Bron?quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 18:39 schreef ruud.nl het volgende:
Sobis is al naar Racing Santander...
www.vi.nlquote:Niet Milan maar Racing voor Rafael Sobis
22/8/2006 10:24
Hij stond nadrukkelijk in de belangstelling van AC Milan, dat in actie wilde komen zodra plaatsing voor het hoofdtoernooi van de Champions League een feit is. Maar Rafael Sobis speelt komend seizoen voor Racing Santander, de nummer zeventien van afgelopen seizoen in Spanje.
De 21-jarige spits van Internacional uit Porto Alegre vertelde aan de Braziliaanse pers dat hij tot een akkoord is gekomen met Racing. 'Het is triest dat ik de club verlaat waar ik zoveel van houd, maar zo is het voetbal. Het moment om te vertrekken is gekomen.'
Rafael Sobis zei vorige week nog dat een akkoord met Milan eraan zat te komen. Bovendien toonden Valencia en Sevilla interesse in de aanvaller die dit seizoen de Copa Libertadores pakte met Internacional en veel scoorde.
De jonge aanvaller is door bondscoach Carlos Dunga voor het eerst opgeroepen voor de Braziliaanse nationale ploeg. Hij maakt deel uit van de selectie voor de oefeninterlands tegen Argentinië en Wales.
Nou heb ik altijd zo mijn twijfels bij "insiders". Die Eduardo zal vast wel ergens op een lijstje bij PSV staan, maar ja, dat staat het halve Zuid-Amerikaanse continent waarschijnlijk. Tenzij ze zelf deel uit maken van de scouting of technische staf van PSV heb ik het nooit zo op "insiders".quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 18:13 schreef LudoSanders het volgende:
De opvolger van Vennegoor lijkt Eduardo da Silva te worden, althans dit meld een insider (RIO) op het PN. De gene die het nieuws brengt komt mij altijd wel geloofwaardig over en hij is er min of meer voor 100% zeker van dat het die da Silva gaat worden. Hij zelf is er iig helemaal enthousiast over:
[..]
Filmpje: http://www.youtube.com/watch?v=nREh1bD0HsY
quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 18:52 schreef mikey99 het volgende:
zo lief hoe jullie positief blijven he
Lamey en Addo zijn nou niet bepaald toppers. Salcido wellicht wel, dat moet nog blijken, maar rechts zijn jullie vrij zwak nu Ooijer weg is.quote:
\quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 20:22 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Even kijken hoor...
Lamey - Addo - Alex - Ball.
Dat is er te vrezen.
Klopt, het lijkt wel of ik de enigste ben die vind dat we nu wel een erg zwakke verdediging hebben met amper reservesquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 20:24 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Lamey en Addo zijn nou niet bepaald toppers. Salcido wellicht wel, dat moet nog blijken, maar rechts zijn jullie vrij zwak nu Ooijer weg is.
2 hele grote defensieve talenten.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 20:26 schreef Sloggi het volgende:
Wie?
Talenten. Maar wie staan er nu? Ik zie in Lamey en Addo geen PSV-waardige spelers hoor.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 20:28 schreef cultheld het volgende:
[..]
2 hele grote defensieve talenten.
Hebben de ballenjongens ook wat te doenquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 20:30 schreef stefmans het volgende:
Die speler is zeker wel leuk, maar meer een flankspeler als een echte killer als VOH was. Dus zou ik hem in iig, niet kopen of je zou koné door moeten schuiven maar of dat zo verstandig is![]()
Het is enigequote:Op dinsdag 22 augustus 2006 20:27 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
Klopt, het lijkt wel of ik de enigste ben die vind dat we nu wel een erg zwakke verdediging hebben met amper reserves![]()
Lamey niet, Addo wel. Die speelde ook een puik WK met Ghana (weliswaar als verdedigende middenvelder, maar toch) en was tegen NEC foutloos.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 20:30 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Talenten. Maar wie staan er nu? Ik zie in Lamey en Addo geen PSV-waardige spelers hoor.
Ik sluit me hier wel bij aan. Zeker met de situatie Ooijer, moet er gewoon een extra verdediger bij centraal.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 20:32 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Het is enigemaar dat is een klein detail
Maar ik heb het met je eens, ik vind onze verdediging te zwak voor de CL wedstrijden...
Ja mij ook.... ik mag van de dokter niet meer kijken als Addo mee speelt...quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 20:39 schreef rubbereend het volgende:
Addo heeft me vorig jaar teveel hartverzakkingen gekost, vooral in de CL
haha je hebt gelijk.. deed weer eens 2 dingen tegelijkquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 20:39 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Ik sluit me hier wel bij aan. Zeker met de situatie Ooijer, moet er gewoon een extra verdediger bij centraal.
(ps: het is ik ben het met je eens)
Plus Addo heeft inmiddels een cultstatus.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 20:34 schreef cultheld het volgende:
[..]
Lamey niet, Addo wel. Die speelde ook een puik WK met Ghana (weliswaar als verdedigende middenvelder, maar toch) en was tegen NEC foutloos.
nog niet slecht, bovendien altijd nog beter dan dat zooitje in Rotterdamquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 20:22 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Even kijken hoor...
Lamey - Addo - Alex - Ball.
Dat is er te vrezen.
wedstrijden horen ook spannend gedaan. Maar hij heeft het verder prima gedaan, Speelde niet voor niets op het wk..quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 20:39 schreef rubbereend het volgende:
Addo heeft me vorig jaar teveel hartverzakkingen gekost, vooral in de CL
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |