SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Niet meer dus!quote:Op woensdag 23 augustus 2006 13:38 schreef Zwaffel het volgende:
wanneer komt het weer om 16:00?
Hopelijk niet meerquote:Op woensdag 23 augustus 2006 13:38 schreef Zwaffel het volgende:
wanneer komt het weer om 16:00?
Julie?????quote:
Ja sowwy, geen zin om te edittenquote:Op woensdag 23 augustus 2006 17:04 schreef Sasandra het volgende:
[..]
Julie?????Waar heb jij die gezien? Die is toch al zo'n tien jaar uit de serie?
Jen vind ik ook vreselijk, vooral door dat langwerpige paardenhoofd en die vragende wenkbrauwen (zelfs die zijn ovaal)
Oh, wacht je bedoelt JuliaHad ik echt even niet door.
Dat had ze zich van te voren natuurlijk ook wel kunnen bedenken.quote:Op donderdag 24 augustus 2006 13:31 schreef maril het volgende:
Wat Carly en lily van plan is ken ik niet zeggen dat zou een spoiler zijn, maar gister probeerde lily Julia om te kopen dat liep dus niet goed af, en brengt haar alleen dichter naar Holden.
T was een dom idee dat van Carly afkwam , de dames zijn wanhopig.quote:Op donderdag 24 augustus 2006 13:37 schreef Koningin het volgende:
[..]
Dat had ze zich van te voren natuurlijk ook wel kunnen bedenken.![]()
Nou ik denk dat Paul binnenkort wel 1 en 1 bij elkaar gaat optellen nu Emily al heeft laten vallen dat Barbar thee voor haar maakte etc..quote:Op donderdag 24 augustus 2006 21:13 schreef Aventura het volgende:
Hopelijk komt er snel een doorbraak in het BarBAr-Emilyverhaal.
Kun je het niet in een spoilertag zetten?quote:Op donderdag 24 augustus 2006 13:31 schreef maril het volgende:
Wat Carly en lily van plan is ken ik niet zeggen dat zou een spoiler zijn, maar gister probeerde lily Julia om te kopen dat liep dus niet goed af, en brengt haar alleen dichter naar Holden.
quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 21:57 schreef Michellee het volgende:
[..]
Kun je het niet in een spoilertag zetten?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mart Smeets :"In alle drukte heb ik rust."
quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 23:33 schreef maril het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik heb een beetje met een half oog en oor gekeken, maar wat ik er van begreep kreeg hij weer waanideeen. Werd hij weer half gek zeg maar, zoals eerst.quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 21:18 schreef Angelic_Rose het volgende:
Jawel, en ik denk ook dat het zo zit, maar waarom dan niet gelijk tegen Rosanna zeggen dat je de auto niet wil en kan aannemen omdat het gewoon niet goed voelt en omdat je nog boos bent?
Waarom de auto wel aannemen, zeggen dat je hem prachtig en stoer vind en hem vervolgens met een duivelse blik in je ogen het ravijn in duwen?![]()
Dat is wat ik niet helemaal snap nog.. Had het in ieder geval niet verwacht..
Hij werd boos op Rosanna omdat Rosanna wel meelevend deed over Emily, terwijl ze bij hem konstant hysterisch en beschuldigend reageerde, tenminsten daar viel ik zelf een beetje over (ondanks dat ik weet hoe het echt zit) en nu slijmt ze met auto,s ect ect om het goed te maken.quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 23:36 schreef Foeske het volgende:
[..]
Ik heb een beetje met een half oog en oor gekeken, maar wat ik er van begreep kreeg hij weer waanideeen. Werd hij weer half gek zeg maar, zoals eerst.
Dat 'she didn't do it to Rosanna, she did it to me' slaat natuurlijk niet op Rosanna, maar op Emily. Dan zou Will dus denken dat de acties van Emily tegen hem zijn gericht. Maar waarom hij dan boos wordt op Rosanna, dat snap ik dan ook weer niet nee.![]()
quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 23:33 schreef maril het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoe lang duurt het nog voordat die aflevering komt?
Die mag ik niet missen!
Deze week al heb ik gezien.quote:Op zondag 27 augustus 2006 14:03 schreef Koningin het volgende:
[..]
Hoe lang duurt het nog voordat die aflevering komt?
Die mag ik niet missen!
T gaat vandaaag gebeuren, dus video aanzetten.quote:Op maandag 28 augustus 2006 10:54 schreef Koningin het volgende:
[..]
Hopelijk niet vandaag, want dan kan ik het niet zien.
Serieus? Ben pas om 19.00 uur klaar met werken en mijn man om half 6......quote:Op maandag 28 augustus 2006 11:51 schreef maril het volgende:
[..]
T gaat vandaaag gebeuren, dus video aanzetten.![]()
Zuurquote:
Tof! Alvast veel plezier met het doorspoelen van >45 minuten belspelsloeriesquote:Op maandag 28 augustus 2006 17:11 schreef Aventura het volgende:
Maar ik kan het morgenochtend nog opnemen bedenk ik me
Koop dan gelijk een harddiskrecorder!quote:Op maandag 28 augustus 2006 17:16 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Tof! Alvast veel plezier met het doorspoelen van >45 minuten belspelsloeries.
Zodra ik een baan vind, ga ik een video kopen.
Hij was met Alli aan het babbelen enzo en ineens werd 'ie wat dizzy en greep 'ie naar z'n hoofd en toen stortte 'ie neerquote:
Oeh, wat toevalligquote:Op maandag 28 augustus 2006 17:37 schreef XcUZ_Me het volgende:
En alle artsen zijn op vakantie en nou is heeeel toevallig Ben aanwezig in het ziekenhuis...
Ja nouja, degene die iets met grijze cellen doen tenminste.quote:Op maandag 28 augustus 2006 17:37 schreef Koningin het volgende:
[..]
Oeh, wat toevalligalle dokters?
Ik keeek naar sporza ronde v spanje, wat leuk is is dat Zabel heeft gewonnen, alleen ging het dus ten kostte van, compleet vergetenquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 21:37 schreef MiLalaa het volgende:
Ik ook vergeten![]()
17.00 vind ik bij nader inzien toch niet zo'n heel handige tijd. Hoewel nog steeds beter dan eerder op de dag. Morgen nieuwe poging
Ze gingen bij elkaar uithuilen en dat eindigde in seks..niets verrassends dusquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 20:56 schreef maril het volgende:
Ben vergeten te kijkenhoe was het met Holden en Julia?
![]()
ikookikookikookquote:Op woensdag 30 augustus 2006 23:28 schreef Angelic_Rose het volgende:
En ik moest weer zo lachen om Henry, ik vind hem zo leuk..![]()
Dat zou met Henry en Katie ook eens moeten gebeuren.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 21:50 schreef flubub het volgende:
[..]
Ze gingen bij elkaar uithuilen en dat eindigde in seks..niets verrassends dus
iddquote:Op vrijdag 1 september 2006 15:23 schreef Ticootje het volgende:
ik begin het verhaal van emily, paul en barbar wat saai worden.
ik wil een henryquote:Op woensdag 23 augustus 2006 13:37 schreef Michellee het volgende:
Henry is best lief..
casey dan die is opeens ook ouder en leukerquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 09:21 schreef Foeske het volgende:
Ben nu de herhaling aan het kijken, maar wtf happened to Luke? Die is ook weer ineens 5 jaar ouder of wat? In ieder geval wel een betere acteur denk ik, maar ja, dat was ook niet zo moeilijk...
Het is niet echt prettig nee.quote:Op zaterdag 2 september 2006 12:01 schreef Smittend het volgende:
Die nieuwe tijd is K*T !!![]()
Wij eten altijd rond 17:30 dus dan kan ik niet rustig gaan ATWT kijken.
( Ik moet namelijk zelf koken)
En na 18:00 pas beginnen aan het eten (koken) is een beetje te laat voor de kinderen.
Dus het is gewoon een K*T tijd !![]()
That's a understatement !quote:Op zaterdag 2 september 2006 15:17 schreef silverpearl het volgende:
[..]
Het is niet echt prettig nee.
Ik vond oude Casey juist erg schattig, al was ie wel wat weinig in beeld. Die zien we dus nooit meer terug.quote:Op zaterdag 2 september 2006 09:42 schreef Dibbl het volgende:
[..]
casey dan die is opeens ook ouder en leuker
zag je dat niet aankomen dan dat chris zou weggaan? dat doet ie namelijk elke keer als het tegenzitquote:Op zondag 3 september 2006 19:42 schreef Angelic_Rose het volgende:
Ik moet ook eerlijk zeggen dat ik die nieuwe Casey erg slecht vind acteren..
En dat Chris opeens weg is vond ik ook nogal vreemd, echt van het 1 op het andere moment..
Maar goed, hij had zijn charme een tijd geleden al verloren..![]()
Luke was ook ineens wat cm gegroeid.....terwijl toen verteld werd dat Holden en Lily uit elkaar gingen, hij nog klein was...quote:Op zaterdag 2 september 2006 09:42 schreef Dibbl het volgende:
[..]
casey dan die is opeens ook ouder en leuker
Yepquote:Op maandag 4 september 2006 17:57 schreef Ticootje het volgende:
erg slecht... zag ik nou goed dat dusty lucy ten huwelijk gaat vragen?
Precies, weer naar een ander kinderziekenhuisquote:Op maandag 4 september 2006 15:58 schreef Dibbl het volgende:
[..]
zag je dat niet aankomen dan dat chris zou weggaan? dat doet ie namelijk elke keer als het tegenzit
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 4 september 2006 18:46 schreef Marvellous het volgende:
Chris is niet de enige die vertrekt...
Kijk eens hoe erg ik dat NIET vind..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |