And in the end / the points you take / are equal to / the points you make.quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 00:36 schreef MaJo het volgende:
[..]
Kunnen we daarna door met de Beatles![]()
Dat zal je mij nooit horen zeggen hoor, er is niks mis met Lowlandsquote:Op dinsdag 15 augustus 2006 00:35 schreef lienelien het volgende:
[..]
was dat lowlands niet al? voor de vieze stinkhippies?![]()
Ohnee, iets met -atlo zei je. Stinkalto?quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 00:39 schreef Jajong het volgende:
[..]
Dat zal je mij nooit horen zeggen hoor, er is niks mis met Lowlands. Mijn vriendin gaat daar elk jaar heen
.
quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 00:39 schreef Asmodian het volgende:
Een bijzonder goede avond, dames en heren
Nooit van gehoord, maar leuk puntjequote:Op dinsdag 15 augustus 2006 00:39 schreef Dr.Aart het volgende:
Het was in het Achterhoekse Halle
Lienelien +1
Ik ga ook maar eens een fotoboek maken, maar niet nuquote:Op dinsdag 15 augustus 2006 00:40 schreef Supersheep het volgende:
Hey Asmo!
lijstjes maken voor het fotoboek is pokkewerk
quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 00:39 schreef Asmodian het volgende:
Een bijzonder goede avond, dames en heren
Waar tover jij Lowlands vandaan dan?quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 00:39 schreef lienelien het volgende:
[..]
Ohnee, iets met -atlo zei je. Stinkalto?
Nouja, maakt ook niet uit![]()
Alto's stinken altijd. Ze zien er ook niet uit.quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 00:39 schreef lienelien het volgende:
[..]
Ohnee, iets met -atlo zei je. Stinkalto?
Nouja, maakt ook niet uit![]()
idd, schaam me iedere keer weer als ik in zo'n ding zitquote:Op dinsdag 15 augustus 2006 00:41 schreef Daffodil31LE het volgende:
[..]
Alto's stinken altijd. Ze zien er ook niet uit.
[afbeelding]
Weheh, die had mijn moeder vroegerquote:Op dinsdag 15 augustus 2006 00:41 schreef Daffodil31LE het volgende:
[..]
Alto's stinken altijd. Ze zien er ook niet uit.
[afbeelding]
slechtquote:Op dinsdag 15 augustus 2006 00:44 schreef MaJo het volgende:
Amsterdammertje? Waar het vandaan komt geen idee
quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 00:45 schreef geenaam het volgende:
Het aantal keren dat Ajax nog kampioen gaat proberen te worden in haar bestaan?
Amersfoort, je bent zeker voor die kansloze Domstad-club?quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 00:45 schreef geenaam het volgende:
Het aantal keren dat Ajax nog kampioen gaat worden in haar bestaan?
Inderdaad. Die heeft Koningin Wilhelmina in 1946 toegekend aan de kruizen en aan het wapen van Amsterdam wegens de heldhaftige, vastgebraden en barmhartige houding van Amsterdam tijdens de tweede wereldoorlog.quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 00:46 schreef Asmodian het volgende:
De woorden zijn iig van het motto van de stad "Vastberaden, Barmhartig, Heldhaftig". Had het niet te maken met de plagen die de stad heeft moeten doorstaan in de middeleeuwen?
Ik ben voor de vergane glorie namelijk Sc Amersfoort..quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 00:47 schreef Jajong het volgende:
[..]
Amersfoort, je bent zeker voor die kansloze Domstad-club?.
Maar lien, we moesten er toch maar 1 noemen en de woorden die ermee verbonden waren? De andere verhalen ken ik nietquote:Op dinsdag 15 augustus 2006 00:48 schreef lienelien het volgende:
[..]
Inderdaad. Die heeft Koningin Wilhelmina in 1946 toegekend aan de kruizen en aan het wapen van Amsterdam wegens de heldhaftige, vastgebraden en barmhartige houding van Amsterdam tijdens de tweede wereldoorlog.
En inderdaad de drie rampen. Vuur, Water, en de pest.
Iemand die de derde soms weet?
Je noemt er toch 3 opquote:Op dinsdag 15 augustus 2006 00:48 schreef lienelien het volgende:
[..]
En inderdaad de drie rampen. Vuur, Water, en de pest.
Iemand die de derde soms weet?
Echt nietquote:Op dinsdag 15 augustus 2006 00:49 schreef Asmodian het volgende:
Maastricht is zeker mooier dan Amsterdam. Utercht trouwens ook:
[afbeelding]
Ja, weet het, maar jij hebt een deelantwoord gegeven, en iemand anders ook. Jij was het eerste met 'iets van de drie rampen in de middeleeuwen' dus als niemand weet wie meneer Persijn is, dan krijg jij de punten.quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 00:50 schreef Asmodian het volgende:
[..]
Maar lien, we moesten er toch maar 1 noemen en de woorden die ermee verbonden waren? De andere verhalen ken ik niet
ja, ik bedoel niet de drie rampen, maar de drie betekenissen van de kruizen.quote:
Yay!quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 00:53 schreef lienelien het volgende:
Nouja, niemand zal Meneer Persijn kennen denk ik, daarom
Asmodian +1
Oja, ik zag mezelf zojuist op MTV![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |