Onhoudbaar idd.. Maar dat is meestal bij penaltiesquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 22:47 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Mooie pingel van El Hama
Totaal onhoudbaar natuurlijk
Keller, Schut, Cornelisse en Shew-A-Tjon zijn geblesseerd, en Braafheid zit een schorsing uit.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 23:49 schreef descendent1 het volgende:
ZIjn er nu zoveel verdedigers geblesseerd bij jullie offe...![]()
Dat is de hele basis zo ongeveer... Nou ja; dan MAG je ook van Willem II verliezen...quote:Op zondag 20 augustus 2006 10:14 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Keller, Schut, Cornelisse en Shew-A-Tjon zijn geblesseerd, en Braafheid zit een schorsing uit.
Hey, Ernie Brandts zit op FOKquote:Op zondag 20 augustus 2006 12:36 schreef descendent1 het volgende:
[..]
Dat is de hele basis zo ongeveer... Nou ja; dan MAG je ook van Willem II verliezen...![]()
quote:
Komende wedstrijdquote:Op zondag 20 augustus 2006 12:41 schreef dndiek het volgende:
Het gaat helemaal goed komen met die eerste zege
Maar wanneer?
VVV Venlo zouden we ook wel ff doenquote:Op zondag 20 augustus 2006 23:12 schreef Stampie22 het volgende:
Ja, tegen Sparta gewoon die drie punten pakken en daarna tegen RKC ook. Heracles-uit is ook te doen, gewoon 9 uit 4. Geen slechte start. En dan knallen tegen Heerenveen en Ajax.
Wat verwachten jullie van de beker dit jaar? AGOVV-thuis moet natuurlijk een makkie zijn. Hoop dat we weer ouderwets ver komen.
Zoquote:Op zondag 20 augustus 2006 23:12 schreef Stampie22 het volgende:
Ja, tegen Sparta gewoon die drie punten pakken en daarna tegen RKC ook. Heracles-uit is ook te doen, gewoon 9 uit 4. Geen slechte start. En dan knallen tegen Heerenveen en Ajax.
Wat verwachten jullie van de beker dit jaar? AGOVV-thuis moet natuurlijk een makkie zijn. Hoop dat we weer ouderwets ver komen.
Niks aan toe te voegen.quote:Op zondag 20 augustus 2006 23:46 schreef thaduck het volgende:
[..]
VVV Venlo zouden we ook wel ff doen
quote:UTRECHT - FC Utrecht heeft vergaande interesse in Ghanees international Francis Dickoh. De 23-jarige verdediger komt momenteel uit voor het Deense FC Nordsjaelland.
FC Utrecht-trainer Foeke Booy zag Dickoh zondag aan het werk tegen Odense BK. De Ghanees heeft een aflopend contract bij FC Nordsjaelland.
FC Utrecht is door de vele blessures achterin op zoek naar een nieuwe verdediger.
En weer een van Fortuna die het EN niet maakte EN niet scoorde EN geen reet opbrengtquote:Rajcomar naar KVSK United
Prince Rajcomar is per direct overgestapt naar de Belgische tweedeklasser KVSK United. Het contract van de 21-jarige aanvaller met FC Utrecht is ontbonden.
In 2004 nam FC Utrecht Rajcomar over van Fortuna Sittard. Hij speelde twintig competitieduels voor FC Utrecht, maar kwam daarin niet tot scoren. Rajcomar kwam het afgelopen seizoen op huurbasis uit voor FC Den Bosch.
Ook Nicolas Lombaerts (AA Gent) en Steve Colpaerts (FC Brussels) worden genoemd.quote:Op maandag 21 augustus 2006 17:06 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
[afbeelding]
bron : rtvutrecht.nl
Dat zou echt het aller maar dan allerstomste zijn wat Utreg nu zou kunnen doen. Dan hebben we tenminste helemaal geen verdediging meerquote:Op maandag 21 augustus 2006 21:43 schreef Eilanden het volgende:
Volgens TV Rijnmond zou Feyenoord zo spoedig mogelijk rechtsback Dwight Tiendalli van FC Utrecht willen overnemen. Tiendalli's contract bij de Domstedelingen, waar hij sinds 2004 speelt, loopt nog twee jaar.
Tenzij ze al het een en ander achter de hand hebben. Maar Tiendalli hoeft van mij echt niet te vertrekkenquote:Op maandag 21 augustus 2006 21:46 schreef thaduck het volgende:
[..]
Dat zou echt het aller maar dan allerstomste zijn wat Utreg nu zou kunnen doen. Dan hebben we tenminste helemaal geen verdediging meer
Van Braafheid denk ik dat je dat kan verwachten. Maar Tiendalli denk ik niet. Maar goed mocht het wel zo zijn de hoofdprijs + 10 % vragen.quote:Op maandag 21 augustus 2006 22:51 schreef paultjuhhh het volgende:
Het lukt feyenoord vast wel , op z'n ooijers...
Tiendallie wil vast graag naar feyenoord, en hij gaat gewoon net als Ooijer weigeren om te voetballen
Dat is mijn voorspelling
rtvutrecht.nlquote:22 augustus 2006 14:40 uur
Tiendalli verruilt FC Utrecht voor Feyenoord
UTRECHT - FC Utrecht heeft met Feyenoord overeenstemming bereikt over de transfer van Dwight Tiendalli naar De Kuip. De rechtsback reisde dinsdag af naar Rotterdam om de laatste details te regelen.
FC Utrecht-trainer Foeke Booy gaat er vanuit dat de zaak voor het weekend beklonken is en dat hij zaterdag tegen Sparta niet meer kan beschikken over de jeugdinternational.
Tiendalli kan zondag al debuteren voor Feyenoord in de thuiswedstrijd tegen Heracles.
Het is nog niet bekend voor hoe lang Tiendalli tekent. Ook de afkoopsom is nog niet bekend.
Oh ?quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 15:53 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Hij had toch een clausule van 2 miljoen in zn contract staan?
Nogsteeds teveel tho'![]()
Ik ken zijn contract niet dus dat weet ik niet.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 15:53 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Hij had toch een clausule van 2 miljoen in zn contract staan?
Nogsteeds teveel tho'![]()
Ik ga uit van meer, en hoop dat de FC nu een ECHTE versterking haalt voor centraal achterin.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 17:05 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Ik zie em niet zo erg zitten als Feyenoorder..
Ik denk dat het uiteindelijk iets van 1.5 tot 2 miljoen is geworden..
Broerse vind ik echt geen slechte speler hoor, het is alleen een middenvelder.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 18:08 schreef thaduck het volgende:
Maar een positief punt, we hebben nog wel 1 man over met meer dan 2 wedstrijden ervaring in het 1e.. Het negatieve hiervan is het feit dat het Broerse is
En dat is net de speler waar ik het meeste hekel aan heb bij FCUquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 18:08 schreef thaduck het volgende:
Maar een positief punt, we hebben nog wel 1 man over met meer dan 2 wedstrijden ervaring in het 1e.. Het negatieve hiervan is het feit dat het Broerse is
Sluit ik me volledig bij aan. Met wel de vermelding dat het feit hoe hij zich uit de naad werkt in de positie waarin hij nu staat en het probeert altijd goed op te lossen dat dat de persoon Broerse tekend (om maar met woorden van Foeke te pratenquote:Op woensdag 23 augustus 2006 01:28 schreef _Vulcanus_ het volgende:
[..]
Broerse vind ik echt geen slechte speler hoor, het is alleen een middenvelder.
quote:De clubs FC Utrecht en FC Nordsjaelland uit Denemarken hebben een overeenstemming bereikt over de transfer van Francis Dickoh naar FC Utrecht. De Ghanese-verdediger speelt sinds 2002 voor de Deense club en is ook international van Ghana.
Zondag bekeken Foeke Booy en hoofdscout Nol de Ruiter de lange verdediger en beide waren het er over eens dat Dickoh een directe versterking is voor FC Utrecht. Foeke Booy ziet veel voordelen in Dickoh: "Hij is lang, ruim 1.90 meter, is atletisch, is tweebenig en kan dus zowel links als rechts in het centrum uit de voeten," aldus een enthousiaste Foeke Booy in het AD.
Na het vertrekken van Tiendalli naar Feyenoord heeft FC Utrecht gelijk werk gemaakt van Francis Dickoh. De clubs hebben al een overeenkomst met elkaar, het wachten is nu nog op de handtekening van Dickoh zelf. Ook Malmö FF kan nog roet in het eten gooien. De club uit Zweden is ook gecharmeerd van de kwaliteiten van Dickoh.
Dickoh heeft zelf echter aangegeven meer toekomst te zien in Nederland. In een gesprek met Foeke Booy heeft Dickoh verteld de Nederlandse competitie als ideale tussenstap in zijn voetbalcarrière.
Mede dankzij oud-international Hendrik Anderson kwamen FC Utrecht en Dickoh bij elkaar. Anderson maakte Dickoh enthousiast over de club FC Utrecht en zag het helemaal zitten om naar de Domstad te verkassen.
Inderdaad , we zullen zienquote:Op woensdag 23 augustus 2006 11:45 schreef Eilanden het volgende:
Goed bericht! Klinkt als een versterking
Cornelisse, en Kees van Buuren als reserve.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 17:12 schreef methodmich het volgende:
Jullie verdienen wel even goed geld aan Feyenoord deze week.
Cornelisse nu rechtsback of die Dickoh?
Feyenoord verdiendt anders nog een stukje meer aan kuyt. Terwijl die bij ons weg moest om de schulden. Terwijl feyenoord veel meer schuld hebt. Dus van mij mag die club zo snel mogelijk de maas in zakken.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 17:12 schreef methodmich het volgende:
Jullie verdienen wel even goed geld aan Feyenoord deze week.
Cornelisse nu rechtsback of die Dickoh?
Ok das dan wel beter. Was ff in de wat met keller die ook op het randje ban fit is.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 19:40 schreef Eilanden het volgende:
Cornelisse heeft al twee keer met Jong Utrecht gespeeld en traint gewoon voor de volle 100%, dus die kan wat mij betreft zaterdag gewoon spelen.
in de wat?quote:Op woensdag 23 augustus 2006 21:09 schreef Druppel het volgende:
[..]
Ok das dan wel beter. Was ff in de wat met keller die ook op het randje ban fit is.
Ik had echt nog geen druppel alcohol op. Was wel voor het eerst in vele jaren om 5 uur in de ochtend opgestaan. Raad ik alle mensen echt af das niet te doen man.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 21:31 schreef Eilanden het volgende:
[..]
in de wat?randje ban fit?
Nog een biertje Druppel?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |