Van wát ik heb gezien krijg ik inderdaad de indruk dat ze én wat info moet hebben gehad (boeken/tv) én dat ze een buitengewoon sterke persoonlijkheid is. Dat heeft ze inmiddels ook geuit, dat ze sterker was dan hij, met name door hoor geborgen familieachtergrond die hij niet heeft hij gehad. Labiel noemt ze hem. Wat betreft sexueel misbruik, jammer hé SBS, daarover werd vrijwel niets gezegt alleen dat de media veel onwaarheden naar buiten hebben gebracht.quote:Geld
De ORF betaalde Kampusch niets voor het interview, maar kwam overeen om de opbrengsten van de doorverkoop van het interview aan de jonge vrouw te storten. News en Kronen Zeitung, het weekblad en de krant waarin ook een interview verschijnt, zouden wel hebben betaald voor een gesprek. De opbrengsten wil ze voor een deel wegschenken. "Onder meer aan de hongerlijdende bevolking in Afrika, omdat ik uit eigen ervaring weet wat het is honger te hebben", zegt Kampusch. (afp/dpa)
Ondertussen heeft de omgeving van Natascha Kampusch het hulpfonds BACA Natasha Kampusch Foundation opgericht. Wie wil, kan storten op:
BACA Natascha Kampusch Foundation
Intern. Bank Account Number (IBAN): AT17 1200 0500 0001 0001
BIC.BKAUATWW Bron
Dan kan ze later mooi haar haar los laten hangen en herkennen mensen haar minder snel.quote:Op woensdag 6 september 2006 21:13 schreef ABBAfan het volgende:
Waarom laat ze haar haar niet zien?
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Vertel eens: welke grove, intieme vragen zijn er gesteld aan Arjan Erkel?quote:Op donderdag 7 september 2006 09:27 schreef CANARIS het volgende:
Ik vond het ook een sterk staaltje Journalisme van die Oostenrijker
Daar kunnen de strontscheppers in Nederland nog wat van leren.
Heel behoedzaam met veel respect voor deze jonge dame.
een intieme vragen.
Geen pijnlijke confrontatie. Gewoon heel erg beschaafd.
Jij ook niet.quote:Op dinsdag 5 september 2006 14:30 schreef milagro het volgende:
[..]
Ben jij ook weggehaald bij je ouders door een wildvreemde engnek en opgesloten geweest dan, 8 jaar lang, vanaf je tiende jaar?
Over wie heb je het?quote:Op donderdag 7 september 2006 10:17 schreef JohnDope het volgende:
Ik heb het interview niet gezien (maar ik weet nu wel zeker dat ze daar niet Alice in Wonderland was, wat sommige eerst beweerde)..... maar bepaalde mensen hoor je denk ik niet meer hier..... of wel, maar een andere toon zullen ze aan slaan.
Nou, ik denk dat ze nu bezig is zich zelf stevig vast te houden aan de nieuwe realiteit en ook aan de hulpverleners die haar op dit moment bijstaan.quote:Op donderdag 7 september 2006 00:55 schreef ACT-F het volgende:
De interview is hier te bekijken:
Toch knap dat ze na 8 jaar niet een compleet emotionele wrak is geworden. Ze komt bij mij over als iemand die stevig in haar schoenen staat, ondanks de traumatische ervaringen.
quote:Op donderdag 7 september 2006 11:26 schreef JohnDope het volgende:
ajoh wat maakt het Deedeetee? ze was "niet eens" gemarteld toch. We maken toch allemaal wel eens wat mee heh![]()
uiteraard, mijn opmerking was dan ook niet serieus bedoeld natuurlijk.quote:Op donderdag 7 september 2006 12:05 schreef lindaatjuh het volgende:
Dit is nog wel 'ietsje' extremer dan dat he.
Dat is onzin, er werd hier gedaan of ze totaal geschift MOEST zijn en hopenloos getraumatiseerd, en dat is dus écht onzin gebleken.quote:Op donderdag 7 september 2006 12:12 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
uiteraard, mijn opmerking was dan ook niet serieus bedoeld natuurlijk.
Maar omdat er eerder in dit topic door anderen net werd gedaan alsof er niks noemenswaardig aan de hand is met dit meisje, en de users die dat waagden te betwijfelen werden beticht van kortzichtigheid, enge denkwijzes en het 'aanpraten van trauma's 'kon ik het even niet laten om in te haken op de opmerking van JohnDope.
je beticht maar een eind wegquote:Op donderdag 7 september 2006 12:47 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Dat is onzin, er werd hier gedaan of ze totaal geschift MOEST zijn en hopenloos getraumatiseerd, en dat is dus écht onzin gebleken.![]()
Ik beticht jou en je medestanders dus nu eens te meer van kortzichtigheid en van te snel geneigd zijn al een conclusie trekken.
Het was niet leuk, soms erg akelig maar ze heeft het prima overleeft toch ? Ik heb de indruk dat het meisje beter in staat is tot relativeren als sommige users hier.![]()
Het lijkt me dat ze helemaal niet zit zo te wachten op betutteld * medelijden* ze word veel liever normaal gevonden en ook zo behandeld![]()
Haar meteen maar in het hoekje * getraumatiseerd en geschift * te duwen lijkt mij nogal cru gezien de omstandigheden, toch staan er hier users te trappelen om haar précies in die hoek te plaatsen.
Omdat je zelf niet je mening kunt aanpassen als je over meer info beschikt is dat jouw probleem, ik ben blij dat ik geleerd heb wat flexibeler te zijn.quote:Op donderdag 7 september 2006 12:53 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
je beticht maar een eind weg![]()
ik vind dat je er nu heel anders over praat igg, en jezelf er nu probeert uit te kletsen door wederom anderen van kortzichtigheid en betutteling te beschuldigen.
Kijk eerst even goed naar de domme vergelijkingen en conclusies die je zelf hebt gedaan![]()
Ze leek me heel aardig te functioneren, wist verdraaid goed wat er was gebeurt en van dat Stockholmsydroom was ook niks te merken.quote:natuurlijk moet haar geen trauma worden aangepraat.
Maar naar aanleiding van wat ik hierover gelezen heb lijdt ze aan het Stockholm syndroom. Ik denk dat ze daardoor nu niet in staat is om volledig te begrijpen wat er met haar gebeurd is.
En waaruit maak jij op dat ze functioneert? Dat moet nog maar blijken denk ik.
en jouw oordeel :quote:Natascha Kampusch: Wolfi was geen seksbeest
De Oostenrijkse Natascha Kampusch, die acht jaar lang gevangen is gehouden in een kelder, zegt dat zij en haar ontvoerder Wolfgang Priklopil 'teder' met elkaar omgingen. 'Wolfi was geen seksbeest en ik ook niet. Wij hadden een liefdevolle relatie.'
Dat heeft de nu 18-jarige Natascha gezegd tegen verslaggevers, meldt Sky News. Ondanks de liefdevolle verstandhouding, 'wist ik wel altijd dat hij iets slechts had gedaan'.
Losgeld
Natascha onthulde ook dat Priklopil altijd beweerde dat haar ouders hadden geweigerd een losgeld van ongeveer 750.000 euro te betalen voor haar vrijlating. 'Hij vertelde me dat hij continu mijn ouders belde, maar dat zij nooit de telefoon opnamen, omdat ik kennelijk niet belangrijk genoeg voor hen was.'
Natascha werd in 1998 ontvoerd terwijl zij naar school liep. Vlak daarvoor had de toen tienjarige Natascha ruzie gehad met haar moeder, omdat zij weigerde haar bril te dragen. Priklopil staarde naar haar vanuit een wit busje.
Ruzie
'Ik wist dat ik naar de andere kant van de straat had moeten gaan, maar om de een of andere reden deed ik dat niet. Ik lette ook niet goed op omdat ik net ruzie had gehad met mijn moeder,' verklaart Natascha.
'Hij klom uit het busje en stond opeens naast me. Hij greep mijn arm en gooide me in het busje voordat hij met hoge snelheid wegreed.'
Vrolijke indruk
Woensdagavond verklaarde een vriend en collega van Priklopil, Ernst Holzapfel, dat hij Natascha en Priklopil wel eens samen had gezien. 'Ze maakte een vrolijke en gelukkige indruk. Ik was zeer verrast en kon niet beoordelen of zij nou zijn vriendin of gewoon zomaar een bekende was'
Bron: Elsevier
Ik heb niks bizars gehoord of gezien met betrekking tot haar uitspraken of denkbeelden.quote:Bizar... Ik vraag me af hoe lang het duurt voor ze zich anders gaat voelen over de 8 jaren die haar zijn ontnomen.
Die conclusie was zó getrokken nietwaar ? Daar had je niet veel tijd en info voor nodig.quote:nou, een reele reden lijkt me toch wel het feit dat ze op haar tiende ontvoerd is, 8 jaar lang opgesloten is geweest in een kelder en misbruikt, plus dat ze zo gemanipuleerd en gehersenspoeld is dat ze nu denkt dat ze een tedere band had met haar ontvoerder.
quote:Op donderdag 7 september 2006 13:28 schreef deedeetee het volgende:
-hoop geblaat-
ik ben tot nu toe alleen maar fragmenten gezien, was ook al op zoek.quote:Op donderdag 7 september 2006 13:48 schreef Bliepje het volgende:
Is het complete interview (ORF of RTL Duitsland) al ergens online te vinden?
Ze zat toch aardig te jankbekken dat ie dood was...quote:Op donderdag 7 september 2006 13:28 schreef deedeetee het volgende:
Ze leek me heel aardig te functioneren, wist verdraaid goed wat er was gebeurt en van dat Stockholmsydroom was ook niks te merken.
Ja, van jou had ik dat wel door, gezien je andere reacties haha.quote:Op donderdag 7 september 2006 12:12 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
uiteraard, mijn opmerking was dan ook niet serieus bedoeld natuurlijk.
Maar omdat er eerder in dit topic door anderen net werd gedaan alsof er niks noemenswaardig aan de hand is met dit meisje, en de users die dat waagden te betwijfelen werden beticht van kortzichtigheid, enge denkwijzes en het 'aanpraten van trauma's 'kon ik het even niet laten om in te haken op de opmerking van JohnDope.
Ach ja als je duidelijk voor paal staat omdat uit je onzin hebt staan kletsen, helpt dom gedoe je er altijd weer doorheen..........quote:Op donderdag 7 september 2006 13:58 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
![]()
![]()
jahoor lieverd, je hebt gelijk hoor
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |