Ik vond 'm stinken en de geur bleef echt DAGEN hangen bij mij... Blegh =Pquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 11:17 schreef p-etr-a het volgende:
Ik zit nu met Mask of Magnaminty op m'n gezicht (fris!) en H'Suan Wen Hua in m'n haar. De laatste vind ik lekker ruiken, dus maar hopen dat die geur nog een beetje blijft hangen straks. En natuurlijk dat mijn haar er beter van wordt.
Ik ruik 'm ook nog steeds, maar vind dit juist erg fijn! Een beetje zoals pepernoten, maar dan anders. In elk geval lekker.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 22:27 schreef Maeghan het volgende:
Ik vond 'm stinken en de geur bleef echt DAGEN hangen bij mij... Blegh =P
Hoe heb je dat voor elkaar gekregen?quote:
Awwwwquote:Op zondag 20 augustus 2006 22:44 schreef Shirley het volgende:
*klaag* Ik ben al dagen ziek als een hond en zelfs Lush weet me niet op te beuren.....
* Shirley zwelgt in zelfmedelijden
Oooh..zo bedoel ik het niet hoor. Ik hoef geen beterschapswensjes enzo, zo afgezaagd.quote:
Nou, dan niet, dan bekijk het ook lekker maarquote:Op zondag 20 augustus 2006 22:48 schreef Shirley het volgende:
[..]
Oooh..zo bedoel ik het niet hoor. Ik hoef geen beterschapswensjes enzo, zo afgezaagd.
Nou nou....ik vind jou niet lief meer!quote:Op zondag 20 augustus 2006 22:49 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Nou, dan niet, dan bekijk het ook lekker maar. Ik hoop dat je nog maanden verkouden blijft
.
quote:Op zondag 20 augustus 2006 22:53 schreef p-etr-a het volgende:
Als je geld hebt kun je misschien een nacht in een hotel boeken, Shirley. Liefst met een heel groot bad om Lush in te gebruiken.
Dat is trouwens iets waar ik vandaag over fantaseerde, een hotel waar je in de badkamer allemaal Lush aantreft. Hun spulletjes zijn ideaal voor in hotels: 100 gram flesjes douchegel, shampoo, conditioner... En lekkere badspulletjes voor de luxe kamers.
geen idee, ik denk dat er water is bijgekomen op de één of andere manier. Ik heb iedereen al de schuld gegeven, maar ik denk dat het dekseltje er weer af was gewipt ofzo. Gebeurt vaker, maar dit was wel erg extreem. Donderdag was het nog normaal, vrijdag niet gebruikt, gister moest ik er al een laagje water uitgieten en vanochtend was het nu helemaal liquifiedquote:Op zondag 20 augustus 2006 22:27 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Hoe heb je dat voor elkaar gekregen?
Ja, zeg maar niks.quote:Op zondag 20 augustus 2006 22:48 schreef p-etr-a het volgende:
Hoe veel keer was je je haar met een shampoo bar?
En Maeghan wat heb je veel gekocht joh!!!![]()
Invriezen een optie?quote:Op zondag 20 augustus 2006 22:58 schreef CherryLips het volgende:
[..]
geen idee, ik denk dat er water is bijgekomen op de één of andere manier. Ik heb iedereen al de schuld gegeven, maar ik denk dat het dekseltje er weer af was gewipt ofzo. Gebeurt vaker, maar dit was wel erg extreem. Donderdag was het nog normaal, vrijdag niet gebruikt, gister moest ik er al een laagje water uitgieten en vanochtend was het nu helemaal liquified
Sorryquote:Op zondag 20 augustus 2006 22:54 schreef Shirley het volgende:
[..]
Nou nou....ik vind jou niet lief meer!
Wat zonde! Kan zoiets opnieuw opdrogen en bruikbaar worden?quote:Op zondag 20 augustus 2006 22:58 schreef CherryLips het volgende:
[..]
geen idee, ik denk dat er water is bijgekomen op de één of andere manier. Ik heb iedereen al de schuld gegeven, maar ik denk dat het dekseltje er weer af was gewipt ofzo. Gebeurt vaker, maar dit was wel erg extreem. Donderdag was het nog normaal, vrijdag niet gebruikt, gister moest ik er al een laagje water uitgieten en vanochtend was het nu helemaal liquified
Alles bij elkaar opgeteld dus toch een flinke winst geboekt...quote:Op zondag 20 augustus 2006 22:59 schreef Maeghan het volgende:
[..]
Ja, zeg maar niks.![]()
Maar op de B Party was alles wat je meer dan 30 pond bestelde met 50% korting!!! En omdat ik het met de lotion party spullen laat meesturen hoefde ik ook geen 20 pond verzendkosten te betalen. Dus ik heb nu al die dingen gewoon voor £61 ipv £127Dat kon ik niet laten schieten.
En van de lotions party was maar rond de £25 pond ook, verzendkosten gedeeld met Anitra.
Die discons van het forum en Fox in the Flowers waren wel relatief duur helaas. Die forum discons waren bijna 50 euro en Fox in the Flowers was E7,50 (ik had op meer geboden ivm verzendkosten maar alleen deze gewonnen).
daar ben ik te lui voor. maar ik doe het dekseltje er altijd goed op, dus als iemand een fles pakt die er naast staat, dan kan het dekseltje weleens mee komenquote:Op zondag 20 augustus 2006 23:01 schreef Maeghan het volgende:
Ik zet m'n spullen na het douchen altijd weer in de kast, kunnen ze weer goed opdrogen. =)
Nu weet ik alleen weer niet waar ik mee in bad moet.quote:Op zondag 20 augustus 2006 23:04 schreef p-etr-a het volgende:
[..]
Alles bij elkaar opgeteld dus toch een flinke winst geboekt...
Het klinkt me wel logisch in de oren dat je voor de discontinued producten zo veel hebt moeten betalen, wat dat betreft is Lush echt heel raar vind ik. Een zeepje wat niet meer gemaakt wordt kan zo 3x zijn waarde opleveren, terwijl de oorspronkelijke prijs ook al hoog was.
Moet het per se schuim zijn, of mag het ook zeep zijn? Erg zoet en erg lekker is dan Rockstarquote:Op maandag 21 augustus 2006 10:11 schreef Koningin het volgende:
Wat voor douche/badschuimen zijn zoet van geur??
Welke kunnen jullie me hiervoor aan bevelen?
Het liefst douchegels..quote:Op maandag 21 augustus 2006 10:14 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Moet het per se schuim zijn, of mag het ook zeep zijn? Erg zoet en erg lekker is dan Rockstar.
Van de douchegels weet ik het eigenlijk niet zo goed, ik heb alleen Olive Branch en Happy Hippy en die zijn niet zoet.
quote:Op maandag 21 augustus 2006 10:33 schreef CherryLips het volgende:
snow fairy
komt over een paar maandjes weer met de kerst
Een gedeelde eerste plaats met mij met dank aan Americain Creamquote:Op maandag 21 augustus 2006 19:10 schreef lienelien het volgende:
Maar ik had wel het meest lekker ruikende haar van heel lowlands![]()
![]()
Heerlijk klusje ja. Ik ben inmiddels wel klaar, maar het dilemma is, mijn baas heeft me geen etensvergoeding uitgekeerd, dat is 31 keer 4 euro die ik nog tegoed heb (E124). Aan de andere kant hebben ze op sommige punten ook teveel uitgekeerd, ik zit nu dus te twijfelen of ik die etensvergoeding nog op kan eisen zonder dat het opvalt dat ik te veel geld heb gekregen voor die andere dingen.quote:Op maandag 21 augustus 2006 18:32 schreef p-etr-a het volgende:
Aah heerlijk klusje zeg! Succes!
Als ik 1 keer een bad had zou ik Blue Skies and Fluffy White Clouds gebruiken (denk ik), maar dat geldt voor jou natuurlijk niet.
Dat zat er ook in bij mij, win ik nu?quote:Op maandag 21 augustus 2006 19:12 schreef Sade het volgende:
[..]
Een gedeelde eerste plaats met mij met dank aan Americain Cream![]()
+ Ultimate Shine + HIWTK + Soft coeur...quote:Op maandag 21 augustus 2006 19:36 schreef lienelien het volgende:
Dat zat er ook in bij mij, win ik nu?![]()
![]()
Gelukkig ruikt Snow Fairy heel natuurlijk.quote:Ik wilde hem laatst halen maar toen ik er in de winkel nog eens aan snuffelde vond ik hem niet zo denderend. Een beetje erg chemisch zeg maar, soort zoete rubber-luchtje.
Hoe frustrerend moet dat voor je zijn! Dicht bij de Lush, maar geen mogelijkheid om er heen te gaan.quote:Op maandag 21 augustus 2006 23:12 schreef Aarti het volgende:
Sorry Sade, ik woon wel in de buurt van een Lush, maar ik werk elke dag, en kan het dus n iet halen
Ik heb bijna alles wat ik wil, dus de drang om te Lushen is niet zo groot meerquote:Op maandag 21 augustus 2006 23:30 schreef Sade het volgende:
[..]
Hoe frustrerend moet dat voor je zijn! Dicht bij de Lush, maar geen mogelijkheid om er heen te gaan.
Wel een goede manier om het geld binnen te houden, bij mij zou het uitgegeven zijn nog voordat ik het binnen had
rock starquote:Op maandag 21 augustus 2006 20:31 schreef Maeghan het volgende:
Hahaha, CherryLips, weet je wat ik tegenkwam van jou op het andere forum?
[..]
Gelukkig ruikt Snow Fairy heel natuurlijk.![]()
Ah, ik alleen nog Big Banana Moon.quote:Op maandag 21 augustus 2006 19:56 schreef Sade het volgende:
[..]
+ Ultimate Shine + HIWTK + Soft coeur...
Ach gekheid, leuk weekend gehad?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |