rauter!quote:Op zondag 20 augustus 2006 13:07 schreef Swetsenegger het volgende:
Maar dit wsordt een roeter versus rauter discussie geloof ik
Nou dat is dus niet waar. een roeter roeteert een route en heet dus per definitie een roeter. Maar zoals je ziet is dat ook niet zo'n vaststaand feit.quote:Op zondag 20 augustus 2006 13:17 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
In dat bericht staan verschillende mails van mensen van LaCie zelf die het als 'Lah-See' uitspreken. Die zullen het wel het beste weten
En ik vermoed dat je over de naam van een bedrijf lastiger een welles-niets discussie kan voeren als over een 'router'. Al is het alleen maar omdat die mensen van het bedrijf zelf het laatste woord hebben
Maar het is een Amerikaanse term, en die heb ik al best vaak 'Route' als 'rout' uit horen spreken.quote:Op zondag 20 augustus 2006 13:23 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Nou dat is dus niet waar. een roeter roeteert een route en heet dus per definitie een roeter. Maar zoals je ziet is dat ook niet zo'n vaststaand feit.
Dat vind ik niet, als een bedrijf een naam heeft is dat de naam, en als dat bedrijf vind dat je het zo uitspreekt spreek je het zo uit. Als 99% 'Micro$oft' schrijft heet het bedrijf ook niet ineens zoquote:Kortom, als la see door 99% als leesie wordt uitgesproken is het leesie en geen la see.
quote:Op zondag 20 augustus 2006 13:28 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Maar het is een Amerikaanse term, en die heb ik al best vaak 'Route' als 'rout' uit horen spreken.
In de volksmond wel hoor.quote:Dat vind ik niet, als een bedrijf een naam heeft is dat de naam, en als dat bedrijf vind dat je het zo uitspreekt spreek je het zo uit. Als 99% 'Micro$oft' schrijft heet het bedrijf ook niet ineens zo
Hou-paash?quote:Op zondag 20 augustus 2006 10:16 schreef XL het volgende:
hoe je Hauppage diende uit te spreken.
quote:Voor bedrijfsinformatie over LaCie, contacteer:
LaCie Group S.A.
33 Boulevard du Général Martial Valin
75015 PARIS
+33 1 58 49 57 57
Kijk je toevallig wel eens Diggnation? Daar heeft iemand ook een MacBook en die viel ook de hele tijd uit (tijdens de show)quote:Op zondag 20 augustus 2006 14:48 schreef skiczukie het volgende:
Nog MacBook-gebruikers hier met random shutdowns?
Nee, ken ik niet, maar ik lees veel op internet over dit probleem. De update zou het kunnen voorkomen, maar vaak is de 'damage' dan al aangericht.quote:Op zondag 20 augustus 2006 14:49 schreef tonks het volgende:
[..]
Kijk je toevallig wel eens Diggnation? Daar heeft iemand ook een MacBook en die viel ook de hele tijd uit (tijdens de show)
Uitloggen en inloggenquote:Op zondag 20 augustus 2006 15:00 schreef snoopy het volgende:
Miijn toetscombinaties doen het ineens niet meer in de finder. Weet iemand hoe ik ze weer werkend krijg?
Bedanktquote:
Het is een Amerikaanse uitvinding. Wel zo normaal dat je het dan ook op de Amerikaans-Engelse manier uitspreekt.quote:Op zondag 20 augustus 2006 13:33 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]Het is een ENGELSE term. Dat een paar rednecks route nu als raut uitspreken lijkt me nauwelijks relevanter dan hoe een bedrijf zichzelf noemt
USB of FW?quote:Op zondag 20 augustus 2006 22:15 schreef Geqxon het volgende:
De knoop is doorgehakt, morgen maar eens een LaCie 250Gb "Porsche" design ophalen
Ik heb mijn films nu verspreid over mijn Macbook, iPod en desktop, en dat word een beetje een zooitje
Dat is ook gewoon roeter hoor. Alleen texanen zeggen rauterquote:Op zondag 20 augustus 2006 22:45 schreef Tijn het volgende:
[..]
Het is een Amerikaanse uitvinding. Wel zo normaal dat je het dan ook op de Amerikaans-Engelse manier uitspreekt.
USB, de FW-versie is gelijk ¤30 duurder. Het is alleen maar voor opslag, en dan is zelfs mijn (USB) iPod nog snel genoeg met zijn +/- 100mbitquote:
Nope, het is overal in Amerika "rauter". Check je OS X text-to-speech functie maarquote:Op zondag 20 augustus 2006 22:54 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Dat is ook gewoon roeter hoor. Alleen texanen zeggen rauter
En bedankt voor het bevestigen van mijn punt. Slechts een percentage mensen spreken roeter als rauter uit, maar juist dat laatste is gemeengoed geworden.quote:Op zondag 20 augustus 2006 23:00 schreef Tijn het volgende:
[..]
Nope, het is overal in Amerika "rauter". Check je OS X text-to-speech functie maar
Ik denk dat er wereldwijd meer mensen Amerikaans-Engels spreken dan Brits-Engels. Al was het maar omdat de bevolking van de VS 5x zo groot is al die van de UK. Bovendien is het een term die eerst in Amerika bestond (omdat het daar werd uitgevonden) en later pas is overgenomen in de Brits-sprekende wereld.quote:Op zondag 20 augustus 2006 23:03 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
En bedankt voor het bevestigen van mijn punt. Slechts een percentage mensen spreken roeter als rauter uit, maar juist dat laatste is gemeengoed geworden.
Dat het bij ene woord gemeengoed is geworden, betekend niet dat dat bij een ander woord (als la sie) ook zo moet zijnquote:Op zondag 20 augustus 2006 23:03 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
En bedankt voor het bevestigen van mijn punt. Slechts een percentage mensen spreken roeter als rauter uit, maar juist dat laatste is gemeengoed geworden.
Dus ondanks dat het bedrijf la sie heet, wordt het gewoon als leesie uitgesproken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |