werk je in een ziekenhuis danquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 05:24 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Maar....er is niets wat ik doen kan. Echt niet! Er zijn gewoon geen zieke mensen vannacht
Dat scheelt nogal watquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 05:29 schreef Isabeau het volgende:
Ik werk in een ziekenhuisGelukkig is er internet. "Vroeger" moest ik me 's nachts vermaken met TelSell, maar gelukkig hoef ik nu geen tv meer te kijken (alleen maar van die seksreclame 's nachts).
ziekenhuis en dan geen ziekenquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 05:29 schreef Isabeau het volgende:
Ik werk in een ziekenhuisGelukkig is er internet. "Vroeger" moest ik me 's nachts vermaken met TelSell, maar gelukkig hoef ik nu geen tv meer te kijken (alleen maar van die seksreclame 's nachts).
weet ik veelquote:
De hele spoedeisende hulp is al uren leeg hoorquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 05:32 schreef Gladys het volgende:
ziekenhuis en dan geen ziekenje zit dan zeker niet op de eerste hulp
nou ga zelf wat prullen aanprijzen en film hetquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 05:33 schreef Isabeau het volgende:
Ik mis TelSell welIk genoot echt van de manier van aanprijzen van prullaria en onzinnigheden. Briljant gewoon dat je op die manier troep kon verkopen
hmm wil wel ff van de trap donderen hoorquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 05:33 schreef Isabeau het volgende:
[..]
De hele spoedeisende hulp is al uren leeg hoor![]()
beetje ver fietsen hequote:Op zaterdag 19 augustus 2006 05:38 schreef Isabeau het volgende:
Niet echt, ik zit in DrentheMaar je mag zo ook wel langskomen hoor, je hoeft er niet eerst wat botten voor te breken of een hersenschudding voor te krijgen
ik ga fietsen zodra ik weer wakker benquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 05:40 schreef Isabeau het volgende:
Als je snel bent haal je mijn volgende nachtdienst wel
nee ik blijf nog wel ffquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 05:45 schreef Isabeau het volgende:
Slaap lekker, Gladys!
Blijf ik nu alleen achter...?
quote:
aah nog maar uurtje danquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 05:53 schreef Isabeau het volgende:
Oh sorry, was even op een andere site aan het lezen. Ik moet nog tot 7:00![]()
nee ik heb nix gepland maar red het nu ook niet lang meer hoorquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 06:00 schreef Isabeau het volgende:
Ja, heerlijk. Ik lig er om ongeveer kwart voor 8 wel in
Ik neem trouwens maar aan dat jij morgen niets hebt gepland? Dat je nu nog op bent![]()
uhhh ik denk.... JAquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 06:03 schreef Isabeau het volgende:
Het blijft me verbazen dat mensen niet kunnen lezen. Je maakt een topic Waarom kijk jij Big Brother en dan is de eerste reactie weer eens van iemand die het een dom programma vindt en het dus niet kijkt. Dat vroeg ik toch niet??? Zijn mensen nou écht zo stupide of moeten ze echt altijd maar als eerste hun hersenloze geblaat openbaar maken aan de wereld?
pfff als ik nachtdiensten draaiden verkeerde ik vaker in slaap-stand als dat ik nu doequote:Op zaterdag 19 augustus 2006 06:07 schreef Isabeau het volgende:
Ik ben nog klaarwakkerHet is altijd gek, want thuis zou ik het nóóit uithouden tot 6 uur 's morgens
Net alsof er op mijn werk een knopje omgaat in de stand 'wakker blijven want je werkt'. Ik vind het dus al knap dat je nu nog wakker bent
![]()
quote:
quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 09:55 schreef Ireth het volgende:
Ik moet nodig een cursus liplezen volgen![]()
Mijn dochter kwam met de vraag of ik die meneren en mevrouwen uit wou doen... ze verstond niks van Calimero
Nou idd... laat ze dat in regenpak doen...quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 10:10 schreef bb-millie het volgende:
Ik zet mijn streams aan, het eerste wat ik zie is iemand die naakt aan het douchen is....![]()
![]()
![]()
bommiee!!!!!quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 10:09 schreef versabommie het volgende:
Kleine tietjes, doch tietjes!
Hey jappert! Leuk je weer te zien!quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 10:15 schreef Jappie het volgende:
[..]
bommiee!!!!!![]()
![]()
![]()
Heb je de aanslag toch overleefd gisteren?![]()
Bom ontploft in binnenstad Utrechtquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 10:17 schreef versabommie het volgende:
[..]
Hey jappert! Leuk je weer te zien!
Ik was gisteren lazerus, dus behalve wat uitgestorven hersencellen weet ik van niets ?
Voorlopig heb ik besloten om te beginnen met dat 26 jarige donkerharige jochie (kennelijk luisterend naar de naam Etiennequote:Op zaterdag 19 augustus 2006 10:15 schreef versabommie het volgende:
Ik kan nog niet echt beslissen aan wie ik dit keer echt een hekel ga hebben, dus ik zeg...noodrantsoen voor de hele meuk een week of twee ben ik daar wat sneller uit. Tot die tijd mot ik ze allemaal niet![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |