Mooie teksten van die knul. Hebben we toch nog een linksback achter Urby en Gryga.quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 22:08 schreef Panick het volgende:
Slijngard verrast door aanvoerdersband
Ajax-talent Donovan Slijngard is blij verrast dat hij door Jong Ajax-trainer Aron Winter tot aanvoerder is benoemd. Dat laat de verdediger weten op de website Highlow.nl. "Op zich is het wel een verrassing", zegt de jonge Slijngard. "Ik kom net uit de A1 en had er eigenlijk geen rekening mee gehouden. Ik denk dat de trainer tevreden was."
Donovan Slijngard: 'Ik denk dat de trainer tevreden was' De kersverse captain denkt wel te weten waarom hij voor de rol is gekozen. "Ik probeer de mensen binnen en buiten het veld te sturen. Ik denk dat ik wel overwicht heb en dat accepteren ze ook. Als je als team veel wilt bereiken, dan moet je het als team ook accepteren als iemand wat zegt."
Slijngard heeft grootse plannen met Jong Ajax. "Ik kijk uit naar de competitie, dan begint het pas echt. Ik hoop dat we het veel beter doen dan vorig seizoen. We gaan gewoon voor het kampioenschap en we willen de beker winnen. Zo hoort dat als je Ajax bent."
Kloptquote:Op dinsdag 15 augustus 2006 21:02 schreef J.P. het volgende:
Ik zit volgens mij in 427 tegen Kopenhagen.
Heb er zin in.
plaatsing is het bellkangrijks idd, maar met de eertse wedstrijd in gedachtem zou het leuk zijn als het spel ook wat bijtrok....quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 23:05 schreef -Wolf- het volgende:
Liefst woensdag weer winnen + beter spelen, maar het halen van de CL gaat voor alles.
Wat boeid dat? Liever 30.000 echte supporters dan 30.000 echte supporters + 20.000 dagjes mensenquote:Op dinsdag 15 augustus 2006 23:27 schreef piertje2 het volgende:
verwachten jullie volle bak zondag int stadion?
Dat kan niet, want we hebben al 40.000 seizoenskaarten verkocht. Dat zijn in ieder geval geen dagjesmensen.quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 23:46 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Wat boeid dat? Liever 30.000 echte supporters dan 30.000 echte supporters + 20.000 dagjes mensen![]()
waarvan er 10.000 niet op komen dagen tijdens wedstrijden tegen RBC, Heracles etc etc... Dat noem ik gewoon dagjesvolkquote:Op dinsdag 15 augustus 2006 23:51 schreef devv05 het volgende:
[..]
Dat kan niet, want we hebben al 40.000 seizoenskaarten verkocht. Dat zijn in ieder geval geen dagjesmensen.
Mee eens. Maarja, wat doe je eraan...quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 23:52 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
waarvan er 10.000 niet op komen dagen tijdens wedstrijden tegen RBC, Heracles etc etc... Dat noem ik gewoon dagjesvolkJe moet je club altijd steunen. Niet alleen in grote wedstrijden.
Niks, die mensen hou je altijd.quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 23:55 schreef devv05 het volgende:
[..]
Mee eens. Maarja, wat doe je eraan...
Onder de seizoenskaarthouders bijna niet. Wel worden er minder losse kaarten verkocht.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 00:05 schreef Ajaxfan het volgende:
Maar ja dat soort fans heb je bij bv Feyenoord ook he DK.
Minder seizoenskaarten ook, dus het fabeltje dat fnoord meer echte supporters heeft lijkt me bij deze opgelostquote:Op woensdag 16 augustus 2006 00:05 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Onder de seizoenskaarthouders bijna niet. Wel worden er minder losse kaarten verkocht.
ooit eraan gedacht dat het voetbal zo'n commerciële sport is geworden dat elke wedstrijd bezoeken geen haalbare kaart is voor een hoop mensen, en ze dus alleen de écht interessante wedstrijden bezoeken?quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 23:52 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
waarvan er 10.000 niet op komen dagen tijdens wedstrijden tegen RBC, Heracles etc etc... Dat noem ik gewoon dagjesvolkJe moet je club altijd steunen. Niet alleen in grote wedstrijden.
Ja, dat zijn echt de krenten in de papquote:Op woensdag 16 augustus 2006 00:16 schreef SocialDisorder het volgende:
Besides, als je alleen naar Ajax-Heracles of Feyenoord-MVV gaat, dán ben je pas dagjesvolk. Alleen maar komen als er zeker gewonnen gaat worden.
Als je echt wil kan je altijd. Ik moet het doen van 70 euro studie financiering en dan nog 200 euro inkomsten van mijn werk op zaterdag. Ik ben 2 keer in de maand 50 euro kwijt aan een treinkaartje, bier en vreten. Dat gaat dit jaar nog meer worden omdat ik ook uitwedstrijden en een europeese wedstrijd ga bezoeken.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 00:16 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
ooit eraan gedacht dat het voetbal zo'n commerciële sport is geworden dat elke wedstrijd bezoeken geen haalbare kaart is voor een hoop mensen, en ze dus alleen de écht interessante wedstrijden bezoeken?
Besides, als je alleen naar Ajax-Heracles of Feyenoord-MVV gaat, dán ben je pas dagjesvolk. Alleen maar komen als er zeker gewonnen gaat worden. Als je naar slechts 7 wedstrijden per jaar kan, wegens beperkte financiën, vind ik het van des te meer karakter tonen dat je voornamelijk de grote wedstrijden bezoekt, wanneer het resultaat van te voren niet zeker is, en de club je support het hardste nodig heeft.
Met jou ben ik het eens, als ik vrienden meevraag naar wedstrijden willen ze altijd naar wedstrijden waar zeker is dat we winnen. Ik wil naar de wedstrijden die lastig zijn, en waarbij de spelers onze steun nodig hebben. Wat jij zegt, klopt gewoon.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 00:16 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
ooit eraan gedacht dat het voetbal zo'n commerciële sport is geworden dat elke wedstrijd bezoeken geen haalbare kaart is voor een hoop mensen, en ze dus alleen de écht interessante wedstrijden bezoeken?
Besides, als je alleen naar Ajax-Heracles of Feyenoord-MVV gaat, dán ben je pas dagjesvolk. Alleen maar komen als er zeker gewonnen gaat worden. Als je naar slechts 7 wedstrijden per jaar kan, wegens beperkte financiën, vind ik het van des te meer karakter tonen dat je voornamelijk de grote wedstrijden bezoekt, wanneer het resultaat van te voren niet zeker is, en de club je support het hardste nodig heeft.
Die redenatie snap ik dus echt niet.... Je wilt toch naar wedstrijden met sfeer en spanning? Niet naar wedstrijden die op voorhand al gewonnen zijn?quote:Op woensdag 16 augustus 2006 00:21 schreef Nega het volgende:
[..]
Met jou ben ik het eens, als ik vrienden meevraag naar wedstrijden willen ze altijd naar wedstrijden waar zeker is dat we winnen. Ik wil naar de wedstrijden die lastig zijn, en waarbij de spelers onze steun nodig hebben. Wat jij zegt, klopt gewoon.
Niet alle mensen willen hun hele inkomen aan 1 ding uitgeven. Dat jij dat wel doet is oke, maar als je dat niet doet, kan je dus niet altijd. Ik zou ook het liefst naar elke wedstrijd gaan, ik heb het geld er ook voor, maar ik ga niet, omdat ik ook andere dingen wil doen.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 00:20 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Als je echt wil kan je altijd. Ik moet het doen van 70 euro studie financiering en dan nog 200 euro inkomsten van mijn werk op zaterdag. Ik ben 2 keer in de maand 50 euro kwijt aan een treinkaartje, bier en vreten. Dat gaat dit jaar nog meer worden omdat ik ook uitwedstrijden en een europeese wedstrijd ga bezoeken.
En van dat geld ga ik ook nog eens vrijdag naar de kroeg en af en toe uit.
Als je wilt kan je altijd![]()
Klopt, maar dat wil niet zeggen dat als je echt wilt het ook makkelijk kan.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 00:24 schreef Nega het volgende:
[..]
Niet alle mensen willen hun hele inkomen aan 1 ding uitgeven. Dat jij dat wel doet is oke, maar als je dat niet doet, kan je dus niet altijd. Ik zou ook het liefst naar elke wedstrijd gaan, ik heb het geld er ook voor, maar ik ga niet, omdat ik ook andere dingen wil doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |