Dat was ook mijn puntje voor de rondvraagquote:Op maandag 21 augustus 2006 17:29 schreef LoveProfusion het volgende:
Goed Egbert mag naar huis van mij.
quote:Op maandag 21 augustus 2006 17:01 schreef LekkerSimpel het volgende:
Eindelijk een foto, zonder dat ik die moet bijlichten op fotosoep, van Janine. Ze had haar mond ver genoeg open.
[afbeelding]
Hij beargumenteert zijn punten dmv metaforen, dit omdat anders sommige mensen niet helemaal begrijpen waar alles over gaat.quote:Op maandag 21 augustus 2006 17:31 schreef LoveProfusion het volgende:
Hij praat tegen die bewoners alsof ze bij hem in de psychiatrische inrichting.
Ik begin idd medelijden met Marcia te krijgen. Geen wonder dat het niet zo'n vrolijk meisje is.quote:Op maandag 21 augustus 2006 17:31 schreef LoveProfusion het volgende:
Hij praat tegen die bewoners alsof ze bij hem in de psychiatrische inrichting zitten
Ik was er bij weggelopen.quote:Op maandag 21 augustus 2006 17:32 schreef arneaux het volgende:
Ja Scan, zou jij zin in hebben in dat gesprek.
Ambtenaar hequote:Op maandag 21 augustus 2006 17:31 schreef LekkerSimpel het volgende:
Egbert kan werkelijk geen punt zetten. Terwijl hij provileert dat alles duidelijk moet zijn. Hij houdt zelf een open debat.... Zonder concrete dingen te zeggen.
Ananas waarin? (ref. aan een domme uitspraak van Georgine Verbaan)quote:Op maandag 21 augustus 2006 17:33 schreef LoveProfusion het volgende:
Ik wil lekker ananas enzo...
klonk erg geil....
idd, gewoon die 50E voor jezelf houden.quote:
tPunt is als je dat doet je nooit meer iets kan inbrengen. "Ja dan had je mee moeten vergaderen."quote:
Klopt... maar ik zou me om die zaken niet zo druk maken. Misschien is een type als Egbert wel goed, maar ik kan er alleen niet zo goed tegen. Alles tot in de puntjes willen regelen enzo...quote:Op maandag 21 augustus 2006 17:34 schreef arneaux het volgende:
[..]
tPunt is als je dat doet je nooit meer iets kan inbrengen. "Ja dan had je mee moeten vergaderen."
Je moet toch ook jou eigen mening geven. Logisch dat t ik-zinnen worden.quote:Op maandag 21 augustus 2006 17:35 schreef LekkerSimpel het volgende:
IK IK IK iK, IN MIJN GEDACHTE, IK DENK, IK WEET NIET WAT JIJ DENKT>>>> Egoïsme is na 3 dagen al KONING....
Post eens wat foto's van hun.quote:Op maandag 21 augustus 2006 17:34 schreef sherrytje het volgende:
egbert is iemand die zegt wat hij denkt,
hij denkt verder dan zijn neus lang is......
spreek uit ervaring ken hem langer als vandaag
Hij denkt alleen maar aan z'n eigen, dat bleek al wel met het gesprek met zijn dochter over de "nominatiejoker"quote:Op maandag 21 augustus 2006 17:35 schreef Kinga het volgende:
Er moet tóch over gepraat worden. Egbert heeft lef om erover te beginnen.
Is hij jouw favoriet ofzoquote:Op maandag 21 augustus 2006 17:36 schreef arneaux het volgende:
[..]
Je moet toch ook jou eigen mening geven. Logisch dat t ik-zinnen worden.
Ja inderdaad. Doen niet echt gezellig tegen elkaar.quote:Op maandag 21 augustus 2006 17:37 schreef LoveProfusion het volgende:
Tijn en Rik dat botert niet super ook al zijn het broers..of ze kennen elkaar goed..maar vind Tijn telkens een beetje aanvallerig naar Rik toe.
quote:Op maandag 21 augustus 2006 17:38 schreef scanman01 het volgende:
Dat accentje van Tijn vind ik ook zoooooo vermoeiend
Nee maar ik probeer t allemaal een beetje te nuanceren.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |