het is echt heel erg leuk.quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 15:10 schreef Dromenvanger het volgende:
Dus hij wordt later echt een militair??
Of een beroep waar je zware lichamelijke arbied moet verrichten? Misschien wordt hij zelf wel drill-instructor in het leger. Links 2 Links 2 Links 2 3 4 .
Of is het hobby? Ben weer teveel aan het denken
Hij eet het eten van de andere katten?quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 17:18 schreef nokwanda het volgende:
Chippy is gewoon veeeel te vet. De anderen niet. Die zijn gewoon goed.
[afbeelding]
De kleine Purrr eet het eten van de andere kattenquote:Op zaterdag 26 augustus 2006 17:32 schreef senesta het volgende:
[..]
Hij eet het eten van de andere katten?
Of gewoon aanleg?
o ja?quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 17:47 schreef senesta het volgende:
Zijn altijd leuke verhalen vooral met foto's![]()
quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 18:47 schreef nokwanda het volgende:
[..]
o ja?![]()
Dan zal ik de volgende keer de kattenkotsjes en vieze kattenbakken ook maar fotograferen en hier plaatsen dan.
quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 18:47 schreef nokwanda het volgende:
[..]
o ja?![]()
Dan zal ik de volgende keer de kattenkotsjes en vieze kattenbakken ook maar fotograferen en hier plaatsen dan.
Spicy is jaloers op Purrrdy en zeikt dus zo nu en dan in een hoekje.quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 18:59 schreef Metro2005 het volgende:
[..]ik doe mee, gister nog stront opgeruimd van dat beest
waarschijnlijk jaloers op het konijn ofzo
Heb jij een kat die spicy heetquote:Op zaterdag 26 augustus 2006 19:03 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Spicy is jaloers op Purrrdy en zeikt dus zo nu en dan in een hoekje.
Gister dus op het gordijn en daarna is ze in EW's kapotte rugzak gaan liggen. Ik was haar kwijt en liep haar overal te roepen. Geen reactie. Tot ik die tas wilde opruimen die in een hoekje lag waar ook gezeken was. Toen bleek dat Spice erin zat. En het is zoooo duidelijk dat zij degene is die dat doet en geen van de andere poezen.
Rosa zeikt op het bed als ze boos is. Als we op vakantie gaan of zo. gelukkig gaan we niet echt vaak allebei weg. Noiu ja... in dat opzicht gelukkig dan.
En ja.... als ie schijt is het "dat beest"
quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 20:28 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Heb jij een kat die spicy heetZo heet mijn kat ook
die roarquote:Op zaterdag 26 augustus 2006 20:36 schreef Metro2005 het volgende:
[afbeelding]
En mijn kreng![]()
Katten met foto's deel 32
hier nog meer foto's van d'r
Toen wou ze naar binnen toequote:
zwarte katten zijn cool.quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 21:21 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Toen wou ze naar binnen toehehe dan gaat ze altijd uitgebreid zitten miauwen buiten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |