quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 09:58 schreef Sugar het volgende:
: nu moet ik gaan leuren met mijn geslachtsorgaan en dat is niet altijd waar ik zin in heb op vrijdagmiddag.
Sterkte Yppy! Ik ben zo benieuwd!quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 10:13 schreef YPPY het volgende:
Er om vragen zal ik ook echt niet gaan doen, of ik moet 6 weken over tijd lopen.
Het mag van mij nog best een week duren Sugar. Ga gerust voor dus.Het zwanger zijn is lichamelijk lastig, maar nog best te doen. Baby mag alleen wel wat minder in m'n ribben gaan zitten. Geestelijk verwacht ik niet dat ik me na de bevalling meteen beter voel, dus daarvoor heeft het ook geen haast. Ik heb vanaf het begin geroepen dat ik over tijd ga lopen, dus voor mijn gevoel 'moet' ik nog twee weken.
Dank je.quote:
Hehe, bij mij is dat niet afhankelijk van weekdag of maanstand.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 09:58 schreef Sugar het volgende:
Oké, jullie zijn lief en behulpzaam! Ik laat het afhangen van wie ik heb en hoe pet dan staat. Want soms zie ik zo'n kop van een vlos en weet ik al: nu moet ik gaan leuren met mijn geslachtsorgaan en dat is niet altijd waar ik zin in heb op vrijdagmiddag. Maar wie weet.![]()
Yppy, nog geen ongeduld? Of zo groot verlangen dat je wil dat het nu gebeurt?
quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 10:23 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
En tuutje weg is fröbelproof geloof ik
quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 10:53 schreef linda856763 het volgende:
Gisteren op een grote bijeenkomst van mijn werk heb ik natuurlijk weer allerlei commentaar over mijn buik, waaronder een paar: nou, die 5 weken haal je niet meer hoor! Volgens mij is dat onzin toch? Oké, het kindje zit al erg laag volgens mij (ingedaald) maar dat zegt toch niets?
Oh, het kan me niet zoveel schelen hoor. Er kwam ook nog iemand naar me toe om me 'gerust' te stellen, ze had allebei haar bevallingen binnen 3 uur gedaan, zonder epiduraal (Belgische, dus dat is uitzonderlijk) Ja leuk, maar wat zegt dat voor mij. Ze bedoelen het heel lief natuurlijk. Ik zit nu niet zo te stressen, we'll see...quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 11:07 schreef mjammetje het volgende:
linda856763 mensen zijn soms zo ondoordacht met uitspraken. Gewoon lekker niks van aantrekken!
Gefeliciteerd!quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 11:31 schreef Misticle_lightning het volgende:
Vannacht om 02:02 heb ik mijn dochtertje Myrddin Kaylah Agnes in de armen gesloten.
We zijn ontiegelijk moe en gaan nu lekker naar boven toe
Knuffel allemaal
Misticle
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |