Maar wel overwegend bewolkt. Verder meest droog en misschien in het westen een flets zonnetje.quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 09:21 schreef Notorious_Roy het volgende:
Dat Earth's Defence Force ziet er wel aardig uit vind ik, tis tenminste niet zo donker als CoD of Bioshock.
Ik zal je eens iets donkers laten zien!quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 09:21 schreef Notorious_Roy het volgende:
Dat Earth's Defence Force ziet er wel aardig uit vind ik, tis tenminste niet zo donker als CoD of Bioshock.
quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 09:45 schreef BroesWillems het volgende:
kun je bij een live silver abbo ook demo's downloaden?
Die komt voor zover ik weet ik ook naar de PS3 hoorquote:Op vrijdag 25 augustus 2006 08:17 schreef Panick het volgende:
[..]
Nog een console-exclusive.
Looking goooooooood..
PC & 360, (nog) geen PS3quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 10:16 schreef SToRM81 het volgende:
[..]
Die komt voor zover ik weet ik ook naar de PS3 hoor![]()
Neuh, is nog niet aangekondigd..quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 10:16 schreef SToRM81 het volgende:
[..]
Die komt voor zover ik weet ik ook naar de PS3 hoor![]()
Tuurlijk!quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 09:45 schreef BroesWillems het volgende:
kun je bij een live silver abbo ook demo's downloaden?
Ik denk ik quote mezelf nog es ffquote:Op vrijdag 25 augustus 2006 01:45 schreef MMaRsu het volgende:
Kane & Lynch footage!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=LT1QVvOBFBQ
OMG![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wat zou anders het nut zijn van Live Silverquote:
Ziet er zeer relaxed uit. Hitman was ook al erg tof, alleen de AI mag wel iets beter.quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 11:23 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Ik denk ik quote mezelf nog es ff
Van de makers van Hitman jonges!
Te arcade achtig voor me,.......... vind de controls raar, snap het spel niet, sfeer is te farcry GTA achtig etc. etc.... maar dit is uiteraard een persoonlijke mening.quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 11:28 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Normaal heb ik wel vertrouwen in je gamessmaak. Leg eens uit
Een gek die liever met een scheermesje naar zijn vijanden toe loopt en ze doormidden snijdt, en zijn broer, een hitman die liever alles rustig aan doet, en dat moet als duo werken, dat kan toch alleen een perfect spel wordenquote:Op vrijdag 25 augustus 2006 11:27 schreef devv05 het volgende:
[..]
Ziet er zeer relaxed uit. Hitman was ook al erg tof, alleen de AI mag wel iets beter.
Ik heb hem op Hard uitgespeeld zonder echte moeitequote:Op vrijdag 25 augustus 2006 11:37 schreef Chocobo het volgende:
Zijn er hier Hitman veteranen trouwens.... mensen die Blood Money gespeeld hebben. Ben er zelf nu mee bezig... vind het geweldig maar wel pittig... het is mijn eerste Hitman game... ik zoek een site waar je tips vind over de gameplay maar geen walkthrough of cheats... puur waar ik een beetje op moet letten.
Dat vind ik het briljante aan dit spel.......... de vrijheid en de mogelijkheden. Ben nog een beetje aan het aftasten wat je wel en niet kan maken in het spel..... zit nu in level 2 eigenlijk.... de drugbaron uitschakelen......... wil het uiteraard zelf allemaal uitzoeken en uitvinden,... maar dacht dat iemand misschien tips heeft welke wapens je je bv op moet concentreren of of je je veel moet vermommen enzo....quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 11:38 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Ik heb hem op Hard uitgespeeld zonder echte moeite.
Ik vond het echt een geniaal spel, speel ook al sinds deel 1, dit deel was duidelijk de beste.
Als je tips wilt bij levels moet je even zeggen welk level, ik ben bij elke bijna door gesneaked zodat niemand mij herkent, behalve bij het laatste level.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |