ja tuurlijk wel, alleen bij complexe vraagstukken zoals deze, zie je dat men gewoon een concensus moet en dan valt er weinig op te merken wie waar wat wint,quote:Op donderdag 17 augustus 2006 23:06 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
Ik betwijfel of in de internationale politiek veel rekening gehouden wordt met nationale belangen. Ik krijg al geruime tijd de indruk dat politici vooral spelletjes aan het spelen zijn. Een soort van Risk. Laten we wel wezen, Amerikaanse belangen bijvoorbeeld werden en worden door Bush met voeten getreden. Om over het geetter an hezbollah nog maar te zwijgen. Spelletjes. En het lijkt erop dat een flink aantal partijen zo snel mogelijk rust wilden in dat lastige Libanon/Israel, ook als dat betekent dat het maar een schijnbestand is, een korte termijn oplossingkje.
dat is enkel de waarheid en ontkennen daarvan kan niet en mag nietquote:Op donderdag 17 augustus 2006 19:36 schreef schatje het volgende:
Salam Daher, the Green Helmet Guy, admits pimping dead bodies for staged photos
![]()
![]()
![]()
de docu die je kunt bekijken is van de duitse NDR en die is wel betrouwbaar.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 01:02 schreef Monidique het volgende:
LGF is nou ook weer niet het neusje van de zalm.
Neeheeeee... ik weet niet welke documentaire het is, kennelijk over smerige Palestijnen, ik weet hoe er gemanipuleerd wordt, ik weet dat we voor de gek worden gehouden, het is mij bekend, maar...quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 01:30 schreef A_L_N_F het volgende:
maar ja, nu de wereld ziet hoe onbetrouwbaar en smerig palestijnen zijn moet je wel de indirecte bron afkraken he![]()
als je duits beheerst dan wordt het in het kort ook al door de presentatrice in duits uitgelegd.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 01:32 schreef Monidique het volgende:
[..]
Neeheeeee... ik weet niet welke documentaire het is, kennelijk over smerige Palestijnen, ik weet hoe er gemanipuleerd wordt, ik weet dat we voor de gek worden gehouden, het is mij bekend, maar...
LGF is geen fijne website.
O, ok. Palestijnen zijn gewoon smerigheden praktizerende kakkerlakken en de joden beelden de vijand niet af als kindermoordenaar. Okiedokie.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 01:35 schreef A_L_N_F het volgende:
[..]
als je duits beheerst dan wordt het in het kort ook al door de presentatrice in duits uitgelegd.
palestijnen zijn gewoon kakkerlakken met hun smerige praktijken.
je kunt zeggen van amerikanen en joden wat je wilt maar ff een paar dode kinderen gebruiken voor propaganda om zielig te lijken en de vijand af te beelden als kindermoordenaar doen zij ook niet.
laat me eens een filmpje zien waar joden een dood kind gebruiken als artefact in een shock-docu.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 01:36 schreef Monidique het volgende:
[..]
O, ok. Palestijnen zijn gewoon smerigheden praktizerende kakkerlakken en de joden beelden de vijand niet af als kindermoordenaar. Okiedokie.
Joden zijn geniepiger, dat zit in hun aard, zij passen er wel voor zulke overduidelijke propaganda te gebruiken. Daarentegen gebruiken zij de massamedia om ons te indoctrineren. Zo zijn de Joden.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 01:42 schreef A_L_N_F het volgende:
[..]
laat me eens een filmpje zien waar joden een dood kind gebruiken als artefact in een shock-docu.
Dat is geen rommel, het is echt zo. Joden doden moslims om hun ogen.quote:je had eerder ook al van die rommel waarbij ze beweerden dat ze een palestijns meisje van haar ogen hadden beroofd om een joods meisje weer te laten zien...
ben jij de 1200 burgers vergeten die door Israel werd vermoordquote:Op vrijdag 18 augustus 2006 01:42 schreef A_L_N_F het volgende:
[..]
laat me eens een filmpje zien waar joden een dood kind gebruiken als artefact in een shock-docu.
je had eerder ook al van die rommel waarbij ze beweerden dat ze een palestijns meisje van haar ogen hadden beroofd om een joods meisje weer te laten zien...
wat jouw opa vroeger in de oorlog was laat zich nu ook makkelijk radenquote:Op vrijdag 18 augustus 2006 01:44 schreef Monidique het volgende:
[..]
Joden zijn geniepiger, dat zit in hun aard, zij passen er wel voor zulke overduidelijke propaganda te gebruiken. Daarentegen gebruiken zij de massamedia om ons te indoctrineren. Zo zijn de Joden.
[..]
Dat is geen rommel, het is echt zo. Joden doden moslims om hun ogen.
Mijn opa heette vroeger Heinrich, maar toen hij in 1947 vrijkwam heeft hij zich maar Jantje genoemd.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 01:52 schreef A_L_N_F het volgende:
[..]
wat jouw opa vroeger in de oorlog was laat zich nu ook makkelijk raden![]()
colatteral damage, israel staat bekend om het precieze bombarderen.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 01:45 schreef Meki het volgende:
[..]
ben jij de 1200 burgers vergeten die door Israel werd vermoord
je vergeet wel snel
Beetje nuanceren kan geen kwaad. Israël heeft net bewezen niet echt heel precies te kunnen bombarderen (of ze hadden echt rare bedoelingen in Libanon). Verder staan ze ook bekend om met de botte bijl te vechten. In die flatgebouwen, energiecentrales en andere gebouwen vindt je geen Katusja raketten, er is wsl hooguit een Hezbollah vergadering gehouden of er moest een militantje pissen.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 01:55 schreef A_L_N_F het volgende:
colatteral damage, israel staat bekend om het precieze bombarderen.
het feit dat er burgerslachtoffers vallen komt door:
-hezbollah vecht tussen de burgerbevolking
-onschuldige slachtoffers vallen altijd. israel doet dat zonder opzet. pallestijnen schieten met plezier op burgerdoelen
-de palestijnen zullen elke gevallen hezbollah strijder aanmerken als bruger
en ik zie de palestijnen ook in staat om af en toe zelf wat vrouwen en kinderen af te schieten voor een extra drama effect
Inderdaad, en dat valt mij ook vies tegen. Kortom, herbewapenen en binnenkort weer het volgende 'incident', met alle gevolgen van dien.quote:Op donderdag 17 augustus 2006 23:06 schreef Godslasteraar het volgende:
... En het lijkt erop dat een flink aantal partijen zo snel mogelijk rust wilden in dat lastige Libanon/Israel, ook als dat betekent dat het maar een schijnbestand is, een korte termijn oplossingkje.
Ik ben het met jouw beschouwing eens, maar de nauwkeurigheid van de bombardementen moet je natuurlijk wel de IAF aanrekenen en niet het IDF.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 06:43 schreef elcastel het volgende:
[..]
Beetje nuanceren kan geen kwaad. Israël heeft net bewezen niet echt heel precies te kunnen bombarderen (of ze hadden echt rare bedoelingen in Libanon). Verder staan ze ook bekend om met de botte bijl te vechten. In die flatgebouwen, energiecentrales en andere gebouwen vindt je geen Katusja raketten, er is wsl hooguit een Hezbollah vergadering gehouden of er moest een militantje pissen.
Over hoe de Palestijnen en Hezbollah 'vechten' zijn we het verder eens. Maar de hoge pet die ik van het IDF had, is wel zo'n beetje helemaal weg, wat een flutoffensief.
Misschien moet je de documentaire Checkpoint eens bekijken.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 01:52 schreef A_L_N_F het volgende:
[..]
wat jouw opa vroeger in de oorlog was laat zich nu ook makkelijk raden![]()
Ik heb ook een filmpje voor jou. Niet alleen kijken, maar ook op je laten inwerken! Anders is het zonde van je tijd.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 07:50 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Misschien moet je de documentaire Checkpoint eens bekijken.Het IDF is het nazi-leger van de 21e eeuw.
Ik heb dat filmpje vaak genoeg gezien, en het is inderdaad zonde van mijn tijd. Als daar nu een arabische man zou zitten met een baard, die dit over Joden zou zeggen, dan zou het een verschrikkelijke anti-semiet zijn, niet?quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 08:38 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Ik heb ook een filmpje voor jou. Niet alleen kijken, maar ook op je laten inwerken! Anders is het zonde van je tijd.![]()
Checkpoint is erg ja, maar vergis je niet, je moet wel erg zijn wil je zo'n baan accepteren, logisch dat daar alleen maar honden staan bij die checkpoints.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 07:50 schreef Mutant01 het volgende:
Misschien moet je de documentaire Checkpoint eens bekijken.Het IDF is het nazi-leger van de 21e eeuw.
Jouw aanname is nergens op gebaserd.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 08:43 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik heb dat filmpje vaak genoeg gezien, en het is inderdaad zonde van mijn tijd. Als daar nu een arabische man zou zitten met een baard, die dit over Joden zou zeggen, dan zou het een verschrikkelijke anti-semiet zijn, niet?Heb jij Checkpoint gezien? Waarschijnlijk deze mevrouw niet, dan pas zal ze zien wat barbaarij is, wat discriminatie is, wat en wie nu werkelijk middeleeuwse gedachtes erop nahoud. Goyim, (varkens), dat komt je vast bekend voor.
Mijn aanname is gebaseerd op de documentaire, en het is mijn mening. Het is een nazi-leger.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 09:19 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Jouw aanname is nergens op gebaserd.
Ik heb checkpoint gezien.
"Israel showed its dick to the world. It was however a limp one"quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 07:42 schreef damian5700 het volgende:
[..]
De hele Israëlische operatie is een militair tactische blunder geweest door een slechte afstemming van het lucht- en grondoffensief, vind ik.
.
quote:
And Hezbollah has great soldiers. That's one reason I can't help liking them. They're some of the most underrated soldiers on earth facing what I consider the most overrated military force on earth, the IDF. The Israelis have been coasting on their reputation for a long time, but way back in Gulf War I it was clear they made their record like a Don King fighter, padding their Win column against a bunch of bums. When I saw those pitiful Arab "soldiers" crawling toward US camera crews on their hands and knees to surrender, the first thing that went through my head was, "Whoa, so that's the kind of opponent the Israelis have been showboating against? Well Hell, my high school marching band could've beaten those Arab chickenshits!"
I'm not alone in that conclusion either. One of the top US commanders in GW I called the IDF "a bunch of arrogant pricks who wouldn't last ten minutes on a European battlefield." Well, that bit about a "European battlefield" is another sad case of our NATO obsession, but the point is, the IDF doesn't deserve its rep. It did once, back in 1948 and during Suez, when it was manned by double-tough survivors of the European Jews who were determined to show up the book-nerd stereotype by kicking ass from Haifa to Damascus. Those dudes were truly tough.
[...]
As long as the IDF was beating up on Hamas down in Gaza, it could hide its weakness most of the time. Not all of the time -- pretty sloppy, letting Hamas commandos tunnel right into that base, blast a tank and kidnap poor baby Shalit right while he was thinking up his next capsule review. Still, except for the occasional slip, the IDF was safe in its F-16s and Merkavas, facing Pals with nothing but rifles and old RPGs. It's easy to look tough rolling through refugee camps in the world's most heavily armored tank.
But as you may recall, those tanks got a real different reception when they chased Hezbollah's raiding party back into Lebanon after the Hezzies killed three IDF soldiers and kidnapped another two. The IDF mid-ranking commanders had to act fast because the Gaza command was taking heat for not pursuing Shalit's kidnappers fast enough. So they shouted, "Charge!" and the first Merkava steamed over the border.
Guess how far it got. Ten meters. Ten goddamn meters. Then KABOOM! A Hezbollah mine or shaped charge turned it into a very expensive oven, with four crew killed. Another IDF soldier died trying to rescue them. So within a few minutes the IDF had lost eight men. As far as I know, Hezbollah's losses were zero.
It was a good plot twist: one minute the IDF is stomping around Gaza blasting amateurs, when something taps it on the shoulder, and there's Hezbollah, looking like Godzilla in a headscarf. Pretty funny moment, something almost Abbot & Costello about it.
A Hezbollah Upon All of Thee!
Ik had het niet over die film, maar over jouw opmerking aan mij gericht. De laatste zin in jouw bericht, slimmerik.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 09:24 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Mijn aanname is gebaseerd op de documentaire, en het is mijn mening. Het is een nazi-leger.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |