Als jij je kerstpakket wilt doorverkopen? Ik zeg.... huhquote:Op donderdag 5 oktober 2006 07:58 schreef Arnold_fan het volgende:
Particulier een fles drank doorverkopen is verder toch niet strafbaar? Stel dat ik mijn kerstpakket wil doorverkopen met een fles wijn erin wat dan?
Geen enkel probleem. Geef aan welke topics je dicht wilt hebben en open dan je nieuwe topic met alles erin.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 10:17 schreef maestro1980 het volgende:
Vraagje; ik heb op dit moment 3 topics waarin ik spullen aanbied (1 recent gestart, de andere 2 weken/maanden geleden)
Nu zal ik in de loop van het weekeind nogmeer spullen aanbieden/toevoegen en wil dan voor alle spullen bij elkaar 1 topic maken.
Is dit toegestaan (dus de 3 topics + enkele nieuwe spullen) samenvoegen in 1 nieuw topic (waarna de oude topicus direct op slot mogen) of moet ik doorgaan in mijn oude topics?
Het starten van een nieuw topic zorgt voor meer duidelijkheid, ik kan dan (zelf, zonder hulp van modjes) de OP weer aanpassen en ik hoef geen 3 topics te controleren/bij te houden
quote:Op maandag 9 oktober 2006 12:41 schreef ToMaSZ het volgende:
Valt lenen onder het vragen om diensten dan?
Je mag vragen om koop, maar huren of lenen is op V&A niet toegestaan (ivm 'diensten' bij lenen en 'commercieel' bij huur).quote:Als ik aangeef dat we zo'n ding voor weinig willen hebben en dus vraag om te koop, maar dat huren/lenen w.m.b. ook evt. bespreekbaar is, mag ie dan misschien weer open?![]()
quote:Op maandag 9 oktober 2006 18:36 schreef 045casual het volgende:
Het geld staat bij mij overgemaakt, stuur me je bankdetails nogmaals via de mail dan boek ik het opnieuw via acceptgiro over, mocht het geld dubbel binnenkomen dan ben je vast wel zo netjes om het te retouneren.
mvg
(kan idd niet terugmailen, @home webserver doet al een aantal weken op vreemde momenten raar )
Zo, en nu in 'vol verwachting klopt mijn hart-afwachting'quote:Op maandag 9 oktober 2006 19:05 schreef ElisaB het volgende:
Scan maar in en post maar hier... zou ik zeggen. Eens Dagguz?
En verder aan 045casual... dat je mail al weken niet werkt is inmiddels echt een but-smoes; als er zoveel mensen op je zitten te wachten en iets van je tegoed hebben, dan maak je voor de gelegenheid maar een gmail-account aan.
Ik heb je gemaild naar het adres in je profiel....quote:Op maandag 9 oktober 2006 12:41 schreef ToMaSZ het volgende:
ElisaB, topicje: [GEZ] (leen/huur?) Wifi-buitenantenne met 10+ DBi gain heb je gesloten omdat V&A alleen voor koop en verkoop is. Valt lenen onder het vragen om diensten dan? Als ik aangeef dat we zo'n ding voor weinig willen hebben en dus vraag om te koop, maar dat huren/lenen w.m.b. ook evt. bespreekbaar is, mag ie dan misschien weer open?![]()
Hij kwam me erg bekend voor (inclusief die reactie van Gekko over de wandelvierdaagse). Ik heb je posthistorie even doorgekeken en kwam het topic op de derde pagina tegen. Omdat het er verder nog prima uitzag en niet verbaggerd was, heb ik die open gelaten.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 15:37 schreef _The_General_ het volgende:
Hi Elisa,
Bedankt voor het linkje naar mijn oude topic in ;
[gez] Nederlandse onderscheidingen
Hoe heb je die terug gevonden? Ik kon hem met de search en in mijn post history niet vinden namelijk!
t schiet niet echt op zo. Fredvz weet meer van dit geval . . .quote:Op donderdag 12 oktober 2006 17:26 schreef One_conundrum het volgende:
ik heb nog niets gekregen en ook geen bericht dat er niet was ofzo. Bovendien heb ik al even geen mail van je gehad . . .
Dan laat ik jou bij deze weten dat ik het gelezen heb, maar het bericht even voor Fredvz laatquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 15:36 schreef One_conundrum het volgende:
t schiet niet echt op zo. Fredvz weet meer van dit geval . . .
Freeeed? kan ik nu ook korting krijgen. Ik heb wacht GVD al anderhalve maandquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 15:36 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
t schiet niet echt op zo. Fredvz weet meer van dit geval . . .
Dat mag hoorquote:Op woensdag 18 oktober 2006 13:25 schreef Neptunes het volgende:
Ik heb thuis nog 3 oudere PC's staan en ben aan het opruimen.
Mag ik deze alle 3 hier op fok neerzetten of wordt dat als commerciele handel gezien?
Het is dus puur huisopruiming hier.
Wat jij wilt; tis jouw dagquote:
done!quote:[TK] Dell Optiplex GX150 <= mag btw dicht, dit is er 1 van
Schiet het al wat op met die kerel, Fred?quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 15:57 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
Freeeed? kan ik nu ook korting krijgen. Ik heb wacht GVD al anderhalve maand![]()
Ik heb nog geen reactie gehad op mijn e-mail en heb hem eigenlijk ook niet meer op het forum gezien. Ik zal eens kijken of ik op een andere manier contact met hem kan krijgen.quote:Op woensdag 18 oktober 2006 22:43 schreef One_conundrum het volgende:
Schiet het al wat op met die kerel, Fred?
Lees hier even; ik heb het toegelichtquote:Op donderdag 19 oktober 2006 16:35 schreef Repeat het volgende:
wtf is er niet toegestaan aan die 3x imac shizzle?
Die is gebannedquote:P-azz is gebanned en krijgt nog even de tijd om te reageren op de mail van de V&A-mods. Handel het netjes af of je mag permanent wegblijven, naar maar waar.
Hoe klote het is, een bod accepteren is nog niet bindend. Een user kan een bod accepteren maar er nooit meer op terugkomen. Deze user is al 12 dagen niet online geweest. Het kan ook zijn dat die persoon op vakantie is. Dat is iets wat je nooit kan weten.quote:Op donderdag 26 oktober 2006 10:24 schreef maestro1980 het volgende:
Vraagje:
in 1 van mijn verkoop topics heeft lothlorien een bod geaccepteerd van mij:
[TK] Div spullen voor weggeefprijzen o.a DVDs, games, boeken
Echter ik kan haar niet bereiken en zij is al bijna 13 dagen niet meer op Fok! geweest. Kunnen jullie mij hierbij helpen, bijvoorbeeld door haar een mailtje te sturen met het topic en/of met het verzoek mij te mailen op [afbeelding]?
Of moet ik 'gewoon' geduld hebben totdat ze weer eens een bezoek brengt aan Fok!?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |